Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Sljam belosvetski
STRANA 1 OD 1
Ishmerish Sljam belosvetski 12.06.2010. 16:33 T27446

status: user
broj poruka: 7285
I ovaj jedan dogadjaj u sivilu cetvorogodisnjeg umaranja mora neko da upropasti.
Meni stvarno neide u glavu sta su pili(pusili)Blater i kompanija kada su ovim olosima dodelili organizaciju najvaznijeg sportskog dogadjaj na svetu?????
Od kada sam radio sa juznoafrikancima nemogu da se otrgnem utisku da ipak ima neko gori od Rumuna.
Trava koja je stara par dana i legendarne vuvuzule su samo pocetak sranja u toj nacistickoj prapostojbini.
Moj dragi prijatelj je rekao da su juznoafrikanci takav soj,da uhvatis jednog,pustis mu krv,polijes ga bezinom i zapalis.Pa potom odes na spavanje i zaspis mirnim snom pravednika,znajuci da si ucinio dobro delo.
Evo ja se svaki dan iznova uveravam u to pametno besedenje.

Stvarno mislim da bi neko trebao da uradi nesto po pitanju ovih *ebenih truba,jer ovo je nesnosno i sramota za ovakav dogadjaj.

Lala 4ever!

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Pis mačko 12.06.2010. 16:37 #222085

status: user
broj poruka: 6643
Samo neka nam oni duvaju, ali da mi pobeđujemo.... pokloni im novi model SonyEricssona, sa lepim imenom...


Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish pre bi ga odsekao 12.06.2010. 16:40 #222087

status: user
broj poruka: 7285
Poklonio bi ja njima sampinjon.Glupi Ameri su promasili 45-e.

Lala 4ever!

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: Samo neka nam oni duvaju, ali da mi pobeđujemo.... pokloni im novi model SonyEricssona, sa lepim imenom..
::
::
:: Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646165.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs