Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Pokusaj flesha biosa
STRANA 1 OD 1
louderick Pokusaj flesha biosa 16.11.2006. 18:36 T2612

status: user
broj poruka: 14
Skinuo sam sa asusovog sajta regularno update za plocu (asus p5b deluxe wi-fi). Flash je prosao sasvim ok dok se sistem nije ponovo podigao i javio gresku tipa da se nije uspesno desilo overklokovanje?! Ja ne zelim overklok vec update biosa.... Inace, procesor mi je jos uvek "zakljucan" tj. ocije u biosu za magistralu i u vezi procesora su nedostupne..... Zna li neko o cemu je rec?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrej Evo mogućeg rešenja. 19.11.2006. 05:52 #9859

status: user
broj poruka: 2

Jesi li učitao Default vrednosti sa "Load Default (ili Fail-Safe) Settings" u BIOSu, nakon flešovanja?

Znam da se uz svaki fleš program dobija i upozorenje u kome se naglašava da se to mora uraditi. Pokušaj to sada, možda pomogne.

Javi ishod, ćao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
louderick Sta se desilo 20.11.2006. 20:07 #9942

status: user
broj poruka: 14
Pre fleshovanja sam snimio default profil i posle neuspesnog fleshovanja sam ga ucitao.... Cini mi se da mi ssandra iscitava prethodnu verziju biosa a ne noviju.... Moracu da proverim jos jednom.....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs