Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
preporuka za mis
STRANA 1 OD 1
ludi preporuka za mis 17.06.2006. 16:36 T1892

status: user
broj poruka: 568
treba mi mis ergonomskog dizajna od kog me nece boleti zglob kao da sam rucno srafio namestaj a da pritom nema 250 dugmica i da nije za igre sto (meni nepotrebno) dize cenu, cisto 2 dugmeta i skrol klasicna net/office varijanta, dal neko ima preporuku ???

Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze koristim 17.06.2006. 19:32 #6476

status: user
broj poruka: 568



i jako sam zadovoljan sa LOGITECH MX 1000 ergonomski je i jako precizan, ne koristim ga za igre vec u svakodnevnom radu, bas zbog toga kako ne bih imao problem sa zglobom.

p.s. mis ima 5godina garancije, laserski je, a baterija traje toliko da zaboravis kad si ga zadnji put stavio na postolje.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner A4Tech 18.06.2006. 00:31 #6484

status: user
broj poruka: 7761
A4Tech
model - RFSWOP-80 kosta oko 25€.
Bezicni (testirani domet 2.5 metara, radi iz kreveta), rezolucija 800dpi, dobijes cetiri baterije baza ti je punjac tako da se stalno pune dve baterije i kad se one u misu isprazne zamenis i vozis dalje.
Jedno punjenje traje 3-4 dana uz neko manje vise normalno koriscenje racunara od 12-15 sati sa sve igranjem pljucacina 3-4 sata dnevno.

Za te pare to ti je najbolja kupovina.

Malo ce te zezati tockic zbog znojavih ruku ali kad ga kupis odmah ga rasklopi i nekim lepkom zalepi gumeni za plasticini deo tockica da bi izbegao proklizavanje zbog pomenutog znoja koji je neminovan u letnje vreme.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
set Logi 20.06.2006. 18:34 #6585

status: user
broj poruka: 165



Logitech g5
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs