Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
SRBIJA JE U FINALU!!!!
STRANA 1 OD 1
Kovle SRBIJA JE U FINALU!!!! 19.09.2009. 23:18 T20251

status: user
broj poruka: 976
BRAVO MOMCI!!!!!
SRBIJA!!!!
SRBIJA!!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Frantic84 ... 19.09.2009. 23:24 #141242

status: user
broj poruka: 587
Samo da odeljemo Spaniju kao u prvoj utakmici :D

Open source software rules!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle Re: ... 19.09.2009. 23:25 #141243

status: user
broj poruka: 976
Mogu jaja da nam polizu!!!!



:: Samo da odeljemo Spaniju kao u prvoj utakmici :
::
:: Open source software rules!!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor Lepo sam ja na pocetku reko - zlato ili nista 19.09.2009. 23:31 #141248

status: user
broj poruka: 373
Mada je i srebro ok, posle svega...

Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Ako vec mora... 19.09.2009. 23:31 #141249

status: admin
broj poruka: 876

... da se izbegne pcberza caffe ili svaštara da bi se tema pojavila na home page kada je u pitanju neki mnogo važan događaj, onda barem postavite temu u `Predlozi, kritike, komentari, ...` a, ne kao ti @kovle u grafičke.

p.s.
Svaka čast momcima, već su zaslužili doček


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 19.09.2009. 23:32 #141250

status: user
broj poruka: 9122
Da je Slovencima ostao onaj njihov najbolji igrac pukli bismo, ali ovako sreca je bila na nasoj strani. Slovenci su mnogo kvalitetniji tim od nas, to su pokazali po igri. Spanci imaju najjaci tim na prvenstvu, nece biti to isto kao u grupi, a i u grupi je bilo tesno, koliko se secam bilo je 2 poena razlike. Samo mogu da kazem. Srecno momci!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milosdj05 Mogu da nam p... 19.09.2009. 23:34 #141253

status: user
broj poruka: 95

Svaka cast, Srbija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemamime RE 19.09.2009. 23:34 #141254

status: user
broj poruka: 294
BRAVO, BRAVO!!!

________________________
Ja sam najpametniji...
...kaze moj desetogodisnji sin!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Novica - Ubica ! 19.09.2009. 23:39 #141259

status: user
broj poruka: 4515

- -
- - Socijalna Mreza!!!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ... 19.09.2009. 23:40 #141260

status: user
broj poruka: 976
Izvinjavam se miso, znam da je to najgledanija tema, prebaci je u predlozi, kritike, komentari, samo da bude na homepage-u

Da je ostao lorbek unistio bi nas, a fora je sto mi ulazimo rastereceni u mec sa spanijom...tako da sve je moguce, ali ovo je dovoljno
Bravo jos jednom!!!!
Izvinjavam se jos jednom

NOVICA UBICA!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tosas ne znam sto mi je slatko kad pobedjujemo ex sfrj 19.09.2009. 23:44 #141265

status: user
broj poruka: 304



i to u PRODUZETKU!!! Slatko....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle Re: ne znam sto mi je slatko kad pobedjujemo ex sfrj 19.09.2009. 23:54 #141273

status: user
broj poruka: 976
Da jbt, koliki su pacenici tako im i treba



::
::
::
:: i to u PRODUZETKU!!! Slatko....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Troduplo zadovoljstvo 20.09.2009. 06:55 #141319

status: user
broj poruka: 6643
Prvo, iz ex-Yu, svi su kao i u bivšoj zajednici toliko iskomplexirani na pojam Srbija da generacijama imaju čir na želucu, kisela lica i ne jedu meso i sve što valja po savetu doktora... pa ih je slatko tući makar i u yambu,
Drugo, ovo nije prvi put, ali šema utakmice da nam ne ide u pi..u mat...nu od početka pa skoro do kraja - dok se ne prevrne rezultat, pa produžeci pa sad adio i ko zna gde.... a, pa to je uživanje i mučenje...
I treće, je.o ga ko ga juče baš postavi, onaj sajt partis.si za skidanje.... si je od Slovenija, ako ne znate, i, ja se baš tad upecam da to probam kad ono, sve utakmice slovenaca su postavljene na torrente, te kako su ogulili ove, (pa i nas) pa one, pa Hrvate, pa.... i sad samo čekam da i nas opet okače.... kad ja tamo, a ono nisam snimao utakmicu i sad nemam šta da ja uploudujem.... eeeee, ali nema veze.
P.S. Srećom nije bilo grobara na utakmici inače bi sje-ali onako dobre protivničke navijačice...! Ona na kraju je baš zaslužila da se uteši!
Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
liman Re: Troduplo zadovoljstvo 20.09.2009. 07:27 #141324

status: user
broj poruka: 808
BRAVO SRBIJA!!!
Bitno je da smo mi sje-ali onako dobre protivnicke igrace. (A, nek se Grobari `pozdrave` sa onima sto ne vole predele oko Save i Dunava) :)

:: P.S. Srećom nije bilo grobara na utakmici inače bi sje-ali onako dobre protivničke navijačice...! Ona na kraju je baš zaslužila da se uteši!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jebivetar Re: ... 20.09.2009. 13:00 #141356

status: user
broj poruka: 2386
Da su nama Tripko, Tepic i Velichkovic igrali kako znaju onda bi lichili na tim ovako je to bio one man show. Valjevac je strashan, treba da je Tripkovic prvi strelac ali je Chachanin prao ruke u Moravi a Teodosic u Kolubari, tu je razlika.
VALJEVO!
Shpanci su do chetvrtfinala igrali sa pola snage, Gasol se nije ni oznojio a kada upali mashinu sam je sposoban da unakazi protivnika. Bice vrlo teshko ako mu dozvole da se razigra, a nama treba josh shuterski raspolozenih igracha.

cash rules everything around me

:: Da je Slovencima ostao onaj njihov najbolji igrac pukli bismo, ali ovako sreca je bila na nasoj strani. Slovenci su mnogo kvalitetniji tim od nas, to su pokazali po igri. Spanci imaju najjaci tim na prvenstvu, nece biti to isto kao u grupi, a i u grupi je bilo tesno, koliko se secam bilo je 2 poena razlike. Samo mogu da kazem. Srecno momci
::
:: Pozdrav
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: ... 24.09.2009. 14:56 #142623

status: user
broj poruka: 9122
U Cacku je odlicna skola kosarke, evo ja sam trenirao duze vreme (od prvog razreda osnovne), pricali su mi da odlicno igram basket iako sam bio od svih mladji godinu dana, ali u leto nisam mogao da idem na treninge i posle me to nije mnogo ni zanimalo, pa sam prestao da treniram :). Iz Cacka je ogroman broj igraca otisao u Zvezdu, Partizan ili FMP iz Borca iz Cacka ili Mladosti (to mladje generacije 92-94 godiste posebno i dosta njih igra za reprezentaciju), ovde na svakih 10 metara imas kosarkaski teren dok tamo iz Valjeva retko ko igra basket, naravno svaka cast Teodosicu odlican je igrac.

Pozdrav!


:: Da su nama Tripko, Tepic i Velichkovic igrali kako znaju onda bi lichili na tim ovako je to bio one man show. Valjevac je strashan, treba da je Tripkovic prvi strelac ali je Chachanin prao ruke u Moravi a Teodosic u Kolubari, tu je razlika
:: VALJEVO
:: Shpanci su do chetvrtfinala igrali sa pola snage, Gasol se nije ni oznojio a kada upali mashinu sam je sposoban da unakazi protivnika. Bice vrlo teshko ako mu dozvole da se razigra, a nama treba josh shuterski raspolozenih igracha
::
:: cash rules everything around me
::
:: :: Da je Slovencima ostao onaj njihov najbolji igrac pukli bismo, ali ovako sreca je bila na nasoj strani. Slovenci su mnogo kvalitetniji tim od nas, to su pokazali po igri. Spanci imaju najjaci tim na prvenstvu, nece biti to isto kao u grupi, a i u grupi je bilo tesno, koliko se secam bilo je 2 poena razlike. Samo mogu da kazem. Srecno momci
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: ... 24.09.2009. 16:28 #142646

status: user
broj poruka: 7761
Citat iz pesme Galije

...ne mogu da pijem rakiju kao sto je cacanska...

Sta ima u cacku, cackate li se ili...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: U Cacku je odlicna skola kosarke, evo ja sam trenirao duze vreme (od prvog razreda osnovne), pricali su mi da odlicno igram basket iako sam bio od svih mladji godinu dana, ali u leto nisam mogao da idem na treninge i posle me to nije mnogo ni zanimalo, pa sam prestao da treniram :). Iz Cacka je ogroman broj igraca otisao u Zvezdu, Partizan ili FMP iz Borca iz Cacka ili Mladosti (to mladje generacije 92-94 godiste posebno i dosta njih igra za reprezentaciju), ovde na svakih 10 metara imas kosarkaski teren dok tamo iz Valjeva retko ko igra basket, naravno svaka cast Teodosicu odlican je igrac
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: Da su nama Tripko, Tepic i Velichkovic igrali kako znaju onda bi lichili na tim ovako je to bio one man show. Valjevac je strashan, treba da je Tripkovic prvi strelac ali je Chachanin prao ruke u Moravi a Teodosic u Kolubari, tu je razlika
:: :: VALJEVO
:: :: Shpanci su do chetvrtfinala igrali sa pola snage, Gasol se nije ni oznojio a kada upali mashinu sam je sposoban da unakazi protivnika. Bice vrlo teshko ako mu dozvole da se razigra, a nama treba josh shuterski raspolozenih igracha
:: ::
:: :: cash rules everything around me
:: ::
:: :: :: Da je Slovencima ostao onaj njihov najbolji igrac pukli bismo, ali ovako sreca je bila na nasoj strani. Slovenci su mnogo kvalitetniji tim od nas, to su pokazali po igri. Spanci imaju najjaci tim na prvenstvu, nece biti to isto kao u grupi, a i u grupi je bilo tesno, koliko se secam bilo je 2 poena razlike. Samo mogu da kazem. Srecno momci
:: :: ::
:: :: :: Pozdrav
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Re: Re: ... 24.09.2009. 22:11 #142725

status: user
broj poruka: 9122
Naravno :).

Pozdrav!


:: Citat iz pesme Galij
::
:: ...ne mogu da pijem rakiju kao sto je cacanska..
::
:: Sta ima u cacku, cackate li se ili..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: U Cacku je odlicna skola kosarke, evo ja sam trenirao duze vreme (od prvog razreda osnovne), pricali su mi da odlicno igram basket iako sam bio od svih mladji godinu dana, ali u leto nisam mogao da idem na treninge i posle me to nije mnogo ni zanimalo, pa sam prestao da treniram :). Iz Cacka je ogroman broj igraca otisao u Zvezdu, Partizan ili FMP iz Borca iz Cacka ili Mladosti (to mladje generacije 92-94 godiste posebno i dosta njih igra za reprezentaciju), ovde na svakih 10 metara imas kosarkaski teren dok tamo iz Valjeva retko ko igra basket, naravno svaka cast Teodosicu odlican je igrac
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: :: :: Da su nama Tripko, Tepic i Velichkovic igrali kako znaju onda bi lichili na tim ovako je to bio one man show. Valjevac je strashan, treba da je Tripkovic prvi strelac ali je Chachanin prao ruke u Moravi a Teodosic u Kolubari, tu je razlika
:: :: :: VALJEVO
:: :: :: Shpanci su do chetvrtfinala igrali sa pola snage, Gasol se nije ni oznojio a kada upali mashinu sam je sposoban da unakazi protivnika. Bice vrlo teshko ako mu dozvole da se razigra, a nama treba josh shuterski raspolozenih igracha
:: :: ::
:: :: :: cash rules everything around me
:: :: ::
:: :: :: :: Da je Slovencima ostao onaj njihov najbolji igrac pukli bismo, ali ovako sreca je bila na nasoj strani. Slovenci su mnogo kvalitetniji tim od nas, to su pokazali po igri. Spanci imaju najjaci tim na prvenstvu, nece biti to isto kao u grupi, a i u grupi je bilo tesno, koliko se secam bilo je 2 poena razlike. Samo mogu da kazem. Srecno momci
:: :: :: ::
:: :: :: :: Pozdrav
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs