Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Problem sa plocom
STRANA 1 OD 1
cangrcici Problem sa plocom 21.11.2006. 07:48 T2646

status: user
broj poruka: 27
Imam problem sa plocom Asus P4B. Zadnjih nekoliko meseci ne mogu uvek da upalim racunar - odnosno - nekada je u redu, nekada mi se restartuje, a nekada uopste nece da digne sistem. Napajanje sam proverio, usput kupio i novo - cooler master 380W. Probao sam i tri graficke, ali simptomatologija je ista. Procesor (Intel Pentium 1.6MHz, jedna od prvih serija sa 478 podnozjem) sam proveravao na dugoj ploci i radi bez problema. Imam na ploci 2x256 SDRAM memorije, pokusavao sam razne kombinacije, ali ne ide - mala verovatnoca da su obe otkazale poslusnost.
Kada nece da upali, ploca mi signalizira preko "Vocal POST Messages" - System failed VGA test -.

Ako je neko imao slicnih problema, molio bih da mi napise koji red.

Usput, plocu i procesor (koji sada radi na drugoj ploci) sam kupio pre vise od 5 godina, pa je moguce i da vreme cini svoje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nesa24casa E sad 21.11.2006. 19:16 #9981

status: user
broj poruka: 8

pazi
problem je po mom misljenju u ploci

ti nju lepo zameni

imao sam slican problem sa Maticnom Asus A7V266-c srednji memory slot me zezao ( pomerao iz pameti ) tokom rada se pc restartovao pa tokom kopiranja HAOS

Pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs