Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
hp 3820
STRANA 1 OD 1
crni013 hp 3820 15.01.2005. 16:56 T274

status: user
broj poruka: 1

molio bih vas ako imate pokvareni hp 3820, potreban mi je zbog jednog dela
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Pitanje 16.01.2005. 11:37 #543

status: user
broj poruka: 452
Nazalost, necu ti resiti problem, nego samo imam jedno pitanje: Da ti ne treba mozda jedan zupcanik? Imao sam takav stampac i sve je bilo OK dok jednom samo nije odbio da stampa. Posto mi je bilo hitno, uzeo sam od komsije isti, do tada savrseno ispravan, prikljucio ga i gle cuda ni on nije stampao. Na oba je konstatovan isti polomljen zupcanik koji nigde nismo mogli da nadjemo, pa smo ih se na kraju "odrekli". Posto sam cuo da je u pitanju vrlo cest defekt na tom modelu, radoznao sam da nije i kod tebe isti slucaj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique Odgovor 17.01.2005. 00:22 #545

status: user
broj poruka: 205

E ne mogu ti ni ja pomoci, ali i ja imam kvar pame nesto zanima. Iz cista mira je prestao da radi, cuje se kao da radi ubrzano i nece da primi papir.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs