Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Preporucite Firewall koji se slaze sa Kaspersky Anti-Virus- om 6.0.303om
STRANA 1 OD 1
Gonzales Preporucite Firewall koji se slaze sa Kaspersky Anti-Virus- om 6.0.303om 27.08.2006. 13:17 T2152

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Morao sam da izbacim Kaspersky Anti Hacker v1.9 da bih instalirao Kasperky AV 6.0.Preporucite mi firewall koji se slaze-ne pravi konflikte u sistemu a da nije Windows firewall iz SP2.Imam problema sa drajverima za Mustek Bearpaw skener kada instaliram SP2, zato sam morao da SP2 deinstaliram-sada sve radi OK.
Molim odgovor putem e-maila PC Berze!
Hvala,Vas Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 27.08.2006. 18:15 #7745

status: user
broj poruka: 568
ja sam imao slucaj da kad stavim kaspersky i ZA a zatim ukljucim enable na UTP konekciji za net komp se resetuje i to sa gasenjem kulera na CPU.
problem sam resio kad sam stavio nod32

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Proday Help 27.08.2006. 20:22 #7748

status: user
broj poruka: 3



Gonzales kombinacija kojom sam prezadovoljan je nod 32 i outpost! Probao mnoge, po nemi ova best
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hansol ... 27.08.2006. 20:25 #7749

status: user
broj poruka: 55



Ako imas nforce3 ili 4 plocu mozes da stavis nvidijin hardverski firewall, ja ga koristim sa KAV.
Ali u globalu, pocinjem da iskljucujem sve zivo i FW i AV jer mi vise stvarno ne trebaju, pazim sta koristim, gde idem i sta radim i masina mi dosta brze radi.
Firefox i Ad-watch iz AD-Aware-a, i povremeno skeniranje (jednom u nedelju dana) su sasvim dovoljni.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja ako imash kaspersky internet security 6.0.0.303... 27.08.2006. 22:13 #7754

status: user
broj poruka: 299

KIS 6.0 ima svoj firewall, mozes da birash .. hotjesh windows ili njegov...
on trazi deinstalaciju antihakera.. mada mislim da mozes da instalirash naknadno kaspersky firewall i da sve radi ...
sa Antivirusom 5.nesto profesional je trazio takodje deinstalaciju antihakera, ali ako naknadno instalirash antihacker radilo je bez problema ...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Vrati SP2 28.08.2006. 01:48 #7757

status: user
broj poruka: 288
Problem sa SP2 i Mustek scannerom ces resiti instalacijom najnovijih drivera za scanner. Od firewall programa, Look`n`Stop je odlican. Ako imas nVidia HW firewall, ukljuci ga.

A da, skini KAV, stavi NOD32, ima masina da poleti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nidzo Firewall 29.08.2006. 16:58 #7800

status: user
broj poruka: 18



Probaj Kerio firewall.
A nije mi jasno sto su ljudi kivni na Kaspersky 6 kad je on manje zahtevan od 5-ice. I kakve to racunare imate kad vam program za zastitu od virusa koci racunar?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 ZONE ALARM PRO!!! 23.09.2006. 19:56 #8545

status: user
broj poruka: 504
Koristio sam ga i mislim da je prava stvar.
Sada imam Kasperski 6.0 i on ima Svoj
firewall i super je.
Imam licencu do juna 2007.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs