Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Dosta je bilo...izvor dobre volje i strpljenja nije beskonačan...
STRANA 1 OD 2  
Equinoxe Dosta je bilo...izvor dobre volje i strpljenja nije beskonačan... 08.10.2009. 01:38 T20767

status: user
broj poruka: 12057

Od 2005-te godine otkad sam aktivan član, pa na ovamo...moglo se napraviti 50 foruma da se ne zna koji je od koga bolji. Dvoje ljudi radi na forumu sa ovolikim brojem članova i stotinama poruka svakog dana ?!?!?!

Na forumu se ništa konkretno ne radi, nikakva konkretna poboljšanja osim avatara. Čisto mazanje očiju. Ima toliko dobrih vibracija ovde, ali to očigledno nije dovoljno da se sedne i dovrši ovaj forum, malo samo vremena, volje i znanja je potrebno.

Atmosfera je užas, prepirke nonstop,....kao mala deca, ko ima bolju igračku.
Svakodnevno se otvaraju teme, gde se prepirka očekuje i priziva.

Mnogo pametnih, iskusnih i obrazovanih ljudi je otišlo. Mislio sam da mogu da istrajem, ali....zaista.....ne mogu.

Ne nameravam ovde ne da trošim, već da bukvalno bacam svoje slobodne trenutke (bar ne kako je sada) jer su uslovi komunikacije katastrofalni . Budjavo logovanje i coockies nemamo 5 godina, nema datuma i vremena editovane poruke, imam 10 statičnih smajlića......dobre ideje se ignorišu, moderatora nema, kuca i postuje ko šta hoće. Postoje 3 ili 4 restrikcije, šta se sme, a šta ne sme. Tragedija.

Ovom prilikom želim da pohvalim sve one koji su tu da pomognu i imaju strpljenja. Da ne nabrajam ponaosob.

Upamtite, znanje je zlato i budite dobri jedni prema drugima !
Ako je bilo nekih teških reči, izvinjavam se i sve vas puno pozdravljam.

Ako se, daj Bože, nešto promeni na bolje, drage volje ću uskočiti.

Bane.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Almighty84 Re 08.10.2009. 01:45 #146604

status: user
broj poruka: 294

Ode jos jedan dobar.... No comment osim bruka i sramota

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE !!! 08.10.2009. 01:47 #146606

status: user
broj poruka: 839

Dobro je dok ide redom! :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 08.10.2009. 01:57 #146611

status: user
broj poruka: 9460
Nadam se da ce admini dobro da razmisle i da urade nesto po pitanju ovog foruma,jer odlazi jedan od the best.

Pozdrav i sve najbolje!

P.S.Nadam se da je ovo samo `dovidjenja`


(c) 1982 Sinclair research Ltd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
temp ugasite svetla... 08.10.2009. 02:03 #146612

status: user
broj poruka: 197

ko bude poslednji krenuo sa ovoga foruma....
Tuzno je kada takvi ljudi sa pravom izpi*de...
Verujem da ce Zeljko i Misa na kraju sami sebi da pisu na forumu.
Eto zato se i tesko kanim nesto pisati na forumu dolazim vecinom zbog posla a cinimi se da cu jos redje pisati.
Sta reci ili ce `ONI`otici ili se promeniti( u to cisto sumljam...) ili odosmo mi svi polako sa celog sajta....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Uh bre.. 08.10.2009. 02:03 #146613

status: user
broj poruka: 18472
Gde ode tolika volja,zelja i sl???Ja sam zaista bio uporan oko ovog foruma i trudio se jedno duze vreme ali sam davno odustao.Nisam ni u trenutku pomislio da nas baxonja da napusti forum ili se ovo generalno pretvorilo u modu.
Za sve je kriv Machine!

Green Green Grass Of Home

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BlueSkyNIS ... 08.10.2009. 02:05 #146614

status: user
broj poruka: 860

Pozdrav Bane...

Windows-free with Fedora 10

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Ce dodju mladji i lepsi.... 08.10.2009. 02:10 #146615

status: user
broj poruka: 4641
Crni humor,ali ako je covek tako odlucio, onda je steta za forum i nas koji ga cenimo. Steta je za nas koji hocemo da ukrademo znanje, mora da se snalazimo na druge nacine.Ali Buraz, sto ne saceka jubilarni 10000 post pa da nas onako svecano iznenadis (ti bar imas dugacak fitilj)
Pozdrav i sve najbolje u zivotu, ali mislim da ces uskoro da se oglasis, svako ima los dan, pa se posle kaje. Upamti ovo: jutro je pametnije od veceri !!!
Ocekujem sutra ujutro neki Pametan odgovor da procitam.
Pozdrav !!!
RESISTANCE IS FUTILE

::
:: Dobro je dok ide redom! :
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 08.10.2009. 02:18 #146616

status: user
broj poruka: 1586
Katastrashno.... Admini, prst na celo, nece vam mozgovi oteci od malo brainstorminga.

Da li ce se u krevetu odigrati komedija ili tragedija zavisi od - komada!
Intel PIII 933MHz/FS Intel 815i/512MB SDRAM/GF2MX400 32MB DDR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 08.10.2009. 02:24 #146617

status: user
broj poruka: 2588
Jako mi je krivo sto ovakvi pravi znalci odlaze sa foruma, ali ako je to njihova odluka ja tu ne mogu nista da ucinim...

Bax sve najbolje u zivotu ti zelim i nadam se da ces se ipak vratiti na ovaj forum...
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE Isaac Newton! 08.10.2009. 02:29 #146618

status: user
broj poruka: 839

PC Berza je inache prepuna pametnjakovica, 9127 post da si ostao do 10 000 dobio bi usisivac od 600W ovako nista! jbg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor Pa ovaj forum je oduvek bio paradox, svima je to jasno... 08.10.2009. 02:41 #146619

status: user
broj poruka: 373
Nabrajati sta mu sa tehnicke strane sve fali je smesno, ali meni ne smeta to uopste, naviknes se na kraju...

Problem je sto u svakoj temi gomila odgovora nema veze sa temom, ispada da svako samo pise sto mu je na srcu i u mislima, sto je skroz krs.
E, zato se forum raspada, nema odgovornosti i ozbiljnosti(a takva nam je i drzava)...
Evo ja bi npr. ljudima koji su zasluzni dopustio da budu moderatori i resio bar neke od problema ovde...

Jednostavno bih brisao iz svakog odgovora ono sto nema veze sa tom temom, pa vecina ljudi ne bi bila uvucena u retard rasprave koje zapocne neki izgubljen u svojim mislima i valjda bi ludaci vremenom shvatili da ne mogu da se poseru po svemu i svakome! Stvarno nije pitanje misljenja vec idiotizam. Sto zatvarati/brisati temu kada se vidi ko je poceo da pravi probleme... mozda trazi malo vremena ali to je poenta moderatora, da odrzi neki kvalitet... Elem dok to ne zazivi, nema leba da krene na bolje.

Nije neka mudrost sta ne valja i sta se desava ovde...
Mada i bez svega toga, ako ne nagradite na pravi nacin ljude koji se ovde trude da budu od koristi, naravno da ce otici i to je skroz na mestu(opet ko i u celoj drzavi)...
Naravno da ce doci novi ljudi, koji ce da se trude, ali dal je poenta da samo daju, a da ih niko ne podrzi i uzvrati im na neki nacin?

Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff re 08.10.2009. 04:53 #146626

status: user
broj poruka: 829
steta sto odlazis. ne mogu reci da te ne razumem, bilo je svacega. po meni najgore je bilo pre nekoliko godina, al to je davno proslo. nadam se da ces moci da predjes preko svega toga i da se predomislis.

ja inace ne volim da odgovaram puno na teme (narocito one koje nemaju veze sa kompjuterima ili gde ima rasprave), al u ovom slucaju napravicu izuzetak, posto te postujem (iako te nikad nisam sreo, a to ti valjda kaze nesto).
citajuci tvoje postove/odgovore, naucio sam dosta i samo cu reci da bih voleo da to ucenje i nastavim.
da ne pricam da si imao genijalne postove kojima sam se smejao do bola (`BS je za heftanje kupusa. Media Player Classic Home Cinema / KM Player i Klite codec pack i otvoriceš i Carnex Paštetu fajl.` npr)...:)

u svakom slucaju, sta god da odlucis, zelim da ti se zahvalim u moje ime (a verujem i u ime celog foruma).

sve najbolje.

Nikolas
asus p5k, e4400, geil ultra 6gb, 9600gt oc
wd3200aaks, wd5000aaks, wd6400aaks, st31000528as barracuda


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Srecno... 08.10.2009. 10:23 #146636

status: user
broj poruka: 7761

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Srecno... 08.10.2009. 11:00 #146639

status: user
broj poruka: 3995
m2....


`rad je od coveka napravio majmuna`

::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Šteta, zbog tebe i zbog ljudi koji posećuju ovaj forum 08.10.2009. 11:54 #146649

status: user
broj poruka: 4228

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 08.10.2009. 12:07 #146650

status: user
broj poruka: 2743
Bre Bane, pa ima i ok ljudi na forumu, a prepirke nastaju jer dosta novih, a i starih clanova mnogo vole da tupe na nekim temam, pa pojedincima pukne film pa budu prosti (kao meni na temu ATI-ja npr)

Prepirao si se i ti sa pojedincima (Sky,...)

Ali ok, treba svi malo da se kontrolisemo, ali uvek ce biti ljudi koji otvaraju teme koje privlace raspravke.

Steta sto ides, jos malo ti fali do 10k postova Salim se malo.

Pozdrav

p.s. O nadi poboljsanja foruma najbolje govori moj potpis

_________________________________________________
Hope is the first step on the road to disappointment.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nemojte biti `nakraj srca`, kolege i koleginice, dragi moji! 08.10.2009. 12:17 #146652

status: user
broj poruka: 10988
Forum je, da li na zalost ili srecom, mesto koje okuplja MNOGE i RAZNE. Ima tu ljudi koji su, bukvalno, jutros nabavili komp, a ima i onih koji su se igrali na ZX Spectrum-u i skidali programe preko radio-talasa (long live Zoran Modli!). Ima polupismenih i onih pismenijih, ima Gradjana ima Seljaka, pa i... seljacina. Eto, to vam je forum - mesto gde (skoro) svako moze (ako samo hoce) da kaze, pita, prokomentarise... . A sve u skladu sa svojim predispozicijama. Ako neko nekoga uvredi `na licnoj bazi`, po osnovi pola, rase itd., to treba konstatovati i osuditi i takvome mesto ovde nije. Njega ne opravdava ni poreklo ni stepen obrazovanja itd.. Svemu ostalom: neukosti, neiskustvu, neobavestenosti..., iz cega cesto proisticu `morska` pitanja i/ili nesuvisli odgovori-komentari, ne treba zamerati nego ljudima koji ih postavljaju/upucuju pomoci (ako se vec nadje neko jakih zivaca i dobre volje, ako ne - nista, nije to nicija obaveza `za Dan bezbednosti, ako me pomenu, dobro, ako ne...`).
- - - - - - - - - - - - - - -
Joj, pogledajte samo nas Nacionalni Forum (Skupstinu iliti Forum Serbianum)! Nije da se tesim, nego tamo tek ima mnogih zbog kojih bi neko drugi mogao da ode (ali nece - dobro je placen da ostane i da trpi)!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antimatery maaa 08.10.2009. 13:18 #146666

status: user
broj poruka: 997
http://www.benchmark.rs/ shlajfuje po lobanji pcberzi ako posteno govorimo, poz bax, ej kazi gde ces da te tamo gledamo (: , aj cya



Sve je relativno !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Pa sta ces onda ovde ??? 08.10.2009. 14:01 #146677

status: user
broj poruka: 7286
Imas Vezmara tamo,tako da ne vidim sta ce ti
Bax.

Niko ko je zaista voleo ovaj forum nemoze trajno da ode, i da izuzmemo admine(nikako da opravdamo)ovaj forum su vecinom sjebali poltroni,koji se nafiluju ko zna kakvim informacijama na drugim domacim forumima a onda ovde prosipaju bisere.

@Bax:Do vidjenja druze.

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: http://www.benchmark.rs/ shlajfuje po lobanji pcberzi ako posteno govorimo, poz bax, ej kazi gde ces da te tamo gledamo (: , aj cy
::
::
::
:: Sve je relativno !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antimatery ma 08.10.2009. 14:35 #146682

status: user
broj poruka: 997
Graficki , graficki, i nista drugo............................ i nisam tamo samo sam na svetu kompjutera eto..................................




Sve je relativno !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovankaO Žao mi je što odlaziš 08.10.2009. 15:31 #146699

status: user
broj poruka: 446
baš sam se navikla na tebe, bio si uvek spreman da pomogneš, pa čak i ako niko drugi neće.

Ma ništa, izduvaj se malo, odmori od nas, pa nam se vrati!
Zašto? Zato što se bez tebe ovaj forum neće moći prepoznati.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 08.10.2009. 15:41 #146705

status: user
broj poruka: 8139
Sta god mi uradili,admini nista ne preduzimaju.Samo da ne kazu da nemaju vremena.Od svih su najkriviji admini,zato sto su nam dali previse slobodu,zato i forum propast.Kad bi se uvelo par ozbiljnih moderatora to bi bila vec druga prica.Ovako,zalosno je sto puno ljudi koji vrede odlaze sa ovog foruma zbog puno toga sto treba ispraviti.

@bax2003:
Nadam se da ces se uskoro vratiti jer bez tebe ce forum biti jos gori.Valjda ces se predomisliti...Do tada,pozz i sve najbolje ti zelim u zivotu.

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pasduh ... 08.10.2009. 15:43 #146706

status: user
broj poruka: 451
Hvala ti na pomoći i pozdrav
Vratićeš se, vratićes se.....

one way or another

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 08.10.2009. 23:05 #146884

status: user
broj poruka: 9122
Srecno bax u daljem zivotu :), ove godine tj. 1.12. je rodjendan pcberze jubilarni 10-ti pa je verovatno za taj dan planiran upgrade foruma.

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos Re: ... 08.10.2009. 23:14 #146898

status: user
broj poruka: 2743

Sto bi rekli u wow-u, PWND!
_________________________________________________
Hope is the first step on the road to disappointment.

:: 1.12. je rodjendan pcberze jubilarni 10-ti pa je verovatno za taj dan planiran upgrade foruma
::
:: Pozdrav
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs