Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Laptop dilema / HP ili Toshiba
STRANA 1 OD 1
outlaw Laptop dilema / HP ili Toshiba 03.08.2006. 09:40 T2058

status: user
broj poruka: 5
Kratko me interesuje šta uzeti od ova dva proizvođača?! Koji se pokazao kao bolji, kvalitetniji?!

Pozdrav!


Posetite najluđe diskusije na Internetu - https://www.zafrkancije.co.yu/forum
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Kratko 03.08.2006. 14:59 #7259

status: user
broj poruka: 9388



IBM
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dradisic Moje kolege su zadovoljne 03.08.2006. 15:05 #7261

status: user
broj poruka: 271

Uzmi HP 6120, dobra je cena a i ono sto nudi je OK

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sovjet Dobri su i jedan i drugi 04.08.2006. 08:50 #7278

status: user
broj poruka: 12
HP je HP, kvalitet, pouzdanost, servisna mreza,iskustvo i sve ostalo ali i cijena je visoka, zatim u vangarantnom roku, ako vam se ista pokvari, vjerovatno ce vas servis kostati kao dvije trecine novom notebooka. Takodje ne mogu da se poruce svi dijelovi, nego dolaze u skupinama sto je jos skuplje (npr ako vam pukne flat kabal na display-u, morate da kupite citav display),
A sada sto se tice toshibe, cijena je u skladu sa kvalitetom, servisna mreza se polako razvija a i dijelovi van garantnog roka su dosta pristupacniji.Toshiba kvalitetom osvaja trziste koje je nekada pripadalo HP-u i IBM-u.
Moj izbor bi definitivno bio Toshiba ako namjeravas da notebook koristis duze vrijeme.A ti razmisli da li ti se isplati da notebook koristis bezbrizno godinu ili dvije ili koliko ti je vec garancija a posle da ga se odreknes ako nesto strada,posto je to hp-ova politika, ne zanima ih nista sto je izaslo iz garancije, ili da koristis toshibu i da, ako ti nesto strada posle godinu-dve servis realno platis.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
outlaw Koja Toshiba?! 04.08.2006. 09:28 #7279

status: user
broj poruka: 5
Koju bi mi onda Toshibu preporučili?! Baš sam se zagledao nešto za HP 8340, ali me sada baci u rebus :)


Posetite najluđe diskusije na Internetu - https://www.zafrkancije.co.yu/forum

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
valjevac toshiba definitivno 10.11.2006. 11:34 #9556

status: user
broj poruka: 2



kakav crni hp imao sam ga i nikad vise,sada imam toshibu sa core2duo,to je prava stvar
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs