Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Problem sa zacepljenim ketridzom
STRANA 1 OD 1
borac27 Problem sa zacepljenim ketridzom 09.08.2006. 12:30 T2081

status: user
broj poruka: 96
Posedujem Injekt stampac HP deskjet 3420.Imam problem sa KOLOR ketridzom koji se stalno zacepljuje.Probao sam da ga potopim u razblazeni RASTVOR ALKOHOLA,ali mi nije uspelo.Da li mozda znate za neko DRUGO sredstvo(nacin) koji ce mi pomoci da ga otcepim?
Hvala unapred !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC a jel si probao... 09.08.2006. 14:05 #7363

status: user
broj poruka: 9387

... da kupis novi?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZvekiSU Zaboravi! 09.08.2006. 14:10 #7364

status: user
broj poruka: 5



Mnogi su probali - jednostavno nema šanse da ga osposobiš da radi kao nov... Da je kertridž za crnu boju, ajde - de...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
boskodev редовно чишћење 10.08.2006. 00:53 #7379

status: user
broj poruka: 98
Проблем са инк џет кетруџима је тај што морају бити у употреби бар сваки трећи дан кад дођу близу краја животног века ( зависно од произвођача и одржавања 5 до 10 пуњења)! е сад најбоље би било да сипаш мастило и са притиском извучеш исто кроз дизне - ако имаш алат, а ако немаш носи у сервис нека га очисте прво у ултразвучном кориту па онда ово горе.
Напомена: механичко извлачење је последња опција кад не помаже ни чишћење главе ни корито ...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gagimil Sam svoj majstor 15.08.2006. 00:41 #7449

status: user
broj poruka: 172
Ne znam da li si probao mnogo duze da ga ostavis u alkoholu.
Ja sam uspeo. Tri noci i dana zaredom, uz povremeno dodavanje alkohola
u cance. Normalno da sam svako jutro stampanjem testova za razbijanje probao neposredno po vadjenju iz alkohola.Tek cetvrti dan je uspelo.Sto se tice alkohola,mislim da je bio medicinski, ne znam koliki rastvor.I posle desetak punjenja, moj kolorni kertridz radi solidno. Doduse nije HP ali...
Evo i posle odmora i nestampanja jedno mesec i po dana sve su boje ok.
Jedino sto vise ne smem da dopustim , je da kolorni kertridz ne ostane bez neke od boja. Mozda je glupo ali deluje , dok radi , radi , kad cikne onda ...Poz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs