Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
Kako 2 kompijutera na jedan Monitor ?
STRANA 1 OD 1
misafloyd Kako 2 kompijutera na jedan Monitor ? 01.08.2006. 23:57 T2053

status: user
broj poruka: 321
Zanima me da je moguce prikljuciti 2 kompijutera na jedan monitor istovremeno , bilo bi dobro i da moze cak ista tastatura i mis , i naravno da budu u mrezi .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZvekiSU recimo.. 02.08.2006. 01:11 #7237

status: user
broj poruka: 5



Remote desktop connection..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vranjanac switch 02.08.2006. 05:23 #7238

status: user
broj poruka: 24
ima da se kupi to, mislim da se zove switch- dva kucista, a 1x monitor 1xtastatura, 1xmis.
prekidacem biras koji koristis.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
temp KVM 02.08.2006. 08:35 #7241

status: user
broj poruka: 197



Treba ti KVM switch( tastatura, video, mis i opciono zvuk) a ima za ga 2,4,8 i mislim 16 PC-ja., zatim moze biti sa USB ili PS2 konektorima za PC , i prebacivanje moze biti na tastaturi i tasterom na samom switchu.Ja imam kuci za 2 kompa, sa zvukom, USB i prebacuje se tastaturom,
MOJ SAVET TI JE DA TRAZIS ISTO KAO MOJ SAMO DA IMA PS2 KONEKTORE ( meni ponekad Compaq P3@500&bx chip set prijavljuje keyboard eror tj. ne vidi switch pa moram F1 da bi nastavio dalje, ovo smeta kada ti je takav komp ruter za mrezu i nece sam da se upali kada npr. nestane pa dodje struja)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misafloyd BeyondRemoteFull 02.08.2006. 22:10 #7250

status: user
broj poruka: 321
Dao mi jedan poznanik ovaj program , kaze da preko ADSL-a kontrolise neki serverski kompikuter u Danskoj , samo neznam da ga koristim , da li neko moze da mi pomogne , sta trebam da podesim ???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
temp Softver ili hardver ??? 02.08.2006. 22:20 #7251

status: user
broj poruka: 197
Ja sam isto bio u dilemi ali mislim da sam se odlucio za pravu stvar, za takvu opciju softver ne volim, pogotovu na mrezi non - stop nikako. Za cenu od 30 e necu da razmisljam! Ti odluci , mozes me pitati ako hoces jos nesto ali generalno ovo je moj predlog KVM!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misafloyd ??? 03.08.2006. 22:43 #7270

status: user
broj poruka: 321
Gde ima da se kupi taj swich ? Koliko kosta ???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs