Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
Vase mishljenje, saveti, sugestije
STRANA 1 OD 1
shkomi Vase mishljenje, saveti, sugestije 29.11.2006. 14:25 T2716

status: user
broj poruka: 844
Već duže vreme merkam, snimam, posmatram i napravio sam ovaj izbor

E6300 186eur
ASUS P5B 144eur
7300 GT 90eur
2x1gb PQI 800MHz 234eur
WD Raptor 74GB/WD740ADFD/10.000rpm/16MB/4.6ms/S-ATA 166eur
chiegtec dragon 400w 105eur

925eur

Sve je to u Beogradu.NE igram igrice, zbog toga sam mislio možda čak i neku jeftiniju grafiku, da imam vise kinte uzeo bi asus p5w dh deluxe, i za ovu PQI memoriju nisam nikad čuo, od kad imam komp koristim kingston, ali je trenutno preskup, a geila retko ima na 800MHZ.Na ovu konfu ću još da prebacim pionirov rezac i maxtor ata 200gb, nisam bas siguran kako će da funkcionisu na jednoj istoj grani. Komp mi sluzi za posao(proracuni zgrada), sadasnji celeron mi drlja i po 2-3 sata neki ozbiljniji proracun)

Kakvo je vase mishljenje. Da li biste nešto menjali, da se ne odstupi puno od budzeta.

HVALA svima na savetima


Devize devize bonda elema
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Vase mishljenje, saveti, sugestije 29.11.2006. 16:26 #10216

status: user
broj poruka: 736
Nisi cuo za PQI? To je veoma poznat proizvodjac memorija koji je uglavnom orijentisan na value segment trzishta.Slobodno uzmi PQI, kvalitetna je to memorija, a ima i 3 god. garancije.
Jedino shto bih ja promenio je kucishte, jednostavno je preskupo za ono shto nudi.Za te pare se moze uzeti 520W OCZ ModStream (70e)+ npr.ASUS TA5A kucishte (35e).To je u zbiru 105e, ali je napajanje za tri klase ispred Chieftec-a a kucishte je dosta dobrog kvaliteta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
WoYo Smanji budzet 30.11.2006. 13:57 #10232

status: user
broj poruka: 6
Moj savet je jedino da prodjes malo jeftinije.
Probaj https://www.plutos.co.yu
Ja sam ih nashao na netu i uglavnom sam dobijao extra cene. Zovi ih da proveris cene jer mozda nisu azurne na sajtu. Telefone imas na sajtu.

pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs