Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
ST Lab?!
STRANA 1 OD 1
quake ST Lab?! 18.09.2006. 15:25 T2288

status: user
broj poruka: 14
Da li je neko cuo za njihove MP3 plejere,jer ja do danas zaista nisam.Ono sto me je privuklo jeste niska cena ali se plasim onoga: "koliko para toliko muzike".Svidjaju mi se modeli ST 300c 512mbi ST 320 512mb.molim vas da mi neko koze da li ova dva modela imaju USB 2.0 i mogu da skladiste podatke kao usb flash memorija.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
slaveguru koliko para ... 18.09.2006. 16:51 #8359

status: user
broj poruka: 6


Stvarno je istinita ta izreka.Naravno da ce da ti posluzi STLab,ali moj savet ti je da se malo strpis i "skupis" i kupis definitivno BESTBUY medju mp3 player-ima, a to je CREATIVE.Znachi kvalitet izrade,performanse i kvalitet zvuka kao i samih slusalica,imam samo rechi hvale.Posedujem model Zen Nano Plus vec godinu dana i mnogo sam zadovoljan.Imao sam prilike da pogledam i cujem nekoliko drugih proizvodjacha ali definitivno je najbolji CREATIVE.Naravno IPod je bolji(za nijansu) ali i mnogo skuplji,sam vrh u svetu mp3 player-a ...
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs