Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Butovanje??
STRANA 1 OD 1
simke000 Butovanje?? 26.09.2006. 17:04 T2341

status: user
broj poruka: 504
Zvao me drugar sinoc nesto ga zeki komp ne znam puno nisam video masinu,ali znam da je kupljena ovde u Nemackoj FUJITSU SIMENS sa
1GB rama i RADEON X1600 series ox71c2.
KAda pokusa da instalira nesto pukne instalacija na pola ili pred kraj.
Problem je isto ponekad treba 2-3 puta da se sam restartuje pa da butuje windows xp home sp2.
Malopre sam otisao kod njega ali sam imao 10nminuta i usao sam u BIOS da vidim sta mu je 1. boot device i tamo,nema klasicno da vidis odakle butuje.
KOMIS zar ne,a mozda i nije.
Pitanje:sta moze da bude jer mu je tako sve nesigurno.
Greskom je deinstalirao driver od zvuka(???!!!) i ja sam pokusao da ga ponovo instaliram i dodje do tacke kada pita ono da moze da smeta kada pritisnes da to ignorise i da nastavi i onda se komp restartuje.
Eto ko je zaludan neka pomogne ako zna.
Ovde nije kao kod nas da svi znaju sve pa je tesko resiti problrm bez da se ponovo preinstalira windows.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JAZMAVAC boot 26.09.2006. 20:04 #8634

status: user
broj poruka: 5



probaj da formatiras hard pa mu instaliraj windows xp sp1 jer svi kazu da je sp2 los i ja sam imo sp2 i imo sam te bugove. vidi da mu nadjes sp1 ako mozes
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 SVABO je to ,brate 26.09.2006. 21:23 #8636

status: user
broj poruka: 504
To je super imam ja wild xpprof i radi ko munja nego ja sam u nemackoj a taj tip je svaba i oce sve po PS-u/pravilo sluzbe/HEHE!!/
Hvala na lepom savetu.
Laku noc odo da jem leba!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aalhs aspirin 27.09.2006. 14:44 #8652

status: user
broj poruka: 4
Nema nikakve veze SP sa tim, najverovatnije da mu ili neki drajver pravi problem ili hardware deo. Ako je vec za 100% legal resenje neka ga vrati gde ga je kupio i reklamira los rad, verovatno ce ga odrati za reinstalaciju ali barem ce biti miran ako je u pitanju kvar. Obzirom da je Svaba ne sumnjam da je sacuvao papire, gaaranciju i sl.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grabun Fujitsu siemens 27.09.2006. 17:06 #8653

status: user
broj poruka: 105
Pa tako je to kad kupujete to nemacko djubre... Uzmes bre lepo neki domaci brand racunar tipa CT, Altos, Imteligence ili slicno i da te bog vidi. Sta zna bre svaba da napravi. :-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 RE GRABUNU 27.09.2006. 19:39 #8658

status: user
broj poruka: 504
Ma da, sta zna Svabo sta valja.
Mercedes,BMW,OPEL,KARL-ZEIS;SIMENS;TYSSEN KRUP..bedno zar ne!!!
Salu na stranu nazvao sam ga i rekao mu da odnese komp /oni su dosli po komp/i donece mu za 2-3 dana a nudili su mu lap-top ako mu treba za ta 3 dana da koristi.
Bas bezveze,jel da?!
I naravno sve besplatno-jos gluplje.
Spavaj mirno Srbijo medju sljivama jer narod koji ima ovakvu omladinu ne treba da brine za svoju buducnost!!
TITO `71 kada je vecerao divlju svinju sa pecurkama i ajvarom na Brionima!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aalhs copa `71 27.09.2006. 23:56 #8666

status: user
broj poruka: 4


lude gljive!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs