Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
HELP !!!!Ne vidi komp dvd rom(rezac)
STRANA 1 OD 1
simke000 HELP !!!!Ne vidi komp dvd rom(rezac) 28.11.2006. 09:53 T2712

status: user
broj poruka: 504
Kada sam upalio jutros komp ne vidi mi u dvd rezac niti 2 virtualna drajva.
Rezac ima napajanje.,Proverio.
Vratio sam na jucerasnji datum i sad je sve u redu.
KaDA SAM ISAO U DEVICE MENAGER STOJE ZNAKOVI UZVIKA NA DVD I 2 " VIRTUALNA DRAJVA:Cudno!!
TO JE PRE NEGO STO SAM VRATIO:
HVALA!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stevs986 Odgovor 28.11.2006. 15:28 #10189

status: user
broj poruka: 100


Desava se da windows tako nekad tripuje, idi u device manager i izbrisi DVD iz liste (select pa delete sa tastature (verujem da znas ali se mnogi zbunjuju) )
i onda restartuje komp. Tada bi trebalo da ga on detektuje kao nov hardver i sve radi normalno....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Bug 28.11.2006. 18:52 #10196

status: user
broj poruka: 6643
Bug u softweru za emulaciju optičkog drajva koji je doveo do isključenja svega jer windows nije mogao da se izbori drugačije. Reinstalacija ide grana i/ili software-a za virtuelne drajvove, verovatno bi rešila stvar.
Šta misliš zašto se non-stop razvijaju nove i nove verzije software-a za emulaciju a sama tehnologija ide-drajvova je totalno zastarela i stara i ne razvija se? - Pa pune su rupa a i svi se legalni proizvođači software-a bore protiv njega.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs