Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:)
STRANA 1 OD 1
malla Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 28.12.2009. 17:05 T23256

status: user
broj poruka: 45

A jel zna neko kako se prawi gips......drugarici je rodjus pa otju da joj naprawim neke figurice poshto ona to woli...pa nzm da naprawim gips...moze pomotj......tnx unapred :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Odeš u bilo koju knjižaru... 28.12.2009. 17:52 #175487

status: user
broj poruka: 3737
kupiš kesu gipsa, kada stigneš kući sipaš gips u neku staru vanglu, i uspeš vode po uputsvu, so i biber sipaš po ukusu...i kreneš da praviš krčage i ostale džidžabidže...

Btw snimiste li pesmu :D

edit: si bre ti išla u osnovnu školu, kad ne znaš gips kako se pravi.
support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
malla bla bla trala la 28.12.2009. 18:00 #175495

status: user
broj poruka: 45
snimili smo zasada samo glas.....posle tjemo i muziku......jej :)))))
a u kojim se to shkolama uchi da se prawi gips???molim te...a i onako mozda idesh u shkolu a nishta ne slusash a kamoli pamtish...:ppppp



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 28.12.2009. 18:03 #175497

status: user
broj poruka: 9460
AUU,sa snimanja,na gipsariju,kreativnosti nikad kraja:)

Uglavnom ti pise na kesici,a ako ne pise,lepo napravis smesu da ne bude previse retka,ili previse gusta(kako tebi odgovara) i to ti je to.Kupi gips `alabaster`brzo steze i ok je za te dzidzamidze.

Edit: U stvari `alabaster je dobar za izlivanje`,a ako mislis da vajas i rezbaris,onda uzmes obican,tako da bude sto duze u nekoj `plastelinskoj formi`


(c) 1982 Sinclair research Ltd

::
:: A jel zna neko kako se prawi gips......drugarici je rodjus pa otju da joj naprawim neke figurice poshto ona to woli...pa nzm da naprawim gips...moze pomotj......tnx unapred :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: bla bla trala la 28.12.2009. 18:16 #175510

status: user
broj poruka: 3737
Eeeee moj ti, pa kad bežiš sa časova Opšte tehničkog obrazovanja ili ti to nisi imao:D brate i gips i drvo i metal, mešaj, savijaj, reži, pa malo elektronike, pa zx pectrum pa ludila.
support normality

:: snimili smo zasada samo glas.....posle tjemo i muziku......jej :))))
:: a u kojim se to shkolama uchi da se prawi gips???molim te...a i onako mozda idesh u shkolu a nishta ne slusash a kamoli pamtish...:pppp
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
malla Re: Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 28.12.2009. 18:16 #175511

status: user
broj poruka: 45
shta tjesh dosetljiwost ,zelja il jubaw kad se spoje swe se moze...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
malla Re: Re: bla bla trala la 28.12.2009. 18:18 #175512

status: user
broj poruka: 45
Zensko sam!!!drgo mi je :)


:: Eeeee moj ti, pa kad bežiš sa časova Opšte tehničkog obrazovanja ili ti to nisi imao:D brate i gips i drvo i metal, mešaj, savijaj, reži, pa malo elektronike, pa zx pectrum pa ludila
:: support normalit
::
:: :: snimili smo zasada samo glas.....posle tjemo i muziku......jej :))))
:: :: a u kojim se to shkolama uchi da se prawi gips???molim te...a i onako mozda idesh u shkolu a nishta ne slusash a kamoli pamtish...:pppp
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 28.12.2009. 21:06 #175551

status: user
broj poruka: 3053
uuujeee...citam tvoj post onako brzinski,i odjednom mi se ucinilo da devojcici preporucujes kalabaster,obican,sto duzi u `plastelinskoj formi`(a u stvari pise alabaster) reko mojne pilence tako,pa imas 36 godina,pa ce te u`apse za to, zatvore i bace kljuc

@pajsgudgud-eto vidi se kol`ko smo mi matori,pa u nase vreme se u skolama to ucilo,kako se pravi gips,kucice od drveta,mini stolice,sanke od sperploce...Sada toga odavno nema...


KLIN(KA) SE KLIN(K)OM IZBIJA

:: AUU,sa snimanja,na gipsariju,kreativnosti nikad kraja:
::
:: Uglavnom ti pise na kesici,a ako ne pise,lepo napravis smesu da ne bude previse retka,ili previse gusta(kako tebi odgovara) i to ti je to.Kupi gips `alabaster`brzo steze i ok je za te dzidzamidze
::
:: Edit: U stvari `alabaster je dobar za izlivanje`,a ako mislis da vajas i rezbaris,onda uzmes obican,tako da bude sto duze u nekoj `plastelinskoj formi
::
::
:: (c) 1982 Sinclair research Ltd
::
:: ::
:: :: A jel zna neko kako se prawi gips......drugarici je rodjus pa otju da joj naprawim neke figurice poshto ona to woli...pa nzm da naprawim gips...moze pomotj......tnx unapred :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: Re: Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 29.12.2009. 12:26 #175704

status: user
broj poruka: 9460
Hehehe,ma jok,fin sam ja.Taman posla da se tako obratim dami,ali da budem iskren prst mi je pohitao ka slovu `k`,ali...Mala sala:)

P.S.A stvarno i naziv gipsa`alabaster`,pa brzostezuci,brzo se kruti...sve navodi na...


@malla: Odvajala li sta?

(c) 1982 Sinclair research Ltd

:: uuujeee...citam tvoj post onako brzinski,i odjednom mi se ucinilo da devojcici preporucujes kalabaster,obican,sto duzi u `plastelinskoj formi`(a u stvari pise alabaster) reko mojne pilence tako,pa imas 36 godina,pa ce te u`apse za to, zatvore i bace kljuc
::
:: @pajsgudgud-eto vidi se kol`ko smo mi matori,pa u nase vreme se u skolama to ucilo,kako se pravi gips,kucice od drveta,mini stolice,sanke od sperploce...Sada toga odavno nema..
::
::
:: KLIN(KA) SE KLIN(K)OM IZBIJA
::
:: :: AUU,sa snimanja,na gipsariju,kreativnosti nikad kraja:
:: ::
:: :: Uglavnom ti pise na kesici,a ako ne pise,lepo napravis smesu da ne bude previse retka,ili previse gusta(kako tebi odgovara) i to ti je to.Kupi gips `alabaster`brzo steze i ok je za te dzidzamidze
:: ::
:: :: Edit: U stvari `alabaster je dobar za izlivanje`,a ako mislis da vajas i rezbaris,onda uzmes obican,tako da bude sto duze u nekoj `plastelinskoj formi
:: ::
:: ::
:: :: (c) 1982 Sinclair research Ltd
:: ::
:: :: ::
:: :: :: A jel zna neko kako se prawi gips......drugarici je rodjus pa otju da joj naprawim neke figurice poshto ona to woli...pa nzm da naprawim gips...moze pomotj......tnx unapred :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
malla Re: Re: Re: Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 29.12.2009. 14:11 #175729

status: user
broj poruka: 45
khm khm!!!
....nisam josh ima wremena...zasad me mrzi...

:: Hehehe,ma jok,fin sam ja.Taman posla da se tako obratim dami,ali da budem iskren prst mi je pohitao ka slovu `k`,ali...Mala sala:
::
:: P.S.A stvarno i naziv gipsa`alabaster`,pa brzostezuci,brzo se kruti...sve navodi na..
::
::
:: @malla: Odvajala li sta
::
:: (c) 1982 Sinclair research Ltd
::
:: :: uuujeee...citam tvoj post onako brzinski,i odjednom mi se ucinilo da devojcici preporucujes kalabaster,obican,sto duzi u `plastelinskoj formi`(a u stvari pise alabaster) reko mojne pilence tako,pa imas 36 godina,pa ce te u`apse za to, zatvore i bace kljuc
:: ::
:: :: @pajsgudgud-eto vidi se kol`ko smo mi matori,pa u nase vreme se u skolama to ucilo,kako se pravi gips,kucice od drveta,mini stolice,sanke od sperploce...Sada toga odavno nema..
:: ::
:: ::
:: :: KLIN(KA) SE KLIN(K)OM IZBIJA

:: ::
:: :: :: AUU,sa snimanja,na gipsariju,kreativnosti nikad kraja:
:: :: ::
:: :: :: Uglavnom ti pise na kesici,a ako ne pise,lepo napravis smesu da ne bude previse retka,ili previse gusta(kako tebi odgovara) i to ti je to.Kupi gips `alabaster`brzo steze i ok je za te dzidzamidze
:: :: ::
:: :: :: Edit: U stvari `alabaster je dobar za izlivanje`,a ako mislis da vajas i rezbaris,onda uzmes obican,tako da bude sto duze u nekoj `plastelinskoj formi
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: (c) 1982 Sinclair research Ltd
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: A jel zna neko kako se prawi gips......drugarici je rodjus pa otju da joj naprawim neke figurice poshto ona to woli...pa nzm da naprawim gips...moze pomotj......tnx unapred :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 29.12.2009. 14:12 #175730

status: user
broj poruka: 3737
Pa mislim...ova današnja omladina...c c c...nego me leđa nešto ukočila:P
Inače tripujem da skoknem bajsom do tebe na proleće...kada već nisam skoknuo dok si bio u Vojvode S. Zrenjanin beše???
support normality

:: uuujeee...citam tvoj post onako brzinski,i odjednom mi se ucinilo da devojcici preporucujes kalabaster,obican,sto duzi u `plastelinskoj formi`(a u stvari pise alabaster) reko mojne pilence tako,pa imas 36 godina,pa ce te u`apse za to, zatvore i bace kljuc
::
:: @pajsgudgud-eto vidi se kol`ko smo mi matori,pa u nase vreme se u skolama to ucilo,kako se pravi gips,kucice od drveta,mini stolice,sanke od sperploce...Sada toga odavno nema..
::
::
:: KLIN(KA) SE KLIN(K)OM IZBIJA
::
:: :: AUU,sa snimanja,na gipsariju,kreativnosti nikad kraja:
:: ::
:: :: Uglavnom ti pise na kesici,a ako ne pise,lepo napravis smesu da ne bude previse retka,ili previse gusta(kako tebi odgovara) i to ti je to.Kupi gips `alabaster`brzo steze i ok je za te dzidzamidze
:: ::
:: :: Edit: U stvari `alabaster je dobar za izlivanje`,a ako mislis da vajas i rezbaris,onda uzmes obican,tako da bude sto duze u nekoj `plastelinskoj formi
:: ::
:: ::
:: :: (c) 1982 Sinclair research Ltd
:: ::
:: :: ::
:: :: :: A jel zna neko kako se prawi gips......drugarici je rodjus pa otju da joj naprawim neke figurice poshto ona to woli...pa nzm da naprawim gips...moze pomotj......tnx unapred :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: Re: Re: Re: Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 29.12.2009. 14:27 #175737

status: user
broj poruka: 9460
Ne moze to tako!Kakav si to to umetnik,koga mrzi da snima,vaja...verovatno ima jos nesto sto nam nisi otkrilaKako se snalazis sa cetkicama,bojama...platno i tako to?


(c) 1982 Sinclair research Ltd

:: khm khm!!
:: ....nisam josh ima wremena...zasad me mrzi..
::
:: :: Hehehe,ma jok,fin sam ja.Taman posla da se tako obratim dami,ali da budem iskren prst mi je pohitao ka slovu `k`,ali...Mala sala:
:: ::
:: :: P.S.A stvarno i naziv gipsa`alabaster`,pa brzostezuci,brzo se kruti...sve navodi na..
:: ::
:: ::
:: :: @malla: Odvajala li sta
:: ::
:: :: (c) 1982 Sinclair research Ltd
:: ::
:: :: :: uuujeee...citam tvoj post onako brzinski,i odjednom mi se ucinilo da devojcici preporucujes kalabaster,obican,sto duzi u `plastelinskoj formi`(a u stvari pise alabaster) reko mojne pilence tako,pa imas 36 godina,pa ce te u`apse za to, zatvore i bace kljuc
:: :: ::
:: :: :: @pajsgudgud-eto vidi se kol`ko smo mi matori,pa u nase vreme se u skolama to ucilo,kako se pravi gips,kucice od drveta,mini stolice,sanke od sperploce...Sada toga odavno nema..
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: KLIN(KA) SE KLIN(K)OM IZBIJA

:: :: ::
:: :: :: :: AUU,sa snimanja,na gipsariju,kreativnosti nikad kraja:
:: :: :: ::
:: :: :: :: Uglavnom ti pise na kesici,a ako ne pise,lepo napravis smesu da ne bude previse retka,ili previse gusta(kako tebi odgovara) i to ti je to.Kupi gips `alabaster`brzo steze i ok je za te dzidzamidze
:: :: :: ::
:: :: :: :: Edit: U stvari `alabaster je dobar za izlivanje`,a ako mislis da vajas i rezbaris,onda uzmes obican,tako da bude sto duze u nekoj `plastelinskoj formi
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: (c) 1982 Sinclair research Ltd
:: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: A jel zna neko kako se prawi gips......drugarici je rodjus pa otju da joj naprawim neke figurice poshto ona to woli...pa nzm da naprawim gips...moze pomotj......tnx unapred :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
malla Re: Re: Re: Re: Re: Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 29.12.2009. 14:32 #175741

status: user
broj poruka: 45
Pa recimo da imam josh deset dana!!!!pa tju uwajati 3 dana ranije....Msm imam wremena.....
A shto se tiche toga-crtam po maicama......:)))


:: Ne moze to tako!Kakav si to to umetnik,koga mrzi da snima,vaja...verovatno ima jos nesto sto nam nisi otkrilaKako se snalazis sa cetkicama,bojama...platno i tako to
::
::
:: (c) 1982 Sinclair research Ltd
::
:: :: khm khm!!
:: :: ....nisam josh ima wremena...zasad me mrzi..
:: ::
:: :: :: Hehehe,ma jok,fin sam ja.Taman posla da se tako obratim dami,ali da budem iskren prst mi je pohitao ka slovu `k`,ali...Mala sala:
:: :: ::
:: :: :: P.S.A stvarno i naziv gipsa`alabaster`,pa brzostezuci,brzo se kruti...sve navodi na..
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: @malla: Odvajala li sta
:: :: ::
:: :: :: (c) 1982 Sinclair research Ltd
:: :: ::
:: :: :: :: uuujeee...citam tvoj post onako brzinski,i odjednom mi se ucinilo da devojcici preporucujes kalabaster,obican,sto duzi u `plastelinskoj formi`(a u stvari pise alabaster) reko mojne pilence tako,pa imas 36 godina,pa ce te u`apse za to, zatvore i bace kljuc
:: :: :: ::
:: :: :: :: @pajsgudgud-eto vidi se kol`ko smo mi matori,pa u nase vreme se u skolama to ucilo,kako se pravi gips,kucice od drveta,mini stolice,sanke od sperploce...Sada toga odavno nema..
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: KLIN(KA) SE KLIN(K)OM IZBIJA

:: :: :: ::
:: :: :: :: :: AUU,sa snimanja,na gipsariju,kreativnosti nikad kraja:
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Uglavnom ti pise na kesici,a ako ne pise,lepo napravis smesu da ne bude previse retka,ili previse gusta(kako tebi odgovara) i to ti je to.Kupi gips `alabaster`brzo steze i ok je za te dzidzamidze
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Edit: U stvari `alabaster je dobar za izlivanje`,a ako mislis da vajas i rezbaris,onda uzmes obican,tako da bude sto duze u nekoj `plastelinskoj formi
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: (c) 1982 Sinclair research Ltd
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: A jel zna neko kako se prawi gips......drugarici je rodjus pa otju da joj naprawim neke figurice poshto ona to woli...pa nzm da naprawim gips...moze pomotj......tnx unapred :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Re: Re: Re: Owo je werowatno najgluplja mogutja tema...ali takwa je..:) 29.12.2009. 15:28 #175769

status: user
broj poruka: 3053
Da nisam vise u Vojvode S. Zrenjanin,jeste Brate,u svako doba...Kad god dos`o,dobro dos`o...A to ce ti biti full vezba i izazov,bajsom do Zrenjanina... Broj imas,pa se javi...


KLIN(KA) SE KLIN(K)OM IZBIJA

:: Pa mislim...ova današnja omladina...c c c...nego me leđa nešto ukočila:
:: Inače tripujem da skoknem bajsom do tebe na proleće...kada već nisam skoknuo dok si bio u Vojvode S. Zrenjanin beše??
:: support normalit
::
:::)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs