Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Veliki oglasi...
STRANA 1 OD 1
zealot Veliki oglasi... 14.10.2006. 14:52 T2408

status: user
broj poruka: 28
Mislim dA mnogo vise nervira ponuda nasih ovlascenih prodavaca i radnji.Totalno netacno,sve sto pise!Na primer uz neku komponentu pise gde se moze nabaviti(tj. u kojoj radnji),sto ako nazovete istu uvidite da informacija nije tacna.Ne znam dal je problem u Update-u sajta,reklame ili neceg treceg.Mislim da to totalno ubija osnovnu namenu ovoga sajta a to je ako ja shvatam pretrazivanje komponenti i njihovih cena po proizvodjachu,dileru i bla bla.Kakva je svrha ako informacije nisu azurirane osim sto dzabe okrecete telefon da bi dobili odgovor od prodavca kako to uopste nema u ponudi,da ne navodim konkretno(ima ih PREVISE).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Da 14.10.2006. 18:06 #8920

status: user
broj poruka: 9388
To jeste tako, ali je za takvu situaciju na zalost najmanje odgovoran ovaj sajt. Mislite i o tome...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dejan0710 Mislim 15.10.2006. 22:14 #8934

status: user
broj poruka: 5
Ovaj sajt naravno nema nikakve veze sa tim,ali to je pokazatelj kakvi smo kao ljudi po principu: "sve sto ima u izlogu ima i u radnji u najmanju ruku,a u radnji nema ni pola izloga".
Samo sto se takve sitne iluzije vrlo brzo otkrivaju...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique ... 17.10.2006. 02:53 #8954

status: user
broj poruka: 205
Aj ne lupaj gluposti, kako to da brza nije kriva. Da je berzi makar malo stalo do misljenja njenih korisnika (a ne samo do para), situacija bi bila malo drugacija.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646144.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs