Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
"Crkla" send sijalica na oznaci LAN-a u sistem treju
STRANA 1 OD 1
mdjukic "Crkla" send sijalica na oznaci LAN-a u sistem treju 27.07.2006. 22:33 T2031

status: user
broj poruka: 15
Naravno da nije "crkla", ali zna li neko zasto ne reaguje send deo oznake za LAN konekciju u sistem treju. Kada otvorim Local Area Connection Status, broj paketa pod Sent je nula. Received pokazuje normalno broj primljenih paketa, koji se, naravno, vremenom povecava.
Ranije je to normalno radilo. Nista ne smeta u radu, ali me zanima sta se to desilo. Milos.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja vec vidjeno 27.07.2006. 23:36 #7143

status: user
broj poruka: 299



to sam video kada je kablovski modem nakacen preko USB-a, a preko mrezne karte...
za ostale sluchajeve ne znam...
pojave se prozori i deshava upravo to sto si opisao
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZvekiSU Anti virus? 28.07.2006. 22:44 #7162

status: user
broj poruka: 5



Možda si, u međuvremenu, počeo da koristiš neki anti-virusni program koji zna da blokira komunikaciju u LAN-u. Npr. Norton Antivirus zna to vrlo "vešto" da odradi...

Isto tako, postoji mogućnost da si promenio konfiguraciju firewall-a, kako Windows-ovog, tako i Norton-ovog (ako si ga instalirao)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs