Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
Saveti oko kupovine! HELP???
STRANA 1 OD 1
ptican Saveti oko kupovine! HELP??? 19.10.2006. 00:40 T2423

status: user
broj poruka: 1
E ovako... Posto sam ispao iz fazona oko toga kakve su koje komponente i ostalo, molio bih za pomoc, jer sa uzeo na sebe zadatak da sklopim devojci konfiguraciju i kako ne bi raskinula sa mnom, zato sto sam se busao u grudi, molim vas, ali apelujem, preklinjem itd itd za pomoc!
Komp joj najvise treba za dizajn [photoshop,in-design], za net i za gledanje filmova.Jedna od drugih bitnijih stvari je TFT zbog prakticnosti[ja sam nesto razmisljao o Samsungu 710N]. Sto se tice cene, ajde da gledamo negde u regionu od 500 pa do 700 jevreja! Mislim da je to to...
Dakle, otvoren sam za savete i vecno cu vam biti zahvalan!

p.s.- momci,ako hocete da sacuvate svoje devojke za sebe, nemojte se qrchiti! cisto iz iskustva! :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexander ne TFT 20.10.2006. 00:42 #9017

status: user
broj poruka: 37

Nemoj uzimati TFT ako je za graficku obradu jer TFT-i jos nemaju takvu verodostojnost boja kao CRT. Isto tako 17" nije dovoljno bolje uzmi Flat 19".
Moj predlog:

AMD Athlon64 3000+ AM2
ploca MSI K9N Neo-F nForce 550
memorija 1 GB DDR2
HDD WD 160GB SATA 2
VGA Leadtek GeForce 7300GT DDR3
Monitor Samsung 19" 997DF
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique ... 20.10.2006. 01:45 #9018

status: user
broj poruka: 205
Ako ces TFT probaj neki sa PVA panelom, ali su oni malo skuplji. Graficku uzmi koju oces (sto manje para), dok na procesoru i memoriji nemoj da stedis.Nisam upucen da li PS zna da radi sa dva jezgra, raspitaj se, ako zna definitivno uzmi njega. Bez giga rama nemoj ni da pomislis, za PS. Kad se to sve sabere i oduzme ode i vise od 1k jura.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs