Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Fifa 10?!
STRANA 1 OD 1
stoler Fifa 10?! 27.09.2009. 09:50 T20458

status: user
broj poruka: 324
Juče sam instalirao novu fifu i još uvek mi je malo rano da komentarišem, ali činjenica da ima nekih poboljšanja pa reko aj da čujemo iskustva vas ostalih? samo nemojte da počnemo sa temom PES vs FIFA jer nema potrebe, to je stvar ukusa i činjenice da ljudi igraju ono što im igra okolina da bi mogli da se međusobno skupe i zezaju, bar je tako kod mene....

Da li je moguće ili mi se čini da je fifa10 zahtevnija za procesor nego za samu grafiku? Ja koristim win 7 i kad ostavim task menadžer, ne mogu da verujem kako taj grafik izgelda a da mi se pri tom kuler na grafičkoj kartici ni ne ukljči kao kd ostalih igrica koje su dosta zahtevnije...

Imam MSI 9600GT (fabrički overklokovanu 700,1900) a procesor mi je E5200 DualCore koji stoji na 3Ghz i s vremena na vreme desi mi se cimanje u igrici i tad je grafig u taks menadžeru katastrofa....Možda je do mog sistema ali nisam siguran, tj ne bi trebalo friško sam ga instalirao...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
voxxx RE: 27.09.2009. 11:42 #143408

status: user
broj poruka: 351
Meni se cini da je zahtevnija. Probao sam online i ne radi kao 09. Sve bi bilo ok u ovoj fifi samo da nisu onako uzasnooooo uradili itgled trave. Pa ljudi, trva je bolja 100x u 09. Nisi mi uopste jasni ovi ljudi iz EA. Ne zelim da komentarisem PES i FIFU, jer Fifu igram mnogooo vise, ali mi je doslo da placem kada sam video travu i demo verziji novog PES-a.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs