Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
SONY Servis
STRANA 1 OD 1
igorKM SONY Servis 27.10.2006. 16:23 T2473

status: user
broj poruka: 2

Da li neko zna gde bi mogao da servisiram sonijev laptop, nesto je pocela graficka kartica da zeza i neznam sta da mu radim. Ako je neko zainteresovan, prodao bih ga.
Igor
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lapbgd sony servis... 29.10.2006. 19:59 #9247

status: user
broj poruka: 6


Koliko znam ne postoji ovlascen servis za sony notebook-ove u Srbiji.
Kako se manifestuje taj problem, odnosno kako si zakljucio da se radi o grafickoj karti?
U svakom slucaju mozes da odneses to u neki valjani servis u Bg-u pa vidi sta ce biti.

pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
igorKM Servis 30.10.2006. 23:41 #9263

status: user
broj poruka: 2

Par meseci nakon kupovine, desio se isti problem.Bio je pod garancijom i ja sam ga poslao natrag u Englesku , gde sam ga i kupio. Kazu da je problem bio u grafickoj. Na ekranu se pojavljuju neke crte, nesto poput matriksa ali se ne krecu. Povezao sam eksterni monitor i desava se isto.

Sto se tice servisa, zvao sam nekoliko servisa i svi kazu da nemaju rezervne delove i da ne mogu da popravljaju bez istih. Preostaje mi da ga posaljem negde vani u ovlasceni Sony servis.
Igor
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tolarrbo Sony popravka laptop racunara 11.11.2006. 01:27 #9585

status: user
broj poruka: 1
Javi se ti meni pa da to popravimo ovde u Srbiji. Pozdrav

tolarbo@gmail.com
064 2233 335
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs