Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
домен за Србију?
STRANA 1 OD 1
boskodev домен за Србију? 10.09.2006. 02:49 T2243

status: user
broj poruka: 98
Нови домен за Србију?

http://www.ipetitions.com/petition/StopSS/index.html
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Nije valjda 10.09.2006. 04:08 #8125

status: user
broj poruka: 9388



Ne verujem, pa to je apsolutno nerezonski... Sta fali .sr?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro SP 10.09.2006. 09:28 #8126

status: user
broj poruka: 288
Mi se ne bismo bunili, ali Surinam bi posto je to njihov domen. Mislim da ce novi domen biti SP. Kada bi moglo da se bira, bolje SS nego SP. Ovako SS lici na State of Serbia, a SP? Ne vidim nikakvu asocijaciju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Najbolje je RS 10.09.2006. 10:24 #8130

status: user
broj poruka: 844
Najbolje bi bilo RS republic of Serbia, ali ne moze drzavno uredjenje u skracenici, samo mi nije jasno kako moze UK.

SS stavra mnogo losu asocijaciju na ovim prostorima. A od ovoga sto je ostalo ne valja nista.

Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
daklu majmuni 10.09.2006. 14:15 #8136

status: user
broj poruka: 10
zar uvek! ali uvek! mora da se lupa glavom o zid? zasto su duplirani standardi!

ja sam pre ZA ..da ostane .YU .co.YU nego da imamo .SS

ljudi.. neverovatno je .... sta nam rade!!!!

DABOGDA CRKO! AKO BUDEM OTISAO NA IJEDAN SAJT .SS

:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 10.09.2006. 17:21 #8142

status: user
broj poruka: 568
Mislm da nikako ne sme ostati .yu to bi blio kao kad bi ostavili himnu Hej sloveni, Srbija je konacno samostalna drzava i treba da ima svoj domen koji ima slovo "s" , koji ce to biti jeste bitno i bitno je da je nas, Srpski a ne Jugoslovenski >:(
inace najvise mi se svidja .sr i .rs ali mi i .sp .se .sa zvuce OK
.ss NIKAKO

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
boskodev А шта мислите 10.09.2006. 18:20 #8145

status: user
broj poruka: 98



А шта мислите о SX
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: SP 10.09.2006. 18:35 #8147

status: user
broj poruka: 9388


:: Mi se ne bismo bunili, ali Surinam bi posto je to njihov domen. Mislim da ce novi domen biti SP. Kada bi moglo da se bira, bolje SS nego SP. Ovako SS lici na State of Serbia, a SP? Ne vidim nikakvu asocijaciju



Hvala za informaciju, pokusao sam da proverim pre posta da li nekom pripada i nisam nista nasao. Pa dobro, kao sto rece neko gore, nije vazno koji je samo da je nas. Nikako nista sto asocira na davnopropalu drzavu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddragoljub Pravo reshenje!!! 10.09.2006. 20:04 #8148

status: user
broj poruka: 126
Xej!

Sta mislite da domen bude .CP ??
Iskoristimo slicnosti latinice i cirilice!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro CP 10.09.2006. 23:32 #8153

status: user
broj poruka: 288
Takodje se slazem za .CP . Ali bi bilo idealno da otkupimo domen .SR . (Kada je mogao Tuvalu da proda .TV , sto ne bi mogli i oni nama)

Lista svih domena

http://www.iso.org/iso/en/prods-services/iso3166ma/02iso-3166-code-lists/list-en1.html
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
daklu sr 11.09.2006. 11:44 #8160

status: user
broj poruka: 10
ne mislite valjda da ce neko da plati .SR?

nema sanse... jedino znaju da prodaju ono sto nisu zaradili!

a tako bi bilo lepo da imamo SR! i tako bi bilo lepo da znam od kog dana sam u drzavi koja se zove Srbija! ... jer.. koliko se secam.. nikakve svecanosti nije bilo! jedino su pocepali staru zastavu!

ekstra smo krenuli!!!
blago nama!

problem je sto zele da nam razbiju nacionalni indetitet!!!!
ipak smo mi SRBI najbolji! a oni sto misle drugojacije! neka mi pljunu pod prozor!
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoval Otkup domena 11.09.2006. 12:54 #8161

status: user
broj poruka: 19
domen TV nije otkupljen vec zakupljen na odredjen period, i to da bi ta mala Tuvalu drzavica mogla da obezbedi opremu za svoju bolnicu i kupi neke slemove da udje u partnerstvo za mir, jer ne mogu da se brane. i nije drzava otkupila, vec kompanija koja se bavi trgovinom imena domena.
Ako neko zeli da ceo zivot od poreza placa zakup domena od Suriname-a, a da pri tom oni administriraju taj domen, i da Srbija DELI taj domen sa suriname-om, on treba da se leci...

Ja sam za nesto sto se koristi kao brand ili model automobila (SX,CX), pa da zabranimo toj kompaniji da koristi nas domen, ili da debelo naplacujemo koriscenje nase skracenice na internetu.

Kad ne moze po nasem, onda neka se malo pate!!!!

Mada ni SS nije lose... cisto u inat svima... pa legalizujemo promovisanje neo nacizma (raj za naciste domen ss), pa da od sveta trazimo milijarde za promenu zakona i ukidanje neonacizma... treba izvuci sto vecu korist iz bedaka u kojem smo se nasli...

eto i moj nenormalan stav po pitanju dodele nacionalnog domena..
PS: i treba smeniti upravu NIC-a zajedno sa dodelom nacionalnog domena
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VeljaBgd SS 11.09.2006. 17:03 #8166

status: user
broj poruka: 4



ma kakav sp. Sta to uopste znaci?
SS je zakon. SAMO SRBIJA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: Otkup domena 13.09.2006. 12:01 #8218

status: user
broj poruka: 568

Licence to kill

:: domen TV nije otkupljen vec zakupljen na odredjen period, i to da bi ta mala Tuvalu drzavica mogla da obezbedi opremu za svoju bolnicu i kupi neke slemove da udje u partnerstvo za mir, jer ne mogu da se brane. i nije drzava otkupila, vec kompanija koja se bavi trgovinom imena domena
:: Ako neko zeli da ceo zivot od poreza placa zakup domena od Suriname-a, a da pri tom oni administriraju taj domen, i da Srbija DELI taj domen sa suriname-om, on treba da se leci..
::
:: Ja sam za nesto sto se koristi kao brand ili model automobila (SX,CX), pa da zabranimo toj kompaniji da koristi nas domen, ili da debelo naplacujemo koriscenje nase skracenice na internetu
::
:: Kad ne moze po nasem, onda neka se malo pate!!!
::
:: Mada ni SS nije lose... cisto u inat svima... pa legalizujemo promovisanje neo nacizma (raj za naciste domen ss), pa da od sveta trazimo milijarde za promenu zakona i ukidanje neonacizma... treba izvuci sto vecu korist iz bedaka u kojem smo se nasli...
::
:: eto i moj nenormalan stav po pitanju dodele nacionalnog domena.
:: PS: i treba smeniti upravu NIC-a zajedno sa dodelom nacionalnog domen
::

Svi Srbi znaju da vode drzavu i fudbalsku reprezentaciju
Prilicno nenormalan i mastovit stav
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs