Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Problem sa computerom
STRANA 1 OD 1
ikac74 Problem sa computerom 22.11.2006. 17:59 T2665

status: user
broj poruka: 9

ikac
Da li neko moze da mi pomogne imam problema sa computerom?
Radi se o sledecem, kada mi se aktivira screensaver i posle odredjenog vremema se ugasi monitor, kada zelim ponovo da radim sa computerom pomerim mis ili pritisnem neko dugme na tastaturi, computer ne reaguje, mada dugme na kucistiu i daje sija sto zanci da je i dalje upaljen.Tako da svaki put moram da ga restartujem.Da li je problem do Windowsa ili samog computera???
Unapred Vam se zahvaljujem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: Problem sa computerom 22.11.2006. 18:36 #10018

status: user
broj poruka: 299



::
:: ika
:: Da li neko moze da mi pomogne imam problema sa computerom
:: Radi se o sledecem, kada mi se aktivira screensaver i posle odredjenog vremema se ugasi monitor, kada zelim ponovo da radim sa computerom pomerim mis ili pritisnem neko dugme na tastaturi, computer ne reaguje, mada dugme na kucistiu i daje sija sto zanci da je i dalje upaljen.Tako da svaki put moram da ga restartujem.Da li je problem do Windowsa ili samog computera??
:: Unapred Vam se zahvaljujem

na windowsu 98 se to chesto dogadjalo ...
ako je XP u pitanju, moze biti to XP-a, a moze biti i do nekog od pratetjih programa...
jedna verzija limewire-a izazove prividno smrzavanje ekrana nakon igranja igrice.. 4.10 (ako se dobro setjam)... i mogu da ugasim komp regularno (napamet ALT+F4, ALT+U) i tek pri gashenju mi se pojavi ekran normalno... gashenje windowsa, sto znachi da nije smrzao prethodno nego da ima probleme sa nechim drugim....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Problem sa computerom 22.11.2006. 19:16 #10020

status: user
broj poruka: 9388



::
:: ika
:: Da li neko moze da mi pomogne imam problema sa computerom
:: Radi se o sledecem, kada mi se aktivira screensaver i posle odredjenog vremema se ugasi monitor, kada zelim ponovo da radim sa computerom pomerim mis ili pritisnem neko dugme na tastaturi, computer ne reaguje, mada dugme na kucistiu i daje sija sto zanci da je i dalje upaljen.Tako da svaki put moram da ga restartujem.Da li je problem do Windowsa ili samog computera??
:: Unapred Vam se zahvaljujem



Znas sta..., za to moze biti poprilican broj razloga, cisto sumnjam da ce ti neko dayi precizan odgovor. Ono sta bi najpre trebao da proveris jesu drajveri za graficku kartu, potom drajveri za cipset ,da vidis da li neka PCI kartica ima konflikt sa nekim drugim uredjajem...
Jedino sto 99% mogu da iskljucim jeste hardverski problem, dakle 99% ti je sve ispravno, problem je do windowsa ili negde u BIOSu. Cackaj malo i po power menageru...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cope resenje 23.11.2006. 13:35 #10046

status: user
broj poruka: 16
Iskljuci screensaver i resio si problem
Reinstalacija sistema resava to.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs