Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
xwave s-40 mp4 fm player ili blueberry cat 1gb mp4 player
STRANA 1 OD 1
dzonihsv xwave s-40 mp4 fm player ili blueberry cat 1gb mp4 player 13.08.2006. 02:59 T2085

status: user
broj poruka: 330
xwave s-40 mp4 fm player ili blueberry cat 1gb mp4 player

Neko vreme se dvoumim oko ova 2 mp4 pleyera. Pa me zanima sta mislite koji je bolji. Cene su im slicne valjda oko 8 il` 9 hiljada.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Velika dilema 13.08.2006. 09:33 #7405

status: user
broj poruka: 7761
Ja sam pre par nedelja postovao slicno pitanje i ni jedan choban nije imao savet, valjda su zato chobani.

A sad malo o konkretnom pitanju.

Dakle moja cerka je zavrsila skolsku godinu pa je bio red da dobije neki lep pokloncic i na pitanje sta bi zelela odgovorila je MP3 plejer, ja je pitah sta misili o MP4, kaze moze.

Tako ja krenuh u potragu za njima i nadjoh dva koja si ti spomenuo i jos jedan koji nadjoh u Computer Dream-u.

XWave je fin tanak plastika je sjajna deluje ko monolit iz Odiseje 2001, ekran dovoljno veliki ali ne previse, dugmici su pristojni lici na iPOD ali nije i to je to, cena mu je oko 8000din, punjenje samo preko usb kabla prikljucenog na racunar.

Blueberry je nesto manjih dimenzija od xwave plejera samo sto je nesto deblji, plastika je jednostavno drugacija, dugmici su pristojni, puni se preko usb kabla a sto je najbitnije IMA NEZAVISNI PUNJAC tako da se baterija moze puniti i na putu bez kacenja na racunar, cena za 1GB ne bi trebala da je preko 6500 dinara.

Ja kupih BT-809 u computer dreamu i moram da priznam samo zato sto je to tada bio jedini sa 1gb memorije, dva gore opisana sa 1gb nije bilo u prodaji jer su svi bili rasprodati. Dugmici na ovom modelu nisu bas tako pristojni, lici na Xwave samo sto je telo od metala a maska od fine plastike, ne izgleda lose samo uvek deluje ko musavo jer se otisci prstiju uvek primecuju, ekran je solidnih dimenzija, baterija traje dosta dugo oko 6 sati neprekidnog slusanja, moze se puniti preko racunara i nezavisno od njega buduci da se uz njega dobija i punjac (cerka je mahala repicem na odmoru). Jedino mi softver koji se dobija uz njega nije pouzdan, a video klipove koje budes pravio prilicno brzo konvertuje samo sto ja spotove od po 50-60mb nisam uspeo da konvertujem.

Konkretno ja sam bio za to da kupimo Blueberry a cerki se vise svido BT. Licno sam misljenja da su sva tri ista i da im je samo kuciste drugacije.

Eto ja sam ti izneo moje misljenje a na tebi je da izaberes sam.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Zaboravih da dodam cenu... 13.08.2006. 09:35 #7406

status: user
broj poruka: 7761
Pomenut BT-809 je kostao nesto ispod 7000 dinara.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonihsv ok 13.08.2006. 13:24 #7407

status: user
broj poruka: 330


Verovatno cu uzeti Blueberry.Hvala. Ako ga nadjem. Ako ne onda cu verovatno xwave jer moze da pusta WMV.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Velika dilema 13.08.2006. 14:38 #7408

status: user
broj poruka: 9387



:: Ja sam pre par nedelja postovao slicno pitanje i ni jedan choban nije imao savet, valjda su zato chobani
::
Choban o chobanima...

PS. Sta si ti ako ti cerka "mashe repitjem"?

Laku notj, Chobane!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Da si pratio na casovima biologije... 14.08.2006. 06:25 #7419

status: user
broj poruka: 7761
:: Ja sam pre par nedelja postovao slicno pitanje i ni jedan choban nije imao savet, valjda su zato chobani
::
Choban o chobanima...

PS. Sta si ti ako ti cerka "mashe repitjem"?

Laku notj, Chobane!

VMARC

Da si pratio predavanja na casovima biologije i to u osnovnoj skoli i ti bi zapamtio da i covek ima repni deo kicme, tako da stoga postoji i sala "mase repicem".
No nema veze ovog meseca imas pravo na popravni.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs