Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Ako nije problem, iskontrolišite malo to citiranje.
STRANA 1 OD 1
Slavuj Ako nije problem, iskontrolišite malo to citiranje. 05.11.2009. 18:33 T21603

status: user
broj poruka: 2236
Nemam ništa protiv te opcije, ali ne vidim nijedan razlog da sagovornici jedan drugog citiraju do iznemoglosti, pogotovo u situacijama kada se između njihovih odgovora ne pojavi da prokomentariše ama baš niko, pošto jedan drugom odgovaraju najčešće u roku od 3-4 minuta, al` je zato citat pola strane sajta. Crkava skrol.

Shvatam da to citiranje služi dobro kada si na 5. strani teme a želiš da se obratiš nekome sa 2. ili 3., mada je i tada neuporedivo jednostavnije ukucati samo ``@`` pantljičara.

Hvala unazad.

Supermarketi ``Čutura``
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Citiram samo u slučaju kada: 05.11.2009. 18:41 #155506

status: user
broj poruka: 12057

Hoću da se nadovežem ili pitam nekoga nešto u odnosu na konkretan post, i to samo ako taj user ima više odgovora u toj temi.

Podmaži scroll

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Pevac, pevac.... 05.11.2009. 18:42 #155507

status: user
broj poruka: 6643
E, da ja tebi nešto predložim (pošto će tvoj apel proći kao i apel da se opušci ne bacaju na pod), a imaš glas, jel`?
Uključi lepo speech recognition u windowsu, istreniraj ga malo... a onda lepo komanduj glasom page down - up - i ostalo (može i file-print-all).... i vidiš zabave. Nekad, kad opsuješ glasno nekog, zna da se zabaguje, ugasi, odštampa stitinjak strana... ali fercera.
(Ili kupi boljeg miša, il` se navikni kako se koristi scroll-push-button i to...).
Ono, udžbenici i maturski, doktorati, magisteriji, prepuni su citata, štaviše, celokupni su od a do ž, citirani (prepisani besramno), pa onda nije čudo što vasceli podmladak to smatra veoma učenim i cool.
Tako ispada, prijatelju, da si ti destruktivna snaga i protivnik nauke i napretka!



Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Dajte coveku cigaru!!! 05.11.2009. 18:52 #155511

status: user
broj poruka: 7286
Nebih mogao vise da se slozim.Za jebene dve reci udare citat od prethodna tri posta,na kraju izadje da imas 5-10 postova na celoj strani.Doduse i to citiranje(osim prvi put ili izmedju strana)mi deluje kao zvaka za seljaka,pa neverujem da smo toliko maloumni da neznamo kada nam se neko nadovezuje na post.

Aloha

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 05.11.2009. 18:58 #155514

status: user
broj poruka: 12057

Ne znam što dramite, citiranje ima svaki forum, i potpuno je normalno, naročito za nekog ko se tek ukjlučuje na neku temu, jednostavno je jasnije ko je na šta mislio ili se nadovezao ?

Ima preterivanja svakako, ja recimo nikad ne citiram ceo post ako se hvatam za neku rečenicu iz istog.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Re: 05.11.2009. 19:06 #155518

status: user
broj poruka: 3995
imate pravo,ali bez citiranja bi nastao otalni haos,i doslo bi do prepirki na forumu jer ne bi mogli da se pokupimo
mada slavujce za neka bezvezna citiranja si u pravu

`U INAT SVIMA,I UPRKOS SVEMU`

::
:: Ne znam što dramite, citiranje ima svaki forum, i potpuno je normalno, naročito za nekog ko se tek ukjlučuje na neku temu, jednostavno je jasnije ko je na šta mislio ili se nadovezao
::
:: Ima preterivanja svakako, ja recimo nikad ne citiram ceo post ako se hvatam za neku rečenicu iz istog
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO ... 05.11.2009. 19:09 #155519

status: user
broj poruka: 1013
Ja redovno i bez ikakavog obzira na duzinu teksta citiram. Nisam imao predstavu da to nekom smeta, OK evo kontrolisacu se. Mada, obzirom da me nema toliko cesto na forumu, mozda i necu.


JOLE

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Bax 05.11.2009. 19:16 #155520

status: user
broj poruka: 7286
Jasno,ali Slavuj i ja nismo pucali na to.Sto i ti znas,samim tim mi nije jasna poenta tvog zadnjeg posta.

Primeri:
1.Ok
2.Ma razume se.
3. :))
I obavezno uz to kilometarski citat.

@Slavuj:Mala ti vajda od ovakve teme,na jedno uvo udje,ocese se na zicu koja ih drzi,i elegantno na drugo izadje.
Pre koji dan je bila admin-ova tema,gde sam mu postavio pitanje u vezi vise tema u isto vreme sa istom tematikom(od istog user-a),on je bacio kosku sa moderatorima,svi ostali se slozili samnom,i kao sto to biva ker laje vetar nosi(pogledaj danasnje teme)...

Aloha

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Bax 05.11.2009. 19:31 #155525

status: user
broj poruka: 12057

E te varijante, reko sam jednu reč, a citirao 15 redova, je `čisto da nešto otkucam`.
Ali, kako da brišeš takve postove ?

Ono što možda treba da se uradi je podvlačenje crte, na primer: `Od danas važe dopunjena pravila koja će kreirati admini, moderatori i useri zajedno, i obavezno ih pročitajte i držie ih se inače će postovi biti brisani bez objašnjenja, jer objašnjenje postoji u pravilima`

Ja bi čak i organizovao glasanje za predložena pravila pravila u trajanju od nedelju - dve dana, da se propuste kroz sito i dovede malo forum u red.

:: Jasno,ali Slavuj i ja nismo pucali na to.Sto i ti znas,samim tim mi nije jasna poenta tvog zadnjeg posta
::
:: Primeri
:: 1.O
:: 2.Ma razume se
:: 3. :)
:: I obavezno uz to kilometarski citat
::
:: @Slavuj:Mala ti vajda od ovakve teme,na jedno uvo udje,ocese se na zicu koja ih drzi,i elegantno na drugo izadje
:: Pre koji dan je bila admin-ova tema,gde sam mu postavio pitanje u vezi vise tema u isto vreme sa istom tematikom(od istog user-a),on je bacio kosku sa moderatorima,svi ostali se slozili samnom,i kao sto to biva ker laje vetar nosi(pogledaj danasnje teme)...
::
:: Aloha
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Možda... 05.11.2009. 19:49 #155534

status: user
broj poruka: 6643
Dobro, citiranje je nekad i korisno (naročito kad nakon 10 postova ti poželiš da prežvaćeš nešto pre toga i niko ne zna šta i zašto odgovaraš.... još nekog i uvrediš i zblesaviš...), ali ono što je stupidno je, da, uz citiranje ide ceo potpis. Moj je i meni dosadan, ali je bar u jednom redu, ali, neki imaju više, pa kad se to sklopi ceo forum je prepun bloatware-a. To bi možda, moglo da se iskasapi nekako automatski (kad zvekneš citiraj, ono ispadne potpis iz cele priče).




Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman nikad ne citiram 05.11.2009. 19:52 #155535

status: user
broj poruka: 1111
koristim @pantljicara foru
i volim da udarim sledeci red
umesto tacke
a ponekad i zareza

eto


ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
brutos Re: Re: Bax 05.11.2009. 20:12 #155549

status: user
broj poruka: 190
jel ovako da ne citiramo?


::
:: E te varijante, reko sam jednu reč, a citirao 15 redova, je `čisto da nešto otkucam`.
:: Ali, kako da brišeš takve postove
::
:: Ono što možda treba da se uradi je podvlačenje crte, na primer: `Od danas važe dopunjena pravila koja će kreirati admini, moderatori i useri zajedno, i obavezno ih pročitajte i držie ih se inače će postovi biti brisani bez objašnjenja, jer objašnjenje postoji u pravilima
::
:: Ja bi čak i organizovao glasanje za predložena pravila pravila u trajanju od nedelju - dve dana, da se propuste kroz sito i dovede malo forum u red
::
:: :: Jasno,ali Slavuj i ja nismo pucali na to.Sto i ti znas,samim tim mi nije jasna poenta tvog zadnjeg posta
:: ::
:: :: Primeri
:: :: 1.O
:: :: 2.Ma razume se
:: :: 3. :)
:: :: I obavezno uz to kilometarski citat
:: ::
:: :: @Slavuj:Mala ti vajda od ovakve teme,na jedno uvo udje,ocese se na zicu koja ih drzi,i elegantno na drugo izadje
:: :: Pre koji dan je bila admin-ova tema,gde sam mu postavio pitanje u vezi vise tema u isto vreme sa istom tematikom(od istog user-a),on je bacio kosku sa moderatorima,svi ostali se slozili samnom,i kao sto to biva ker laje vetar nosi(pogledaj danasnje teme)...
:: ::
:: :: Aloha
:: ::
:: :: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: Re: Re: Bax 05.11.2009. 20:15 #155552

status: user
broj poruka: 7286
Ma ni govora,to je sasvim OKET :)

Aloha

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: jel ovako da ne citiramo
::
::
:: ::
:: :: E te varijante, reko sam jednu reč, a citirao 15 redova, je `čisto da nešto otkucam`.
:: :: Ali, kako da brišeš takve postove
:: ::
:: :: Ono što možda treba da se uradi je podvlačenje crte, na primer: `Od danas važe dopunjena pravila koja će kreirati admini, moderatori i useri zajedno, i obavezno ih pročitajte i držie ih se inače će postovi biti brisani bez objašnjenja, jer objašnjenje postoji u pravilima
:: ::
:: :: Ja bi čak i organizovao glasanje za predložena pravila pravila u trajanju od nedelju - dve dana, da se propuste kroz sito i dovede malo forum u red
:: ::
:: :: :: Jasno,ali Slavuj i ja nismo pucali na to.Sto i ti znas,samim tim mi nije jasna poenta tvog zadnjeg posta
:: :: ::
:: :: :: Primeri
:: :: :: 1.O
:: :: :: 2.Ma razume se
:: :: :: 3. :)
:: :: :: I obavezno uz to kilometarski citat
:: :: ::
:: :: :: @Slavuj:Mala ti vajda od ovakve teme,na jedno uvo udje,ocese se na zicu koja ih drzi,i elegantno na drugo izadje
:: :: :: Pre koji dan je bila admin-ova tema,gde sam mu postavio pitanje u vezi vise tema u isto vreme sa istom tematikom(od istog user-a),on je bacio kosku sa moderatorima,svi ostali se slozili samnom,i kao sto to biva ker laje vetar nosi(pogledaj danasnje teme)...
:: :: ::
:: :: :: Aloha
:: :: ::
:: :: :: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miletic Re: Re: Re: Re: Bax 05.11.2009. 20:17 #155553

status: user
broj poruka: 221
znaci ovako ne treba. nikako.


:: Ma ni govora,to je sasvim OKET :
::
:: Aloha
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
:: :: jel ovako da ne citiramo
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: E te varijante, reko sam jednu reč, a citirao 15 redova, je `čisto da nešto otkucam`.
:: :: :: Ali, kako da brišeš takve postove
:: :: ::
:: :: :: Ono što možda treba da se uradi je podvlačenje crte, na primer: `Od danas važe dopunjena pravila koja će kreirati admini, moderatori i useri zajedno, i obavezno ih pročitajte i držie ih se inače će postovi biti brisani bez objašnjenja, jer objašnjenje postoji u pravilima
:: :: ::
:: :: :: Ja bi čak i organizovao glasanje za predložena pravila pravila u trajanju od nedelju - dve dana, da se propuste kroz sito i dovede malo forum u red
:: :: ::
:: :: :: :: Jasno,ali Slavuj i ja nismo pucali na to.Sto i ti znas,samim tim mi nije jasna poenta tvog zadnjeg posta
:: :: :: ::
:: :: :: :: Primeri
:: :: :: :: 1.O
:: :: :: :: 2.Ma razume se
:: :: :: :: 3. :)
:: :: :: :: I obavezno uz to kilometarski citat
:: :: :: ::
:: :: :: :: @Slavuj:Mala ti vajda od ovakve teme,na jedno uvo udje,ocese se na zicu koja ih drzi,i elegantno na drugo izadje
:: :: :: :: Pre koji dan je bila admin-ova tema,gde sam mu postavio pitanje u vezi vise tema u isto vreme sa istom tematikom(od istog user-a),on je bacio kosku sa moderatorima,svi ostali se slozili samnom,i kao sto to biva ker laje vetar nosi(pogledaj danasnje teme)...
:: :: :: ::
:: :: :: :: Aloha
:: :: :: ::
:: :: :: :: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Re: Re: Re: Re: Bax 05.11.2009. 20:22 #155557

status: user
broj poruka: 12057

Ni slučajno!







:: znaci ovako ne treba. nikako
::
::
:: :: Ma ni govora,to je sasvim OKET :
:: ::
:: :: Aloha
:: ::
:: :: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: jel ovako da ne citiramo
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: E te varijante, reko sam jednu reč, a citirao 15 redova, je `čisto da nešto otkucam`.
:: :: :: :: Ali, kako da brišeš takve postove
:: :: :: ::
:: :: :: :: Ono što možda treba da se uradi je podvlačenje crte, na primer: `Od danas važe dopunjena pravila koja će kreirati admini, moderatori i useri zajedno, i obavezno ih pročitajte i držie ih se inače će postovi biti brisani bez objašnjenja, jer objašnjenje postoji u pravilima
:: :: :: ::
:: :: :: :: Ja bi čak i organizovao glasanje za predložena pravila pravila u trajanju od nedelju - dve dana, da se propuste kroz sito i dovede malo forum u red
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Jasno,ali Slavuj i ja nismo pucali na to.Sto i ti znas,samim tim mi nije jasna poenta tvog zadnjeg posta
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Primeri
:: :: :: :: :: 1.O
:: :: :: :: :: 2.Ma razume se
:: :: :: :: :: 3. :)
:: :: :: :: :: I obavezno uz to kilometarski citat
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: @Slavuj:Mala ti vajda od ovakve teme,na jedno uvo udje,ocese se na zicu koja ih drzi,i elegantno na drugo izadje
:: :: :: :: :: Pre koji dan je bila admin-ova tema,gde sam mu postavio pitanje u vezi vise tema u isto vreme sa istom tematikom(od istog user-a),on je bacio kosku sa moderatorima,svi ostali se slozili samnom,i kao sto to biva ker laje vetar nosi(pogledaj danasnje teme)...
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Aloha
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman ako je 05.11.2009. 21:08 #155589

status: user
broj poruka: 1111
ovo bilo za mene
onda
fuck off

heh


ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs