Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
MOLIM SAVET...EXTERNI REK (external rack)
STRANA 1 OD 1
maxpogues MOLIM SAVET...EXTERNI REK (external rack) 15.10.2006. 13:06 T2411

status: user
broj poruka: 33
Treba mi externi rek za sataII HDD... gde, koji, jeftin i pametan bi mogao naći?
Po mogućnosti naravno da ima opciju da se zakachi i stari IDE (PATA) uredjaj na njega... firewire isto tako ne bi bio naodmet kao opcija prikljuchka... a aluminijum naravno pozheljan (hladjenja radi)... Toliko... Hitnite se nekim predlogom... ;-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bokuma TESHKO ... 15.10.2006. 23:20 #8938

status: user
broj poruka: 50

... da cesh naci to kod nas. Ja sam se o jadu zabavio prije nekoliko mjeseci da nadjem neshto i nije mi poshlo za rukom, pa sam odluchio da naruchim iz USA. Na kraju nisam nishta trgovao jer mi je neshto bilo bezveze da zbog HDD-a od 80GB (prodat u medjuvremenu) uzimam EXTERNAL ENCLOSURE, ali sam tada naletio na mnogo simpatichne modele iz te neke srednje klase. Posebno VANTEC NEXSTAR 3 serija - model NST-360-SU (aluminijum - plava ili crna boja - izgleda sjajno) sa eSATA sistemom, pored kojeg je USB smijeshan. Ako si u mogucnosti, imash ga na NEWEGG-u za 45 dolara. U Evropi se teze nalazi i mnogo je skuplji.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
laca12 LC Power 16.10.2006. 16:07 #8946

status: user
broj poruka: 65
LC power EH35BSII je za sata diskove koji moze da se prikljuci preko USB ili preko SATA konektora ( dobijes uz fioku limcic da ga mozes da spojis na plocu). Pre toga su imali verijantu za ATA+SATA diskove ali se prestala da proizvodi. http://www.lc-power.com/



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs