Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Iskustva s Radijus-Vektorom?
STRANA 1 OD 1
damirj79 Iskustva s Radijus-Vektorom? 29.05.2006. 13:44 T1837

status: user
broj poruka: 6
Cao
Nemam fixni tel. i jedina mogucnost da na gajbu uvedem net je preko kablovskog operatera, a to je u ovom slucaju Radijus-Vektor.
Zanima me da li neko ima iskustva s njima...sto se tice net-a.
Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pvlada80 Iskustva s Radijus-Vektorom 30.05.2006. 20:59 #6258

status: user
broj poruka: 4
Ja nemam direktnih iskustava sa njima, ali jedan moj prijatelj koji zivi u Makedonskoj ulici u centru Bgda je do skoro bio njihov korisnik i to veoma nezadovoljan. Sada je korisnik SBBa i sto se tice veze vrlo je zadovoljan (i ja koristim SBB i zadovoljan sam kvalitetom veze). Kod SBBa je jedino problem sa podrskom, tj. da bi ti otklonili kvar ukoliko postoji, ili bilo sta da uradis za sta je potrebna komunikacija sa njihovim osobljem je uglavnom mucenje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toza666 Iskustva s Radijus-Vektorom? 13.01.2007. 20:37 #11504

status: user
broj poruka: 3
Što se Obrenovca tiče, nisam čuo sa se ljudi žale, ali sama činjenica da ne šalju signal optikom.......


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CarlosO Re: Iskustva s Radijus-Vektorom? 17.04.2007. 17:19 #16183

status: user
broj poruka: 54


:: Što se Obrenovca tiče, nisam čuo sa se ljudi žale, ali sama činjenica da ne šalju signal optikom......

Naravno da ne salju posto opticki ka Obrenovcu ne postoji. A što se tiče neta radi sasvim dobro preko Vektora.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ????????????????????? 20.04.2007. 15:25 #16589

status: user
broj poruka: 12785
RADIJUS VEKTOR?!!!! Ti ljudi su najgori moguci!!!! Moj prijatelj se povezao preko njih davno, i dnevno je pucala veza barem 30 puta! Dodatno, uplatio je 128kb, i download brzina je bila ista kao na 56K modemu!!! Onda sam se i ja zeznuo jer tada nije bilo adsl-a, pa sam sklopio ugovor sa njima, i zvali su me za ugradnju posle 4 meseca!!!! U medjuvremenu sam cekajuci uzeo adsl, i poslao radijus vektor u 3 pm!!!! Nemoj sebi tu bedu da navlachis na vrat!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs