Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
Kako skinuti vodei multimedia processor sa filma?
STRANA 1 OD 1
sojkic Kako skinuti vodei multimedia processor sa filma? 10.11.2006. 18:44 T2565

status: user
broj poruka: 216

Imam neke filmove, skinute sa neta (hardcore) koji traze vodei multimerdia processor za njihovo reprodukovanje. Naravno, taj vodei nije besplatan, tako da moze malo da se koristi za probu, ali kasnije ne moze da se gledaju filmovi. Pokusao sam u win dvd creatoru da `iseckam` film na delove, da izbacim taj deo gde je podatak o codecu ali ne vredi, on je u celom filmu, ja sam mislio da je mozda na pocetku ili na nekim delovima koje bi isekao i ostavio ostatak filma. Ima li neko nekakvu ideju ili da li zna postupak ako je moguc, posto na nijednom sajtu koji je sa crack-ovima i serial brojevima nema podataka o vodei-u jer ocigledno to je njihov proizvod :-(. Ili da brisem tih desetak filmova??? Nije mi problem zezati se oko njih, nego ne znam na koji nacin
HELP
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan trojanac 10.11.2006. 20:04 #9573

status: user
broj poruka: 801


Taj kodek je 99% trojanac ja bi to briso.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SaleB Virtual dub bi trebao da ti resi probleme 11.11.2006. 04:47 #9586

status: user
broj poruka: 46
Ako vec hoces da se igras evo ti nekoliko ideja koje mogu da upale, mada se licno nisam igrao sa tim kodekom, a sad nema vremena da proverim sta je to tacno:
1. skini s neta vlc player, mozda ce pustiti fajlove i bez pomenutog kodeka
2. ako ne uspe (1), instaliraj taj kodek i u toku trajanja probnog perioda upotrebi neki od programa za rekompresiju video materijala (ja u te svrhe rado koristim VirtualDUB tj Virtual DUB Mpeg2, ako je film .mpg, a ne .avi), ali moze da pomogne bilo koji od slicnih programcica: Gordian Knot, ...), uvuces fajl u program izaberes rekompresiju video signala, odaberes neki normalan kodek koji imas instaliran: xvid, divx, ... pustis ga da radi i u zavisnosti od rezolucije snimka i brzine racunara za 30 - 300 min imas novi slobodan fajl u normalnom kodeku kome ne moze da istekne licenca.

pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs