Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Kako da zaobidjem administratorski password pri reinstalaciji Windowsa XP
STRANA 1 OD 1
Gonzales Kako da zaobidjem administratorski password pri reinstalaciji Windowsa XP 11.07.2006. 11:58 T1975

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Imam komsiju koji nema pojma o kompjuterima, mator je, samo ubacuje igrice(pune virusa) koji mu na kraju uvek obore Windows. Problem je sledeci:Zaboravio je administratorski password pa ne mogu da mu izformatiram C particiju za instalaciju Windows-a XP.Da li moze da se uradi sledece: da upotrebim moju Automated System Recovery diskette-u da bi mu isformatirao C drive, posto je raspored particija isti i hard disk isti kao moj?Potom bih restartovao racunar i instalirao Windows.Ako ne moze tako recite kako,jer mu je Windows 100% ostecen.Odgovore sdaljite putem mail-a PC berze
Postovanje,Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 11.07.2006. 12:07 #6908

status: user
broj poruka: 711
Ne treba ti pass... Ako je komsija sve backupovao sto mu treba procedura je sledeca:

1) Ubaci butabilni win xp
2) kad pocne instalaciju on ce te pitati gde da instalira. sada mozes da odaberes da kreiras nove particije ili da formatiras neku od postojecih
3) formatiraj c particiju
4) nastavi sa instalacijom win xp

To je sve... Nikad nemoj da instaliras window preko windowsa posto to nece da radi kako treba... najbolje resenje je uvek cista instalacija
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs