Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
tv se chuje fm slabo
STRANA 1 OD 1
jorge tv se chuje fm slabo 11.07.2006. 23:15 T1980

status: user
broj poruka: 17

Da li je normalna stvar sto se prilikom gledanja tv-a zvuk cuje normalnom jacinom a pri slusanju fm-a moram da *odvrnem* ko lud da bi slusao ili ja nesto ne radim dobro...
kartica je kw-tv878rf-pro
HVALA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Izgleda da je normalno ... 11.07.2006. 23:39 #6936

status: admin
broj poruka: 712
I ja imam neku K-World karticu, isto tako radi. Verovatno je to normalna pojava, iskreno, ne sećam se kako su mi radile kartice drugih proizvodjača koje sam ranije koristio.

-----------------------------------
Željko Arnautovic,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko K-World 13.07.2006. 00:12 #6969

status: user
broj poruka: 6643
Stvar je vezana za ranije modele (a možda i za ove nove) k-world tv-fm kartica. I ja sam je primetio ali davno sam se rešio te kartice. Eventualno pokušaj nakon instalacije k-world-ovog softvera i drajvera, da ponovo instaliraš drajvere za zvučnu karticu, mada mislim da je mrka kapa, to parče hardvera-softwera je nepopravljivo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646163.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs