Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
VASE CENJENO MISLJENJE
STRANA 1 OD 1
tihimil VASE CENJENO MISLJENJE 03.06.2006. 20:45 T1856

status: user
broj poruka: 216
Doslo je vereme da kupim novi komp a posto nisam upucen u vode desktop racunara interesuje me vase misljenje:
1-kao prvo ploca Asus A8N-E ili MSI K8N Neo2 Platinum,koja je bolja i koja su vasa iskustva???
2-isplatili se kupiti amd 64 venice 3000+ ili imate neku bolju preporuku???
3-da li se isplati dati 10e vise za kingmax super ram???
4-valja li nesto graficka ati x1300???
5-koje kuciste preporucujete do 50e???....HVALA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: VASE CENJENO MISLJENJE 03.06.2006. 22:20 #6316

status: user
broj poruka: 736
:: Doslo je vereme da kupim novi komp a posto nisam upucen u vode desktop racunara interesuje me vase misljenje
:: 1-kao prvo ploca Asus A8N-E ili MSI K8N Neo2 Platinum,koja je bolja i koja su vasa iskustva??
:: 2-isplatili se kupiti amd 64 venice 3000+ ili imate neku bolju preporuku??
:: 3-da li se isplati dati 10e vise za kingmax super ram??
:: 4-valja li nesto graficka ati x1300??
:: 5-koje kuciste preporucujete do 50e???....HVAL
1.Neshto si pomeshao za ovaj MSI, u pitanju je nForce 3 Ultra cipset sa AGP-om pa ga kao takvog preskoci.Ova ASUS ploca je sasvim dobra.
2.Venice 3000+ je best buy, jedino shto mu moze parirati po isplativosti je Intel Pentium D 805 koji je oko 20e skuplji, sporiji u igrama ali je dvojezgarni.Pa ako ti tako neshto treba uzmi Intel-a.
3.Umesto kog RAM-a?Verovatno obicnog KingMax-a.Koliko RAM-a si planirao, i da li si planirao overklok?Ako ne planirash overklok uzmi obican RAM, ne treba ti Super RAM.
4.Dobra je ali Pro varijanta, tj. ATI X1300Pro i predstavlja najbolju kupovinu u tom cenovnom rangu.
5.Bez napajanja ili sa napajanjem? Npr. ASUS TA-210 360W, za par evra iznad 50e.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tihimil NASTAVAK 04.06.2006. 22:22 #6331

status: user
broj poruka: 216

POGRESIO SAM MISLIO SAM NA MSI K8N NEO4 FI...DA MISLIO SAM DA OVERKLOKUJEM MEMORIJU(IONAKO JE DOZIVOTNA GARANCIJA),STAVIO BIH 1GB...HVALA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan DOZIVOTNA ZA OVERKLOK!?! 04.06.2006. 22:39 #6332

status: user
broj poruka: 801

Dozivotna(ili bilo kakva) garancija ti ne vazi u slucaju overkloka, a ti sad kako hoces.....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
topa venice 06.06.2006. 23:04 #6353

status: user
broj poruka: 30
pa jedna od boljih varijanti je ploca a8n-e i i venice 3000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: DOZIVOTNA ZA OVERKLOK!?! 07.06.2006. 03:00 #6357

status: user
broj poruka: 736
::
:: Dozivotna(ili bilo kakva) garancija ti ne vazi u slucaju overkloka, a ti sad kako hoces....
::
::
Ko kaze? Ja imam OCZ Enhanced Latency Platinum Edition DDR400 (2-5-3-2,1T na 2.6V),garancija se ne gubi pri overkloku i podizanju napona do 2.8V.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs