Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Fujitsu Siemens t830 ili Hp 6915?
STRANA 1 OD 1
Kvisko Fujitsu Siemens t830 ili Hp 6915? 23.10.2006. 03:23 T2446

status: user
broj poruka: 10
Ja i par mojih ortaka smo pred kupovinom PDA uredjaja. pa me zanima koji je bolje uzeti, FS ili HP?

Ako neko zna i neki drugi koji se moze kupiti ovde, a ima GPS, Win Mobile, GSM mobilni telefon i bar 1,3mpix kameru, neka kaze......


Poz

Kvisko
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kvisko Dakle, stvaaaaaaaaarno !! 29.11.2006. 18:17 #10221

status: user
broj poruka: 10
Pojavio se t830 (KONACNO) u Srbiji, ali, naravno mi ne bi bili Srbi kada ne bi gledali da MAXIMALNO zaradimo jedni na drugima, cak i van poslovne politike.......... Prva cena (juce) u Pakom-u je bila 885 (!!!) evra, koliko vidim ovde na Berzi prodaje se (danas) vec za 845....

Da li je potrebno podsecati nasu gospodu distributere da je taj isti proizvod u hrvatskoj (Sa PDV-om-22% i 2g garancije) ispod 700 evra....

Pa da li zaista misle da nam nije ekonomski interes otici u Osijek, kupiti ga, uzeti nazad PDV na granici i uneti ga u zemlju za oko 575 evra po komadu i na 2 (slovima: dva) dobiti treci dzabe.....

Mislim da je to najisplativijih 300km puta koje znam...svaki km ti donosi vise od jednog evra ciste zarade........ako vas je dvojica, a za cetiri uredjaja necu ni da mislim....:)

Nadam se samo da ce se nastaviti trend kakav sam vec imao prilike da vidim sa SE p990 mobilnim komunikatorom....prva cena je bila tacno toliko evra koliko mu pise u nazivu, sada je vec 440.....

Koliko vidim, nije los ni HP 6815, jedino sto nema GPS, ali je zato mnogo jeftiniji (565 evra ovde na Berzi)...pa dodas GPS za oko 70-80...ajde i 100-140, uzmes neku munju.... pa imas sve za sedam glava, a ne ovo zelenasenje sa t830...

"Beograd je svet", ponovo je pisalo na transparentima kojima su danasnji studenti obelezili 10g od naseg tadasnjeg Protesta...........nazalost ovakvi primeri me bas ne uveravaju potpuno u to.....


"Glupost je neunistiva" - KUD Idijoti, pocetaka 90-tih.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vesna72 ODGOVOR NA T830 ILI HP 6915 20.02.2007. 22:19 #12598

status: user
broj poruka: 3

PRIJATELJU NI JEDNO NI DRUGO,MADA T 830 JE VRLO JAK UREDJAJ KOJI POSTOJI SAMO U PAKOM-I I CENA MU JE 70 ILI 75000.TO JE CENA ZA NENORMALNE JER ON U SEBI NESADRZI SOFTWERE ZA TE NOVCE.SADA IMA TOLIKO NOVIH UREDJAJA DA TESKO MOZES ODLUCITI STA CES.GLEDAO SAM MIO A701,TO JE UREDJAJ KOJI MOGU DA PREPORUCIM SVIMA OVDE U NASOJ ZEMLJI,JER JEDINO SE P990I MOZE PARIRATI OVAKO VELIKIM UREDJAJIMA MADA ON NEMA SVE ALI JE IPAK MOCAN DO DASKE.ETO POTRUDI SE DA POGLEDAS MIO NA SAJTU PA ODLUCI.BOLJE JE I DA SACEKAS DA SE POJAVI.NOVI SAD POZDRAV!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs