Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Zakon o zastiti potrosaca
STRANA 1 OD 1
Ishmerish Zakon o zastiti potrosaca 20.10.2009. 21:19 T21134

status: user
broj poruka: 7286
Posto sam ga bas danas studirao,jer hocu da onu gamad iz Verat-a cimam sa trzisnom inspekcijom,palo mi je na pamet da ga ponudim svima vama koji ga jos nemate.Pa da sledeci put kada vas neko iscima od ovih predobrih ljudi iz nasih firmi,znate tacno koje su njihove obaveze, a jos vaznije koja su vasa prava.

http://pdfvia.com/showfile-5874/zakon_o_zastiti_potrosacapdflat.pdf

Aloha

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Zakon o zastiti potrosaca 20.10.2009. 21:27 #150750

status: user
broj poruka: 3053
Tooo zemo,bas ovako nesto mi je trebalo...Hvala

KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

:: Posto sam ga bas danas studirao,jer hocu da onu gamad iz Verat-a cimam sa trzisnom inspekcijom,palo mi je na pamet da ga ponudim svima vama koji ga jos nemate.Pa da sledeci put kada vas neko iscima od ovih predobrih ljudi iz nasih firmi,znate tacno koje su njihove obaveze, a jos vaznije koja su vasa prava
::
:: http://pdfvia.com/showfile-5874/zakon_o_zastiti_potrosacapdflat.pd
::
:: Aloha
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish ... 20.10.2009. 21:36 #150757

status: user
broj poruka: 7286
Hvala bogu da mogu i ja tebi necim da pomognem.

The pleasure is all mine.

POZDRAV!

Od rakije nema bolje zene,po sest dana ona ljulja mene :))

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 20.10.2009. 21:37 #150758

status: user
broj poruka: 1586
To Ishmertish!!! Za ovo imas tri bambija!!! Bas sam ga trazio pre neki dan ali bezuspesno...

Em sto mi treba zbog radi toga za mene a i ove godine imam izborni Krivicno i Privredno Pravo, tako da ce dobro doci i za skolu

Da li ce se u krevetu odigrati komedija ili tragedija zavisi od - komada!
Intel PIII 933MHz/FS Intel 815i/512MB SDRAM/GF2MX400 32MB DDR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BlueSkyNIS ... 20.10.2009. 22:09 #150768

status: user
broj poruka: 860
Hvala!

Windows-free with Fedora 10

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
B011 Uskoro i novi zakon o zastiti potrosaca 20.10.2009. 23:25 #150783

status: user
broj poruka: 280
Kada smo vec kod ove teme, do kraja ove, ili pocetkom sledece godine treba da bude donet novi (znate vec kako ide, savremeni, evropski itd...) zakon o zastiti potrosaca, ciji radni tekst i kratak pregled mozete da nadjete na sajtu Ministarstva trgovine i usluga:

http://www.mtu.gov.rs/cms/?page_id=362

Inace, sve usvojene zakone, kao i one u proceduri, mozete u elektronskoj formi naci na sajtu Narodne skupstine RS:

http://www.parlament.gov.rs/content/lat/search.asp

Pozdrav!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jebivetar Hvala 20.10.2009. 23:55 #150791

status: user
broj poruka: 2386
davno sam to prostudirao ali opet imam posla sa majmunima od prodavaca. Baksuz sam po tom pitanju.
Skoro mi se desio sluchaj da na sajtu nn firme vidim komponentu za chiju cenu odem da proverim u jednoj od radnji u mojoj palanci. Pitam prodavca:`Da li je tachna cena komponente koju sam video na vashem sajtu?` Prodavac:`Verovatno jeste, chekaj da proverim`, proveri i potvrdi da je tako kako pishe i pita da li hocu da naruchim poshto nemaju u radnji. Poshto sam pristao proverio je da imaju na stanju i naruchio. Uzeo mi je kaparu da se osigura i kada sam posle tri dana doshao po komponentu, SHIPAK, koshta vishe a lepo sam ga pitao. Poshto se nije radilo o velikoj cifri a pritom sam dobio magarece ushi zbog kojih sam mogao da napravim scenu, platio sam i izashao.
Ovom prilikom sam doveden u zabludu od strane prodavca, a to je priznacete bezobrazluk i zakonom kaznjivo.

cash rules everything around me

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Hvala 21.10.2009. 00:09 #150797

status: user
broj poruka: 3053
nisi trebao...zasto svi odustanete od pravljenja scene BAS ONDA kad imate prava da je napravite...

KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

:: davno sam to prostudirao ali opet imam posla sa majmunima od prodavaca. Baksuz sam po tom pitanju
:: Skoro mi se desio sluchaj da na sajtu nn firme vidim komponentu za chiju cenu odem da proverim u jednoj od radnji u mojoj palanci. Pitam prodavca:`Da li je tachna cena komponente koju sam video na vashem sajtu?` Prodavac:`Verovatno jeste, chekaj da proverim`, proveri i potvrdi da je tako kako pishe i pita da li hocu da naruchim poshto nemaju u radnji. Poshto sam pristao proverio je da imaju na stanju i naruchio. Uzeo mi je kaparu da se osigura i kada sam posle tri dana doshao po komponentu, SHIPAK, koshta vishe a lepo sam ga pitao. Poshto se nije radilo o velikoj cifri a pritom sam dobio magarece ushi zbog kojih sam mogao da napravim scenu, platio sam i izashao.
:: Ovom prilikom sam doveden u zabludu od strane prodavca, a to je priznacete bezobrazluk i zakonom kaznjivo
::
:: cash rules everything around me
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alumiroi Hvala 21.10.2009. 09:38 #150866

status: user
broj poruka: 98
za korisno stivo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic @Ishmerish 21.10.2009. 11:58 #150890

status: user
broj poruka: 18943
to, matori, ovo je mnogo korisno, a i meni treba za fax, jos jednom `fala.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Ma nema frke 21.10.2009. 12:40 #150899

status: user
broj poruka: 7286
Samo skidajte i ako mozete naucite napamet,tacke i odredbe vezane za nas.Jer ovo je nasa biblija.


Pozdrav svima

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: Re: Hvala 21.10.2009. 13:42 #150911

status: user
broj poruka: 6643
Pa, ne idemo svi fićama u obračun, jebiga, u startu nas ne shvate ozbiljno kad se pojavimo....

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: nisi trebao...zasto svi odustanete od pravljenja scene BAS ONDA kad imate prava da je napravite..
::
:: KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!
::
:: :: davno sam to prostudirao ali opet imam posla sa majmunima od prodavaca. Baksuz sam po tom pitanju
:: :: Skoro mi se desio sluchaj da na sajtu nn firme vidim komponentu za chiju cenu odem da proverim u jednoj od radnji u mojoj palanci. Pitam prodavca:`Da li je tachna cena komponente koju sam video na vashem sajtu?` Prodavac:`Verovatno jeste, chekaj da proverim`, proveri i potvrdi da je tako kako pishe i pita da li hocu da naruchim poshto nemaju u radnji. Poshto sam pristao proverio je da imaju na stanju i naruchio. Uzeo mi je kaparu da se osigura i kada sam posle tri dana doshao po komponentu, SHIPAK, koshta vishe a lepo sam ga pitao. Poshto se nije radilo o velikoj cifri a pritom sam dobio magarece ushi zbog kojih sam mogao da napravim scenu, platio sam i izashao.
:: :: Ovom prilikom sam doveden u zabludu od strane prodavca, a to je priznacete bezobrazluk i zakonom kaznjivo
:: ::
:: :: cash rules everything around me
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish :@ :@ :@ Hahahaha 21.10.2009. 13:50 #150914

status: user
broj poruka: 7286
Matori ti si materijal za saturday night live!Sto neodes do Fox-a,pa da za promenu gledamo malo pravog humora na TV-u?
Hip-Hop,RTV 2(NS) u 17.30 h

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: Pa, ne idemo svi fićama u obračun, jebiga, u startu nas ne shvate ozbiljno kad se pojavimo...
::
:: Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!
::
:: :: nisi trebao...zasto svi odustanete od pravljenja scene BAS ONDA kad imate prava da je napravite..
:: ::
:: :: KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

:: ::
:: :: :: davno sam to prostudirao ali opet imam posla sa majmunima od prodavaca. Baksuz sam po tom pitanju
:: :: :: Skoro mi se desio sluchaj da na sajtu nn firme vidim komponentu za chiju cenu odem da proverim u jednoj od radnji u mojoj palanci. Pitam prodavca:`Da li je tachna cena komponente koju sam video na vashem sajtu?` Prodavac:`Verovatno jeste, chekaj da proverim`, proveri i potvrdi da je tako kako pishe i pita da li hocu da naruchim poshto nemaju u radnji. Poshto sam pristao proverio je da imaju na stanju i naruchio. Uzeo mi je kaparu da se osigura i kada sam posle tri dana doshao po komponentu, SHIPAK, koshta vishe a lepo sam ga pitao. Poshto se nije radilo o velikoj cifri a pritom sam dobio magarece ushi zbog kojih sam mogao da napravim scenu, platio sam i izashao.
:: :: :: Ovom prilikom sam doveden u zabludu od strane prodavca, a to je priznacete bezobrazluk i zakonom kaznjivo
:: :: ::
:: :: :: cash rules everything around me
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs