Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Inno3D 6600GT AGP problem
STRANA 1 OD 1
IRONMAN Inno3D 6600GT AGP problem 15.07.2006. 19:21 T1991

status: user
broj poruka: 4
Kartica je pocela da se "cudno" ponasa u garantnom roku i da ispisuje neke strafte samo prilikom ukljucivanja kompa - jednom kad se komp uspesno startuje ( iz 2.-3. puta ) kartica radi normalno .
Reklamirao sam je prodavcu ( DPM u Lominoj ulici ) i reklamacija je prihvacena, nego receno mi je da vise nemaju tih kartica ,pa mi je ponudjena nova PCI express ( znaci mora nova ploca i procesor - sto za sada definitivno nije u planu?! ) ili odgovarajuca AGP drugog proizvodjaca ( to mi nudi prodavac )
Ako ne budem mogao da dobijem neku od 6600GT ,treba mi savet sta je u tom cenovnom rangu ( kartica je placena oko 170E ) npr ATI ili nvidia, a da je kvalitetna i slicnih karakteristika kao ova 6600GT sa kojom sam bio zadovoljan.
Hvala unapred na savetima!
Gvozdeni

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IgorB ... 16.07.2006. 03:16 #6990

status: user
broj poruka: 281
Tu istu karticu si mogao da kupis na PC Berzi za 120Eura.Mom prijatelju je pravila problem na MSI K7N ali je radila OK na Asus-u A7N8.Uzmi MSI ili Asus 6600GT,mnogo su bolje.Ako možeš uzmi pare nazad pa prođi malo oglase na Berzi,za 170 Eura imaš mnogo dobrih kartica.
https://www.piratesunited.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IRONMAN ......,a kakva je HIS-ova ATI X700PRO IceQ Turbo 16.07.2006. 10:10 #6993

status: user
broj poruka: 4
Znam da sam mogao da prodjem jeftinije, ali takve su cene bile pre godinu i kusur dana.
Sta mislite o HIS-ovoj ATI X700PRO IceQ Turbo - vidim da je kod njih (DPM) na sajtu priblizna cena kao sto sam ja dao za 6600GT, a ne znam da li je priblizna i po performansama?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 uzmi 16.07.2006. 13:06 #6996

status: user
broj poruka: 2076


His ti je odlicna kartica, po performasama ne zaostaje uopste za 6600GT a dobijas ultra fancy karticu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Nisi dobio pravu informaciju 16.07.2006. 15:29 #6998

status: user
broj poruka: 568



HIS Toxic je po performansama blizu, a PRO bez Toxic je iza 6600GT i to dosta, zato je nVidia odnela prevagu u prodaji na srednjem vrednosnom rangu kartica.
Uzmi 6600GT drugog proizvodjaca.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs