Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Help files
STRANA 1 OD 1
grabun Help files 13.08.2006. 10:49 T2086

status: user
broj poruka: 105
Koji je najbolji program za kreiranje help fajlova (*.chm)?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kad niko neće... 14.08.2006. 16:48 #7430

status: user
broj poruka: 6643
Bar da ti malo pomognem, malo, zato što to nikad nisam lično radio, nije mi trebalo a nisam ni video nekoga uživo da to radi - koristi, ipak, naletao sam više puta na "najbolji, najjednostavniji, freeware...." i slične opise za programe koi služe za izradu help-fajlova, u CD-DVD-ima koje kupujem uz Mikro i BUG časopise, naročito ovaj poslednji.
Nisam probao ni jedan tako da o najboljem ne mogu da sudim, ali da te bar uputim... googlanje bi verovatno pomoglo, sa pravilnim upitom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grabun re: 16.08.2006. 14:09 #7479

status: user
broj poruka: 105
Ma nasao sam ja neke programe preko google-a, al reko da ne gubim vreme sa nekim bezveze programima ako neko vec zna neki koji se koristi u te svrhe i koji je OK, posto do sad nisam koristio nijedan. U svakom slucaju hvala ti.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs