Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Virtual drive cloaking?
STRANA 1 OD 1
nikolape80 Virtual drive cloaking? 20.12.2009. 12:10 T22998

status: user
broj poruka: 453

Da li neko zna kako da ovo uradim? Prilikom instaliranja star wars the force unleashed, AVENGED verzija, u uputstvu pise da pomocu DT.exe (neka extenzija daemon tools pro) cloakujem virtuelni drive, ali mi ne vidi uopste drive. E sad,citam neke forume i kaze da treba da ucitas driver i za virtuelni drive ebem li ga.. Moje pitanje je cemu sve ovo vodi? I sta je cloaking?

Pozz
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drax Re: Virtual drive cloaking? 20.12.2009. 12:35 #172612

status: user
broj poruka: 246
Cloaka ili kloaka, kako mi kažemo, je otvor kod ptica, reptila, vodozemaca i kod većine riba gde izbazuju sadržaj svojih creva. Cloaking bi valjda onda bilo samo izvršavanje te radnje. Možda si mislio na clocking, odnosno kloking? Ili možda overclocking, po Vuku overkloking?

Pozz

Mudar čovek ne kaže sve sto misli, ali misli sve što kaže.

I sta je cloaking?
::
:: Pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 20.12.2009. 12:43 #172614

status: user
broj poruka: 2236
Nađi program YASU, on služi za sakrivanje virtuelnih čitača diskova, jer se neke igre NE pokreću sa NEoriginalnog diska ili kada NEmaju crack.

Ume da bude problem da se ``ubode`` verzija YASU koja će da radi sa tvojom verzijom DaemonTools.

Može da ti bude jednostavnije da iskopaš no_dvd_CRACK ili tako nešto.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nikolape80 re 20.12.2009. 12:52 #172615

status: user
broj poruka: 453
Bravo Drax.

@Slavuj: nadjem ja crack,ali AVENGED verzija ne radi dobro sa tim crackom u pm.. pa rekoh mozda neko zna. Ima logike to sa skrivanjem virtuelnih drajvova, jer upravo to i treba da uradim,tj taj cloaking toi podrazumeva koliko sam skontao. Probacu sa tim yasu.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs