Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Koji DVD/DivX player kupiti???
STRANA 1 OD 1
Nelly Koji DVD/DivX player kupiti??? 05.12.2006. 16:18 T2749

status: user
broj poruka: 2
Zdravo potencijalni savetnice, interesuje me koji player da kupim, a da cita sve zivo ,a posebno srpske titlove i sto je najvanije da titl moze da se povecava i smanjuje.Dosta sam se interesovao -ali sam zbunjen, triotec DXM-1000 mi deluje dobar i dosta ga hvale, ali slova ostaju bez podesavanja. Voleo bi da bude iz klase tih jeftinijih i da je bez zvucnika?
Hvala
Nelly
NS
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC pa 05.12.2006. 16:42 #10323

status: user
broj poruka: 9388
triotec dx1000 lite je stvarno dobar izbor, i super je to sto ima 2 godine garancije. ima sanyo optiku i redovan update softvera.

sa prevodima nema nikakvih pronblema i ima gomilu nekih izlaza (tu je cak i CRT za monitor!!!). sto se tice podesavanja titlova, to bi mozda mogao i da zanemaris jer su slova dovoljno jasna i sasvim upotrebljiva. ne znam kakav je u odnosu na druge, ja sam prodao 10ak komada, dva su crkla posle skoro godinu dana (kod oba optika - jedva je citao, sto je vec standardna boljka jeftinih playera), ali je sve reseno za nekih 10ak dana u ovlascenom servisu, i naravno ostalo je jos godinu dana garancije.

ne znam koja mu je trenutno cena, nisam ih skoro prodavao, ali mislim da je stvarno ok izbor.

nadam se da sam pomogao a ako neko moze da ga uporedi sa jos nekim playerom iz cenovnog ranga, nije na odmet :)
pozz.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Ma svi su isti... 05.12.2006. 17:20 #10324

status: user
broj poruka: 7761
Ja sam kupio SkyVision ip966, i evo mojih utisaka, SRANJE !!!
Kao cita sve i svasta, a da li je stvarno tako?
E pa nije.
Prvo par puta je ozbiljno zablokirao na originalnim diskovima iz video kluba, s tim da moram da napomenem da su diskovi bili za dva regiona 2 i 5, da li to ima veze nemam pojma.
Takodje nije uspeo da procita nekoliko divx fajlova sto me je iznenadilo, ali sam naknadnom proverom tih filmova utvrdio da nisu potpuni te da je trebalo uraditi rebuild index ne bi li mogli normalno da se gledaju.
Ovaj plejer takodje ima Sanyo optiku, a cini mi se da je svi u kladi 50-70E imaju istu.
Cak sta vise cini mi se da su iz istefabrike izasli i da im je samo oklop isti.

Kad bih ponovo kupovao verovatno bih izabrao ShockWave ili TrioTEC oba modela imaju bolju zavrsnu obradu od SkyVisiona, a primetno manje kostaju.

Philips izgleda mnogo bolje, malih je dimenzija, savrsena zavrsna obrada ali je nesto malo skuplji (cirka 1000 dinara).

U klasi preko 100E izabrao bih Sony, na oko mi je predivan zavrsna obrada besprekorna.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nelly ... 07.12.2006. 16:15 #10364

status: user
broj poruka: 2
Hvala na savetima ali niste mi nista rekli, da li moze da se resi problem na triotecu flashovanjem?? Ili da li postoji neki player kao triotec plus da prevod mozeda se podesava???
Nelly
NS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs