Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
jako sam besan,nemam gde sa ovim no medju trezvene ljude
STRANA 1 OD 1
savatije jako sam besan,nemam gde sa ovim no medju trezvene ljude 20.07.2009. 20:04 T18917

status: user
broj poruka: 1121
Prvo se izvinjnjavam svima sto ovo ne pisem cirilicnim pismom, ali toliko me nose osecanja da ne mogu na lap-topu da jurim cirilicne fontove…
Ja ovo moram da napisem i da podelim sa nekim, trazeci podrsku i saucesce u osudi…
Povod: HTV 2, 19.07.2009. , koncert (verovatno snimak) izvesnog Tompsona ili Thompsona ili Tampona …kako li sebe vec naziva ili se zove doticna dilea…Ma predivno… gomila omladine, osrednje naduvane ili ekstazijem nakljukane, ili izbodenih vena injektiranih TZV opojnim supstancama, skace i srodno urla sa verovatno predoziranim ranije pomenutim idiotom, KAKO CE SE SPAKOVATI ZA BEOGRAD I POTAMANITI SVE STO JE SRPSKO, I SVAKOG SRBINA NAUCITI STA JE I KO SU hrvati ( manji font za poslednju rec u ovovm slucaju, nisam imao)…
Prvo se pitam sta Srpska RRA cini da ovakve nacisticke insinuacije ne stignu do nase dece, sta rade javni mediji u Srbiji koji ni jednim slovom nisu reagovale, sta radi Ministarstvo spoljnih poslova…itd…itd…itd… Ocigledno zmure I gledaju kako da namaknu sto vise para od domace sirotinje , za drzavu..i svoje dzepove, a ti zemljo Srbijo idi negde umri , al ne za naseg mandata… Nema kablovskog operatera koji ne reemituje programe Javnog servisa hrvatske , verovatno iz pijeteta prema onom malom broju hrvata koji javno deklarisani zive u Srbiji kao njeni gradjani, je li to njima bilo namenjeno kao ziska da bi jos vise mrzeli nas???...niko od njih se nije ogradio…
Da su Srbi kreirali Bend ili kantautora koji bi se zvao AK-47, on ne bi trebao ni da pravi koncerte (pa makar pevao I decije pesmice tipa `idemo u afriku da sadimo papriku`), vec bi direktno leteo u Hag zbog raspirivanja medjunacionalne mrznje, I poziva na genocid….
Rodjeni sam Beogradjanin, u svoje vreme proputovao celu staru jugu uzduz I popreko, imao sitnih nacionalistickih problema koje nisam izazvao…prinudjen da se odreknem jugoslovenstva smatrajuci to gestom milosrdja uvek sam bio pacifista, ali u mojoj Srbiji niko nema pravo da emituje programe koji ce moju decu odvesti na stranputicu, niko nema pravo da nas smatra bicima nizeg reda koje treba istrebiti I niko nema pravo da sve to bez pardona I nekaznjeno emituje u Srpski etar…

Moj mail kao I moji podatci su poznati adminima
Sa punom odgovornoscu se potpisujem ispod ovog
Teksta
Savatije

P.S. ovaj tekst nije mogao naci drugi prostor jer bi ga u ustogljenim medijima odbacili kao nacionalisticki, u onim medijima koji velicaju homoseksualizam, verovatno bi bio kao tekst protiv prava licnosti na samoopredeljenje, u pronacionalistickim bi bio dobrodosao, ali verovatno uz debele dorade novinara I urednika, totalno gubeci smisao….zato je samo ovde na forumu, a ko zeli moze ga proslediti dalje samo u izvornom obliku…savatije

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 20.07.2009. 23:44 #129862

status: user
broj poruka: 2270
Čemu tolika srdžba savatije, oko samo još jednog u moru poniženja koje doživljavamo svakog dana. Bolje da nadležni ne čuju za ovo jer će se još izvinjavati hrvatima.
A RRA, zna se šta radi - kao i svi državni organi: krade, krade, krade...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Dobro jutro, brate Savatije! 21.07.2009. 02:42 #129882

status: user
broj poruka: 10988
1)ako si popio kaficu i smirio se malo, onda da ti kazem: tvoja `vest` je friska kao kafanska krofna od pre tri dana. Taj hrvatski automaticar obilato sere jos od kraja devedesetih. Koliko mi je poznato, u Hrvatskoj je vise puta bio kaznjavan, nastupi mu bili otkazivani a bili su privodjenii i kaznjavani i izgrednici koji su na njegovim (odobrenim) koncertima nosili fasisticka obelezja itd. itd. To sto je prikazan koncert (ili jedan njegov deo) sa sadrzajima na koje upozoravas moglo bi da posluzi kao pouka upravo tvojoj deci - razume se, uz odredjena objasnjenja koja su, po svemu sudeci, izostala. E, ali zato si ti tu - da ti sin sutra ne postane novi `Uros nejaki` koji je hteo da od pandura napravi gutaca vatre, pa se posle sljam sunjao naokolo i trazio `pravdu za nejakoga`.

2) re-emitovanje tv programa hrvatskih stanica (kao i programa tv stanica drugih zemalja) je jedan od razloga postojanja kablovske tv - u protivnom bi svako ko hoce da `hvata` nesto vise od lokalnih stanica morao da se snabde individualnim satelitskim prijemnikom i antenom. Dakle, ne radi se ni o kakvom `pijetetu` ni prema kome pa ni prema Hrvatima koji zive u Srbiji (kao sto ti sugerises). Naprotiv, prema nekim anketama sprovedenim u Srbiji, popularnost hrvatskih tv programa je ovde poprilicna. Slicno je i u pogledu muzike - sa izuzetkom onih ultra-nacionalisticki obojenih, hrvatski muzicari su u Srbiji popularni kao i u vreme SFRJ. Koliko sam cuo, i nasi muzicari, glumci i drugi umetnici su popularni tamo, svidjalo se to nekome ili ne.

3) Cisto sumnjam da bi na Thompson-a trebalo ici sa AK47. Pa on i njemu slicni samo to cekaju!
Ultrasi nemaju nacije ni drzave. Oni zive za svadju, razdor i mrznju. Pogledaj samo ko cini njegovu publiku - splitski `bili` i zagrebacki `modri`. Poput ovdasnjih crno-belih i crveno-belih, oni vole da mrze i treba im samo jedno: kakav-takav izgovor pod kojim bi udarili po `drugima`. Tvoj odgovor u formi `Kalashnjikova` dosao bi im kao porucen!



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: jako sam besan,nemam gde sa ovim no medju trezvene ljude 21.07.2009. 09:37 #129891

status: user
broj poruka: 7761
Pa nisi morao da trazis fontove nego samo da promenis tastaturu tj jezik kucanja.
A to ti je ono malo en levo od sata.

Ja HTV, Most, Dugu, B(lej)92, uskoro ce sa spiska kanala nestati i PINK TV (kao i jos nekoliko kanala)...

Ti si ipak jugonostalgicar dok govoris `JUGA` kakava bre TUGA to je bio SFRJ, i to je najvise nerviralo slovence kad sam u formular za dobijanje vize upisao SFRJ kao zemlju rodjenja, a to vidim nervira i ostale nemce, francuze, britance itd...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Prvo se izvinjnjavam svima sto ovo ne pisem cirilicnim pismom, ali toliko me nose osecanja da ne mogu na lap-topu da jurim cirilicne fontove
:: Ja ovo moram da napisem i da podelim sa nekim, trazeci podrsku i saucesce u osudi
:: Povod: HTV 2, 19.07.2009. , koncert (verovatno snimak) izvesnog Tompsona ili Thompsona ili Tampona …kako li sebe vec naziva ili se zove doticna dilea…Ma predivno… gomila omladine, osrednje naduvane ili ekstazijem nakljukane, ili izbodenih vena injektiranih TZV opojnim supstancama, skace i srodno urla sa verovatno predoziranim ranije pomenutim idiotom, KAKO CE SE SPAKOVATI ZA BEOGRAD I POTAMANITI SVE STO JE SRPSKO, I SVAKOG SRBINA NAUCITI STA JE I KO SU hrvati ( manji font za poslednju rec u ovovm slucaju, nisam imao)
:: Prvo se pitam sta Srpska RRA cini da ovakve nacisticke insinuacije ne stignu do nase dece, sta rade javni mediji u Srbiji koji ni jednim slovom nisu reagovale, sta radi Ministarstvo spoljnih poslova…itd…itd…itd… Ocigledno zmure I gledaju kako da namaknu sto vise para od domace sirotinje , za drzavu..i svoje dzepove, a ti zemljo Srbijo idi negde umri , al ne za naseg mandata… Nema kablovskog operatera koji ne reemituje programe Javnog servisa hrvatske , verovatno iz pijeteta prema onom malom broju hrvata koji javno deklarisani zive u Srbiji kao njeni gradjani, je li to njima bilo namenjeno kao ziska da bi jos vise mrzeli nas???...niko od njih se nije ogradio
:: Da su Srbi kreirali Bend ili kantautora koji bi se zvao AK-47, on ne bi trebao ni da pravi koncerte (pa makar pevao I decije pesmice tipa `idemo u afriku da sadimo papriku`), vec bi direktno leteo u Hag zbog raspirivanja medjunacionalne mrznje, I poziva na genocid…
:: Rodjeni sam Beogradjanin, u svoje vreme proputovao celu staru jugu uzduz I popreko, imao sitnih nacionalistickih problema koje nisam izazvao…prinudjen da se odreknem jugoslovenstva smatrajuci to gestom milosrdja uvek sam bio pacifista, ali u mojoj Srbiji niko nema pravo da emituje programe koji ce moju decu odvesti na stranputicu, niko nema pravo da nas smatra bicima nizeg reda koje treba istrebiti I niko nema pravo da sve to bez pardona I nekaznjeno emituje u Srpski etar
::
:: Moj mail kao I moji podatci su poznati adminim
:: Sa punom odgovornoscu se potpisujem ispod ovo
:: Teksta
:: Savatij
::
:: P.S. ovaj tekst nije mogao naci drugi prostor jer bi ga u ustogljenim medijima odbacili kao nacionalisticki, u onim medijima koji velicaju homoseksualizam, verovatno bi bio kao tekst protiv prava licnosti na samoopredeljenje, u pronacionalistickim bi bio dobrodosao, ali verovatno uz debele dorade novinara I urednika, totalno gubeci smisao….zato je samo ovde na forumu, a ko zeli moze ga proslediti dalje samo u izvornom obliku…savatij
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije ma nisam ni jugo nostalgicar, ni profiter ratni ni...ma sta sam ja 21.07.2009. 18:44 #129939

status: user
broj poruka: 1121



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije ups...opet enter umesto taba... 21.07.2009. 19:15 #129941

status: user
broj poruka: 1121

Znam ja gde raste zlo naveliko u lepoj (im) njihovoj, te mikrolokacije njihove duhovne sirotinje ispranih mozgova su oduvek postojale, i ko zna dokle ce ih biti, al nije red ni srpski to servirati srbima u rodjenom prostoru....Gledanost tog htv-a u srbiji je mozda velika, ali ako oni one programe koji nose debele cene za autorska prava , ladno skrembluju, sto i zemlja srbija ne kodira ili blokira sadrzaje ovakvog tipa koji dolaze sa otvorenom porukom nacionalizma i sakacenja srpstva...??? Sto onda ne bi gledali sve albanske i siptarske kanale koji nas tako isto, a ako ne i gore pljuju i to sve sa titlom koji bi obezbedio RRA bez cenzure ( i uplitanja u slobodno novinarstvo..)
Jedini srpski AK47 se posle jednog pokusaja vrlo brzo povukao ( ja smatram pametno) i nastavio da sedi u svojoj kafani pored palilulske pijace shvativsi da oni koji nas vode od nas iprave nacionaliste....ma gebels je bio malo dete....a kristijana amanpur(valjda se tako zove ona kokoska sa cnn-a) samo njegova bleda slika...Sve takve treba medijski ubiti tamnim ekranom ili slikom bez tona...
Postovani kolega ...Pink je jos odavno banovan u mojoj kuci i bio je prvi na listi a one ostale i sitne niko i ne gleda...bljak92 koji je koliko god to oni ne priznavali ipak startovao kapitalom stare komunisticke vlasti, a sada mi prodaju ravnopravnost gay-eva, na sitno me trujuci americkim serijama kako su to kul tipovi... odoh da povracam pa cu se vratiti....
Ja ipak jesam Yugo nostalgicar, ali preimenovan u srbina i sve sto mi je od te nostalgije ostalo je:TUDJE NECU ALI SVOJE NE DAM...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos .... 21.07.2009. 22:44 #129969

status: user
broj poruka: 2743
Taj lik je snimio prvi propagandni spot za poziv hrvatskih domobranitelja da se ide u rat protiv Srbije 1991 ili 1990. (...sticie vas nasa ruka i u Srbiji....... tako ide pesma, imas na You Tube)
Bio sam klinac ali se secam tih stvari sto su pustali po tv-u. Ni nas 1. i 2. kanal nisu bili nista bolji.... a ako se krene prica ko je sada sta radio u ratu, i koje je vise cinio zlodela... jbg... ne volim hrvate, ali ni mi Srbi nismo bili cvecke.
_________________________________________________
Hope is the first step on the road to disappointment.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs