Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
warcraft frozen throne problem
STRANA 1 OD 1
tihimil warcraft frozen throne problem 01.09.2006. 23:30 T2181

status: user
broj poruka: 216
kupio sam orginalnu kopiju warcrafta i interesuje me da li stvalno moram da ubacujem cd!to me iritira...da li moze i kako da se igrica pokrene sa hard diska(probao sam sa virtual drivom i alcoholom 120 i nije mi uspelo)!hvala unapred svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Piracy conspiracy 02.09.2006. 08:45 #7871

status: user
broj poruka: 6643

I uz originale, stare navike...
Ako (a očigledno je tako) igrica koristi najnovije vidove zaštite, potrebno je da od programa za proveru autentičnsti (zaštite piraterije) sakriješ bilo koji emulirajući softver (neke ne dozvoljavaju instalaciju, neke samo pokretanje ako je na računaru instaliran bilo koji emulirajući softver - daemon tools-i, alcohol, virtualcd... virtual drive...) za to se koriste drugi softverčići koji služe za skrivanje nekog od navedenih programa... dakle, moraš imati instaliran samo jedan od emulirajućih softvera i koristiti program koji ga skriva od igrice... a oni se non-stop pojavljuju jer su kod jednih igrica uspešni, a kod novijih već nisu.
Ali ovo nije forum za tu namenu, ima ih stvarno mnogo na net-u i samo češljaj, možda otkriješ da je navedenu igru za sada i nemoguće emulirati... ali, imaš original, zar ne?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Becca resenje 02.09.2006. 12:46 #7876

status: user
broj poruka: 1
Ako hoces ostavi mail i resicu Ti problem.....moze preko daemon tools-a tj. alkohola ;)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tihimil za beccu 02.09.2006. 13:41 #7877

status: user
broj poruka: 216
evo maila tihimil@hotmail.com...hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan ZASTO????!!!!!!! 02.09.2006. 14:46 #7878

status: user
broj poruka: 801

Zasto si uopste kupovao original???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uzmes od pirata, skines crack sa neta sa kim mozes da igras i preko neta i sve super.www.euro-battle.net pa odes na files.tu malo citaj i naci ces da posle instalacije patcha trebas da skines fajl.skini ga i instaliraj.kad ga instaliras pokreni u TFT ovom folderu file acid i sve ce raditi!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marko123 sifre 25.08.2007. 12:45 #26164

status: user
broj poruka: 7
meni moze bez cd-a ali ako te interesuju sifre samo reci

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marko123 sifre 25.08.2007. 12:46 #26165

status: user
broj poruka: 7
meni moze bez cd-a ali ako te interesuju sifre samo reci

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646133.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs