Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Шифре за филмове
STRANA 1 OD 1
MilivojeS Шифре за филмове 15.03.2010. 17:26 T25315

status: user
broj poruka: 439
Има ли неко шифре за следеће филмове:
Wolfman, Book of Eli, Paranormal activity, i igru Vancouver 2010?
Наиме, све су у rar фајлу, а он тражи шифру. Додуше, постоји упутство које одводи на један сајт на коме је шифра замаскирана али ни она не ради, или ја не знам да је `свучем` одатле. Да себи смањим нервирање молим поштеног налазача шифри да ми их проследи овде или на мејл milivoje8@gmail.com

ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gosha70 Re: Шифре за филмове 15.03.2010. 18:25 #196823

status: user
broj poruka: 192
ako su sifre zamaskirane onda verovatno moras da se registrujes na tom sajtu da bi mogao da ih vidis. Inace sifre nisu univerzalne pa ne mozes znati koje su ako ne znas odakle si skidao.


:: Има ли неко шифре за следеће филмове
:: Wolfman, Book of Eli, Paranormal activity, i igru Vancouver 2010
:: Наиме, све су у rar фајлу, а он тражи шифру. Додуше, постоји упутство које одводи на један сајт на коме је шифра замаскирана али ни она не ради, или ја не знам да је `свучем` одатле. Да себи смањим нервирање молим поштеног налазача шифри да ми их проследи овде или на мејл milivoje8@gmail.co
::
:: ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilivojeS па да, ал неће 15.03.2010. 18:38 #196829

status: user
broj poruka: 439
Е, па добро, претпоставих да можда раде...
Најгоре је што нема регистрације, дође до тог полувидљивог сајта и нема даље, само шифра излеће и нестаје...
Да може да се региструје лако би било. Уф, што ме нервира кад не пише у рару- торенту да је са шифром. Преседне ми филм.

ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gosha70 Re: па да, ал неће 15.03.2010. 19:42 #196843

status: user
broj poruka: 192
zato izbegavam rarovane fajlove, samo torrente bez rar-a i sa proverenih sajtova



:: Е, па добро, претпоставих да можда раде...
:: Најгоре је што нема регистрације, дође до тог полувидљивог сајта и нема даље, само шифра излеће и нестаје...
:: Да може да се региструје лако би било. Уф, што ме нервира кад не пише у рару- торенту да је са шифром. Преседне ми филм.
::
:: ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Seerauber @MilivojeS 15.03.2010. 22:31 #196885

status: user
broj poruka: 946
proveri mail


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: па да, ал неће 15.03.2010. 22:33 #196887

status: user
broj poruka: 7760
@gosha70
Ajde de pa ne mora da izbegava sve samo mi nije jasno sto nije probao da raspakuje odmah nakon prvog dela koji je skinuo.

@MilivojeS
Ubuduce obavezno proveri da li na mestu odakle kupis linkove za skidanje postoji informacija o fajlu i evenutalni pass...
Jedan tip za te tvoje fajlove koji ponekad upali iskopiraj ime fajla pa ga pljusni u google dodaj iza rec `pass` i onda trazi mozda i nadjes neki pass koji odgovara, meni je ovo pomoglo desetinu puta.

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: zato izbegavam rarovane fajlove, samo torrente bez rar-a i sa proverenih sajtov
::
::
::
:: :: Е, па добро, претпоставих да можда раде...
:: :: Најгоре је што нема регистрације, дође до тог полувидљивог сајта и нема даље, само шифра излеће и нестаје...
:: :: Да може да се региструје лако би било. Уф, што ме нервира кад не пише у рару- торенту да је са шифром. Преседне ми филм.
:: ::
:: :: ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilivojeS пробао... 16.03.2010. 10:54 #196990

status: user
broj poruka: 439
Рар је један, не неколико мањих који се спајају, као на Рапиду, рецимо.
И тражио сам пре скидања у торент да видим има ли шифру ал` не беше нигде ничега. Изненађење дошло након завршеног посла и то кад Рар распакује 99,9% фајла.

Иначе, хвала свима који су ми помогли.

ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gosha70 Re: пробао... 16.03.2010. 17:59 #197058

status: user
broj poruka: 192
To su `patke`, brisi to i teraj dalje. Za to ne postoji sifra. Ili skidaj sa rapida ili sa nekog proverenog torrent sajta.


:: Рар је један, не неколико мањих који се спајају, као на Рапиду, рецимо
:: И тражио сам пре скидања у торент да видим има ли шифру ал` не беше нигде ничега. Изненађење дошло након завршеног посла и то кад Рар распакује 99,9% фајла.
::
:: Иначе, хвала свима који су ми помогли.
::
:: ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 16.03.2010. 20:30 #197087

status: user
broj poruka: 9121
Само гооглај име фајла који добијеш када скинеш игру типа Vancouver 2010 rar 1, искочиће ти шифра сигурно :).

Поздрав!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilivojeS Најбољи дечко ође (нек опросте старији) 16.03.2010. 23:20 #197130

status: user
broj poruka: 439
Благодарим Гиле, видим нијеси заборавиЈо обећање, хехе.
Само тако и не брини, г. Даум неће сад да наиђе, заузет је, прозивају га на теми о Каписоди. А слутиЈо је са оним крвавим зупћаником.

ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА И СЕДМИЦА СУ ЗАКОН!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 17.03.2010. 00:23 #197173

status: user
broj poruka: 9121
@Миливоје Хех, не заборављам ја тако лако обећања, надам се да сам ти барем мало помогао.

Поздрав!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60286. Broj poslatih odgovora: 646205.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs