Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
PITANJE ZA PLOCU
STRANA 1 OD 1
louderick PITANJE ZA PLOCU 27.10.2006. 18:09 T2474

status: user
broj poruka: 14

Da li obicna asus p5b (nije deluxe) ima podrsku za core 2 quad ? i da li je kozmeticka razlika izmedju nje i DELUXE? Uzeo bih DELUXE ali nema je na trzistu.......
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: PITANJE ZA PLOCU 27.10.2006. 18:35 #9203

status: user
broj poruka: 299



::
:: Da li obicna asus p5b (nije deluxe) ima podrsku za core 2 quad ? i da li je kozmeticka razlika izmedju nje i DELUXE? Uzeo bih DELUXE ali nema je na trzistu......

ima dosta razlika.. pitanje je sta je za tebe kozmetika...
ali ... sve verzije podrzavaju P5B core 2 Quad ....
video sam u Imtelu su imali P5B Deluxe/WiFi-AP

pogledaj na:
http://www.asus.com.tw/products3.aspx?l1=3&l2=11&l3=307&slname=Intel%20P965
tachne razlike...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gabyhege Pa naravno! 27.10.2006. 18:38 #9204

status: user
broj poruka: 188
Posto imam ovu plocicu, mogu da ti tvrdim da podrzava core 2 duo, sto pise na ASUS sajtu, a i ja imam E6300 procesor i lepo radi racunar. Na sajtu pise da je quad ready plocica, a to niko ne zna, posto jos nije izdato taj procesor (mislim, da se kupi), ali ako ASUS pise da je tako , onda mora da je tako. Jedino na sto mora da se gleda, to je FSB, posto ovaj podrzava 1066 mhz, mora da se kupi takav quad procesor. No, moguce da bi i proradilo sa 1333 mhz FSB-om, al` to je dzabe, posto se ne iskoristi maximum od procesora.
Aj pozz!

Pogledaj u cemu je razlika izmedju P5B i Deluxe verzije. https://www.asus.com.tw


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs