Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Preporucite napajanje
STRANA 1 OD 2  
Gonzales Preporucite napajanje 07.07.2006. 13:56 T1960

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Imam stari Sempron 2600+, nemam para za novi ali hocu da ubacim jos 512 MB memorije preko postojecih 512 MB.Napajanje je neko kinesko svega 300W.Pored memorije ,na ploci MS-6570 imam Radeon 9550, u kompu jos kombo opticki uredjaj,koristim skener-preporucite kvalitetno i dovoljno napajanje da mi komp ne stuca i ne pravi probleme.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 07.07.2006. 14:37 #6799

status: user
broj poruka: 736
Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladenk Re: RE 07.07.2006. 18:31 #6800

status: user
broj poruka: 89



:: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
::
::
::


da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380W
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC LC power 07.07.2006. 18:54 #6802

status: user
broj poruka: 9387


krecu se od 35-50 evra, koji god da uzmes svi su dobri.
ako hoces malo bolje onda chieftec mada je diskutabilno koliko je chieftec bolje kupovina od LC.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko LC Power 07.07.2006. 19:04 #6804

status: user
broj poruka: 6643
Još jedan glas za LCPower, uzmi najjaču i najtišu - Silent - moguću stvar koju od njih možeš naći. Nije baš da ti treba napajanje jače od 500W trenutno, sa time što imaš. Ali, napajanje će da preživi sledeći upgrade... pa kad već kupuješ...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Re: RE 07.07.2006. 21:29 #6806

status: user
broj poruka: 736
::
::
::
:: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: ::
:: ::
:: ::
::
::
:: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: RE 07.07.2006. 22:26 #6807

status: user
broj poruka: 568

Licence to kill

:: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
::
::
::

coolermaster 380W posedujem i ima tu manu sto mu je ventilator nekog kungfu proizvodjaca vrlo nekvalitetan na 3000rpm i jako bucan, te ga je pozeljno u startu zameniti nekim kalitetnim 8mm-arcem sa kuglicnim lezajevima sto sam ja i uradio. ali je kao napajanje skroz ok
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladenk Re: Re: Re: RE 07.07.2006. 23:59 #6809

status: user
broj poruka: 89



:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: ::
:: ::
:: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno


kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Re: Re: Re: RE 08.07.2006. 00:12 #6811

status: user
broj poruka: 736
::
::
::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
::
::
:: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
Shto ti ne preporucish neshto?
Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladenk Re: Re: Re: Re: Re: RE 08.07.2006. 00:26 #6812

status: user
broj poruka: 89


:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: ::
:: ::
:: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: Shto ti ne preporucish neshto
:: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj

necu da preporucim jer:
1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenerom
2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan)
3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor.
naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja.
a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE 08.07.2006. 02:23 #6813

status: user
broj poruka: 736
::
::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: :: Shto ti ne preporucish neshto
:: :: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj
::
:: necu da preporucim jer
:: 1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenero
:: 2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan
:: 3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor
:: naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja
:: a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim..
1.Da li moze ili ne covek hoce drugo napajanje.
2.Qtec i Codegen !? Meganajboljinasvetu chieftec? Ovde se nash razgovor zavrshava usled tvoje "kompetentnosti".
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IgorB ... 08.07.2006. 05:08 #6819

status: user
broj poruka: 281
Ostavi to što imaš,radiće i sa tom nadogradnjom OK i lagano skupljaj pare za neko kvalitetno napajanje.
https://www.piratesunited.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: Re: RE 08.07.2006. 08:48 #6821

status: user
broj poruka: 568
Licence to kill

::
::
::
:: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: ::
:: ::
:: ::
::
::
:: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380

Mladenk, vec sam ti reko bre odes u I... (bez reklame) na nbg tamo ces verovatno naci to napajanje po najpovoljnijoj ceni jer su zastupnici za CM i na istom mestu ces naci razne ventilatore 8ice istog proizvodjaca i kupi ja mislim da je bio 300din. kuglicni od 2200rpm i ugradi ga umesto onog sto je fabricki unutra i resio si problem.
naravno to je ukoliko oces CM za druge ne znam da li su im bucni ventilatori ovaj imam pa znam. inace ja mislim da ni DTK nije skup a kvalitetan je. Mercury takodje.
nije lose ni uzeti neko jace napajanje od 500+W (naravno da nije noname) koje ce ti ispratiti menjanje komponenti kroz par godina, ja na primer sam ovaj CM uzeo dok sam imao PIII na 800 sa 256 MB SDRAMa i vantu iz `99 sa 16 MB RAMa, otad sam zamenio jednom konfu a dace bog i jos jednom cu za koju godinu a buduci da ne koristim zahtevnu grafiku i ne radim OC moci cu i tad da ostavim ovaj CM sa njegovih 380W (350)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladenk Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE 08.07.2006. 09:22 #6822

status: user
broj poruka: 89


:: ::
:: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: :: :: Shto ti ne preporucish neshto
:: :: :: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj
:: ::
:: :: necu da preporucim jer
:: :: 1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenero
:: :: 2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan
:: :: 3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor
:: :: naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja
:: :: a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim..
:: 1.Da li moze ili ne covek hoce drugo napajanje
:: 2.Qtec i Codegen !? Meganajboljinasvetu chieftec? Ovde se nash razgovor zavrshava usled tvoje "kompetentnosti"

tacno
i treba da zavrsimo razgovor i samo tebe da slusamo jer si ti najkompetetntini ovde :P
samo bi te zamolio da sledeci put citas a onda komentarises
znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem"
e odlicno, ajd sad jednom sam.....

a ludi, za CM znam, tamo sam ga i ja kupio i uradio isto sto i ti za ventilaator. pre tog zahvata se nije moglo boraviti u istoj prostoriji s njim duze od 10min
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 08.07.2006. 09:59 #6824

status: user
broj poruka: 711
Ispod 30e se nalazi i LC Power Silent od 350W... Nije bucno, nije skupo, OK je napajanje... Ja takodje imam LC ali malo jace i menjao sam moje staro Chieftec napajanje za njega... (ne zbog buke vec mi je trebalo jace) Za malo vise para moze da se uzme i jace LC ali to je vec na kupcu da odluci :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique CM 08.07.2006. 17:27 #6830

status: user
broj poruka: 205
Jos jedan glas za CM + Ventilator. Stvarno je mnogo bucno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE 09.07.2006. 00:52 #6833

status: user
broj poruka: 736
::
::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: :: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: :: :: :: Shto ti ne preporucish neshto
:: :: :: :: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj
:: :: ::
:: :: :: necu da preporucim jer
:: :: :: 1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenero
:: :: :: 2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan
:: :: :: 3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor
:: :: :: naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja
:: :: :: a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim..
:: :: 1.Da li moze ili ne covek hoce drugo napajanje
:: :: 2.Qtec i Codegen !? Meganajboljinasvetu chieftec? Ovde se nash razgovor zavrshava usled tvoje "kompetentnosti"
::
:: tacn
:: i treba da zavrsimo razgovor i samo tebe da slusamo jer si ti najkompetetntini ovde :
:: samo bi te zamolio da sledeci put citas a onda komentarise
:: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: e odlicno, ajd sad jednom sam....
::
:: a ludi, za CM znam, tamo sam ga i ja kupio i uradio isto sto i ti za ventilaator. pre tog zahvata se nije moglo boraviti u istoj prostoriji s njim duze od 10mi
Ko tebe tera da slushash? Koliko vidim nisi ti postavio pitanje vec Gonzales.Ako imash bolji predlog trebao sa da ga iznesesh a ne da komentarishesh tudje predloge.
A shto se tice citanja, pa bilo je vec na ovom forumu neozbiljnih likova, tako da sam se navikao na debilisanje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ventilator 09.07.2006. 08:54 #6840

status: user
broj poruka: 6643
Za ovaj topic je potrebno da ugradite dodatne ventilatore, i, malo `oladite ... obično, prepucavanje ne vodi ničemu, niko ne promeni stav a lik koji traži pomoć, bude zblesavljen celom situacijom i prenagli i napravi glupost. Znači, kontra efekat. A i nije neka tema za prepucavanje. Napajanje je ili dovoljno ili nije, a ventilator se da zameniti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladenk Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE 09.07.2006. 12:23 #6843

status: user
broj poruka: 89



:: ::
:: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: :: :: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: :: :: :: :: Shto ti ne preporucish neshto
:: :: :: :: :: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj
:: :: :: ::
:: :: :: :: necu da preporucim jer
:: :: :: :: 1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenero
:: :: :: :: 2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan
:: :: :: :: 3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor
:: :: :: :: naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja
:: :: :: :: a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim..
:: :: :: 1.Da li moze ili ne covek hoce drugo napajanje
:: :: :: 2.Qtec i Codegen !? Meganajboljinasvetu chieftec? Ovde se nash razgovor zavrshava usled tvoje "kompetentnosti"
:: ::
:: :: tacn
:: :: i treba da zavrsimo razgovor i samo tebe da slusamo jer si ti najkompetetntini ovde :
:: :: samo bi te zamolio da sledeci put citas a onda komentarise
:: :: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: ::
:: :: a ludi, za CM znam, tamo sam ga i ja kupio i uradio isto sto i ti za ventilaator. pre tog zahvata se nije moglo boraviti u istoj prostoriji s njim duze od 10mi
:: Ko tebe tera da slushash? Koliko vidim nisi ti postavio pitanje vec Gonzales.Ako imash bolji predlog trebao sa da ga iznesesh a ne da komentarishesh tudje predloge
:: A shto se tice citanja, pa bilo je vec na ovom forumu neozbiljnih likova, tako da sam se navikao na debilisanje.


znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem"
e odlicno, ajd sad jednom sam.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE 09.07.2006. 14:39 #6846

status: user
broj poruka: 736
::
::
::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: :: :: :: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: :: :: :: :: :: Shto ti ne preporucish neshto
:: :: :: :: :: :: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: necu da preporucim jer
:: :: :: :: :: 1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenero
:: :: :: :: :: 2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan
:: :: :: :: :: 3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor
:: :: :: :: :: naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja
:: :: :: :: :: a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim..
:: :: :: :: 1.Da li moze ili ne covek hoce drugo napajanje
:: :: :: :: 2.Qtec i Codegen !? Meganajboljinasvetu chieftec? Ovde se nash razgovor zavrshava usled tvoje "kompetentnosti"
:: :: ::
:: :: :: tacn
:: :: :: i treba da zavrsimo razgovor i samo tebe da slusamo jer si ti najkompetetntini ovde :
:: :: :: samo bi te zamolio da sledeci put citas a onda komentarise
:: :: :: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: :: ::
:: :: :: a ludi, za CM znam, tamo sam ga i ja kupio i uradio isto sto i ti za ventilaator. pre tog zahvata se nije moglo boraviti u istoj prostoriji s njim duze od 10mi
:: :: Ko tebe tera da slushash? Koliko vidim nisi ti postavio pitanje vec Gonzales.Ako imash bolji predlog trebao sa da ga iznesesh a ne da komentarishesh tudje predloge
:: :: A shto se tice citanja, pa bilo je vec na ovom forumu neozbiljnih likova, tako da sam se navikao na debilisanje.
::
::
:: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: e odlicno, ajd sad jednom sam....
Samnom se pishe odvojeno, tj. sa mnom.Kako onda da citam tvoje? Morash prvo da naucish.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladenk Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE 09.07.2006. 17:37 #6853

status: user
broj poruka: 89


:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: :: :: :: :: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: :: :: :: :: :: :: Shto ti ne preporucish neshto
:: :: :: :: :: :: :: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: necu da preporucim jer
:: :: :: :: :: :: 1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenero
:: :: :: :: :: :: 2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan
:: :: :: :: :: :: 3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor
:: :: :: :: :: :: naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja
:: :: :: :: :: :: a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim..
:: :: :: :: :: 1.Da li moze ili ne covek hoce drugo napajanje
:: :: :: :: :: 2.Qtec i Codegen !? Meganajboljinasvetu chieftec? Ovde se nash razgovor zavrshava usled tvoje "kompetentnosti"
:: :: :: ::
:: :: :: :: tacn
:: :: :: :: i treba da zavrsimo razgovor i samo tebe da slusamo jer si ti najkompetetntini ovde :
:: :: :: :: samo bi te zamolio da sledeci put citas a onda komentarise
:: :: :: :: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: :: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: :: :: ::
:: :: :: :: a ludi, za CM znam, tamo sam ga i ja kupio i uradio isto sto i ti za ventilaator. pre tog zahvata se nije moglo boraviti u istoj prostoriji s njim duze od 10mi
:: :: :: Ko tebe tera da slushash? Koliko vidim nisi ti postavio pitanje vec Gonzales.Ako imash bolji predlog trebao sa da ga iznesesh a ne da komentarishesh tudje predloge
:: :: :: A shto se tice citanja, pa bilo je vec na ovom forumu neozbiljnih likova, tako da sam se navikao na debilisanje.
:: ::
:: ::
:: :: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: Samnom se pishe odvojeno, tj. sa mnom.Kako onda da citam tvoje? Morash prvo da naucish


dobro je - bar znas da citas. polako ali vidim znas skoro sva slova....
znaci sad mozes da procitas i ponavljas
"citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem"
e odlicno, ajd sad jednom sam.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE 10.07.2006. 00:18 #6862

status: user
broj poruka: 736
::
::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: :: :: :: :: :: :: :: Shto ti ne preporucish neshto
:: :: :: :: :: :: :: :: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: necu da preporucim jer
:: :: :: :: :: :: :: 1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenero
:: :: :: :: :: :: :: 2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan
:: :: :: :: :: :: :: 3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor
:: :: :: :: :: :: :: naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja
:: :: :: :: :: :: :: a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim..
:: :: :: :: :: :: 1.Da li moze ili ne covek hoce drugo napajanje
:: :: :: :: :: :: 2.Qtec i Codegen !? Meganajboljinasvetu chieftec? Ovde se nash razgovor zavrshava usled tvoje "kompetentnosti"
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: tacn
:: :: :: :: :: i treba da zavrsimo razgovor i samo tebe da slusamo jer si ti najkompetetntini ovde :
:: :: :: :: :: samo bi te zamolio da sledeci put citas a onda komentarise
:: :: :: :: :: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: :: :: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: a ludi, za CM znam, tamo sam ga i ja kupio i uradio isto sto i ti za ventilaator. pre tog zahvata se nije moglo boraviti u istoj prostoriji s njim duze od 10mi
:: :: :: :: Ko tebe tera da slushash? Koliko vidim nisi ti postavio pitanje vec Gonzales.Ako imash bolji predlog trebao sa da ga iznesesh a ne da komentarishesh tudje predloge
:: :: :: :: A shto se tice citanja, pa bilo je vec na ovom forumu neozbiljnih likova, tako da sam se navikao na debilisanje.
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: :: Samnom se pishe odvojeno, tj. sa mnom.Kako onda da citam tvoje? Morash prvo da naucish
::
::
:: dobro je - bar znas da citas. polako ali vidim znas skoro sva slova....
:: znaci sad mozes da procitas i ponavlja
:: "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: e odlicno, ajd sad jednom sam....
Ja znam ali ti ne znash.Ima vremena da naucish..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Dosta bre!!! 10.07.2006. 01:41 #6867

status: user
broj poruka: 327
Aman ljudi jeste li normalni!? Izvini Garsone, ali ponasate se kao dva idiota. Pustis ga lepo da zivi sa svojim ispravnim ili neispravnim uverenjima i gotovo. Vazno da je on zadovoljan s tim sto zna.
Tacka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladenk Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RE 10.07.2006. 08:45 #6877

status: user
broj poruka: 89



:: ::
:: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: Za malo para, npr. Cooler Master Extreme Power 380W koji koshta oko 30e (par evra gore-dole)
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: da si ga nekad cuo znao bi zasto ne treba kupiti cooler master extreme power 380
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: :: Umesh li da citash?Naglasheno je Za malo para.Lako bi mu ja preporucio Antec-a ili neshto slicno
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: :: kako je lako za tudje pare preporucivati nesto sto nisi u zivotu video...
:: :: :: :: :: :: :: :: :: Shto ti ne preporucish neshto
:: :: :: :: :: :: :: :: :: Da li si siguran da nisam videeo? Jel` to znash da gledash u pasulj
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: necu da preporucim jer
:: :: :: :: :: :: :: :: 1. za male pare moze dobiti kinesko napajanje(rang 1000din) koje trenutno ima i koje, sta god on mislio, moze da gura njegovu masinu, cak i sa upgradeom od celih 512mb ram i skenero
:: :: :: :: :: :: :: :: 2. za malo vece pare (oko 3000din) moze da kupi qtec, lc power,codegen(koga firme imaju u cenovniku al u realnosti ne), vrlo bucni cooler master koji si ti preporucio, dtk, ili meganajboljinasvetu chieftec od 300tinjak w (pitanje koliko je dobar a koliko navikan
:: :: :: :: :: :: :: :: 3. 50 i vise € se ne isplati dati za napajanje sa njegovom masinom, mada tu ima najveci izbor
:: :: :: :: :: :: :: :: naravno svako ce da hvali neko svoje napajanje....a i ono najskuplje, o kom je samo citao, mada mu nije bas najjasnije to oko nekih napona i struja
:: :: :: :: :: :: :: :: a ne gledam u pasulj, gledam sta pricas i tu sve vidim..
:: :: :: :: :: :: :: 1.Da li moze ili ne covek hoce drugo napajanje
:: :: :: :: :: :: :: 2.Qtec i Codegen !? Meganajboljinasvetu chieftec? Ovde se nash razgovor zavrshava usled tvoje "kompetentnosti"
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: tacn
:: :: :: :: :: :: i treba da zavrsimo razgovor i samo tebe da slusamo jer si ti najkompetetntini ovde :
:: :: :: :: :: :: samo bi te zamolio da sledeci put citas a onda komentarise
:: :: :: :: :: :: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: :: :: :: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: a ludi, za CM znam, tamo sam ga i ja kupio i uradio isto sto i ti za ventilaator. pre tog zahvata se nije moglo boraviti u istoj prostoriji s njim duze od 10mi
:: :: :: :: :: Ko tebe tera da slushash? Koliko vidim nisi ti postavio pitanje vec Gonzales.Ako imash bolji predlog trebao sa da ga iznesesh a ne da komentarishesh tudje predloge
:: :: :: :: :: A shto se tice citanja, pa bilo je vec na ovom forumu neozbiljnih likova, tako da sam se navikao na debilisanje.
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: znaci ajde sad zajedno samnom "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: :: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: :: :: Samnom se pishe odvojeno, tj. sa mnom.Kako onda da citam tvoje? Morash prvo da naucish
:: ::
:: ::
:: :: dobro je - bar znas da citas. polako ali vidim znas skoro sva slova....
:: :: znaci sad mozes da procitas i ponavlja
:: :: "citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem
:: :: e odlicno, ajd sad jednom sam....
:: Ja znam ali ti ne znash.Ima vremena da naucish.


znaci sad mozes da procitas i ponavljas
"citaaaaam pa ondaaaa komentaariseeeeem"
e odlicno, M@ ˆ
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 10.07.2006. 13:37 #6880

status: user
broj poruka: 736
Shto li ponavljash kao papagaj?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
laca12 LC Power 10.07.2006. 16:32 #6888

status: user
broj poruka: 65
550W Super Silent black sa cenom ispod 40e je najbolja kupovina za tu konfiguraciju


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs