Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Temperatura
STRANA 1 OD 1
Gpxdp Temperatura 16.11.2006. 01:56 T2607

status: user
broj poruka: 6

Znaci za intel dual core normalno od 40-45 stepeni?
Ja bas imam problem sa tim, cim pustim nesto zahtevnije (uglavnom igru) posle nekog vremena temperatura se popne do 60 C (61-62 maksimalno, nisam zapazio da ide iznad), i sva grafika se uspori. Kada izadjem, temperatura se spusti negde izmedju 48-52 stepena, i kada se opet vratim sve radi normalno dok opet ne dodje do 60.
Najverovatnije je to problem sa kulerom, pa cu morati da kupim neki bolji, samo sto se ne razumem u njih, pa bi mi neka preporuka dobro dosla...

I jos nesto, da li ovo sto sam naveo moze da bude problem sa procesorom a da je kuler OK???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jasmin Freezz 16.11.2006. 04:40 #9754

status: user
broj poruka: 7
Imam Intel® Core™2 Duo E6300 Procesor i Cooler Master Hyper 6+ (RR-UNH-P0U1) i temperatura ne prelazi sa overklokovanjem vise od 38C.
Moja topla preporuka . A obavezno uzmi neki kuler za kuciste . Kod mene je bila slicna situacija .Cena se krece oko 48e
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gabyhege BIG TYPHOON VX 16.11.2006. 09:36 #9756

status: user
broj poruka: 188
Otprilike ovaj je 4000 nesto dinara, ali je legendarni, posto jedan manijak sa ovom uspeo da overklokuje E6300 na 100%, znaci 3.74 ghz i to stabilno!!!
Pozz...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mindica CPU 16.11.2006. 14:17 #9763

status: user
broj poruka: 2
Temperatura procesora zavisi i od maticne ploce da bi izbegli usijavanje procesora treba da imate i kvalitetnu plocu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646142.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs