Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Pitanje u vezi kablovskog interneta
STRANA 1 OD 1
Okki Pitanje u vezi kablovskog interneta 11.09.2006. 13:32 T2246

status: user
broj poruka: 4
Hocu da uvedem kablovski net ili wireless, ako je to ikako moguce, pa me zanima da li neko od vas zna da li ima provajdera u okolini tosinog bunara i studenjaka (a da to nije ptt). trazio sam na netu ali izgleda da niko ne pokriva to podrucje. Naravno, bitna mi je i cena.

Hvala unapred

Poz!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IgorB ... 12.09.2006. 09:09 #8179

status: user
broj poruka: 281
Za kablovski net imas firmu Radius Vektor a sto se tice wireless-a imas ih koliko hoces,npr Beogrid.
https://www.beogrid.net
https://www.rvkds.net






https://www.piratesunited.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro .. 12.09.2006. 12:24 #8189

status: user
broj poruka: 288
Prvo, ko ti je kablovski provajder? Raspitaj se kod njih. Najbolja a i najjeftinija varijanta je da uzmes kablovski. Za WiFi su potrebna prilicna ulaganja u opremu. Sto se tice beogrida, prilicno su skupi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Okki Dodatak na wifi i kablovski net 12.09.2006. 13:54 #8193

status: user
broj poruka: 4
Kablovski provajder je PTT i los im je internet u zgradi a znam koji WIFI provajderi postoje ali ne znam ko od njih pokriva ovu teritoriju izmedju tosinog bunara, politehnicke akademije i devete gimnazije. Gledala sam kod nekoliko provajdera i nijedan ne pokriva ovo mesto. :o( Ipak hvala na odgovorima, provericu ova dva

Poz!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mradic Bezicni internet 12.09.2006. 14:42 #8194

status: user
broj poruka: 14
Tosin bunar pokrivaju sigurno sledece firme BeotelNet (Access Point na Genex-u), Tehnicom (Access Point na Genex-u ili na RK Fontana - nesto su menjali, ali ja imam izuzetno lose iskustvo sa njima) i SC NET (Access Point na crvenim soliterima u Tosinom bunaru). Proveri sa kojim od tih zgrada imas opticku vidljivost, pa njih kontaktiraj. Licno sam bio prezadovoljan sa uslugom Beotela - ljubazni, azurni,...

Preporuka: Ako imas mogucnost za uvodjenje ADSL-a obavezno uzmi tu varijantu - jeftinije i pouzdanije.

Nadam se da sam ti makar malo pomogao


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs