Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
``Your system may be at risk``
STRANA 1 OD 1
trinbynet ``Your system may be at risk`` 21.11.2006. 12:14 T2650

status: user
broj poruka: 4

...izgleda da sam i ja to: ``dobra riba``. Šalu na stranu i kod mene se pojavljuje nešto slično samo što dobijam sledeće uputstvo: ``Your system may be at risk`` i od mene se traži validacija programa (XP je u pitanju).
...Èovek nije dobio odgovor a i mene to isto interesuje...Ako neko zna o čemu se radi neka nam javi

P.S.Problem je na firminom kompu pa format nedolazi u obzir...inače bih tako slatko...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: ``Your system may be at risk`` 21.11.2006. 13:47 #9963

status: user
broj poruka: 299



::
:: ...izgleda da sam i ja to: ``dobra riba``. Šalu na stranu i kod mene se pojavljuje nešto slično samo što dobijam sledeće uputstvo: ``Your system may be at risk`` i od mene se traži validacija programa (XP je u pitanju)
:

znachi da nemash antivirus.... da firewall nije ukljuchen... i da windows nije upto date... barem jedno od toga... sto uostalom mozesh videti kada otvorish security centar

validacija programa... znachi da se u roku od 30 dana uradi registracija kod microsofta... (od dana instalacije) ili si proveravao windows genuine advantage .. i pao ... dakle imash nelegalan software...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 21.11.2006. 15:50 #9968

status: user
broj poruka: 711
Bio je odgovor samo ne gledas pazljivo... Preporucujem isto sto je preporuceno u proslom slucaju... Spyware skini programo SpyBot Searc & Destroy, viruse prekontrolisi uz pmoc NOD32 i naravno odradi update sistema...

Kod ove 3. stavke imas problem posto koristis nelegalan Windows pa ces morati da se snadjes kako da to odradis... Ima vise nacina i svi se lako nalaze na Netu, ili vidi da ti to odradi neko ko nema nista protiv piraterije... :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca sve u ie7 21.11.2006. 18:53 #9977

status: user
broj poruka: 1574
Na forumu imas temu o IE7 i u njoj imas ceo postupak kako da namestis Windows da ti bude originalan,barem da ga tako prepoznaju.Tako neces imati problem sa registracijom Windowsa.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tsnena Re: sve u ie7 21.11.2006. 21:32 #9994

status: user
broj poruka: 15
Ubih se tražeći to na forumu! Daj mi, molim te, reci gde se to nalazi.

http://snena.tripod.com

:: Na forumu imas temu o IE7 i u njoj imas ceo postupak kako da namestis Windows da ti bude originalan,barem da ga tako prepoznaju.Tako neces imati problem sa registracijom Windowsa
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tsnena našla sam 21.11.2006. 22:30 #9995

status: user
broj poruka: 15
uraaaa za mene!
http://snena.tripod.com

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs