Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Macromedia Dreamweaver 8?
STRANA 1 OD 1
ivanspz Macromedia Dreamweaver 8? 01.09.2006. 22:08 T2179

status: user
broj poruka: 5

moze li mi neko reci/pomoci kako da nabavim uputstvo za upotrebu ovog programa ili slicnih? I gde mogu naci neki totalno besplatni program za flash animacije? ovo mi je prvo pitanje na forumu pa vas molim da mi pomognete.... HVALA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Eto 02.09.2006. 08:50 #7872

status: user
broj poruka: 6643
Uputstvo... kupiš knjigu u knjižari, prevedeno.
Ili kupiš cd-dvd od pirata sa skeniranim prevedenim ili neprevedenim uputstvima, tutorijalima i sl.
Odeš na sajt proizvođača i skineš ako nudi tutorijal (verovatno bar neki).
Za flash animacije, ideš preko google-a sa pojmom free dowlnoad, i svežim bazama antivira i svežim firewall-om i tražiš flash animatore.
Mene je to lično malo intreresovalo, veoooma malo, ali uz cd-e i dvd-e Mikra, BUG-a pa i PC Press-a, na gomile su dolazili takvi programi, što probni što potpuno besplatni, tako da SIGURNO postoje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs