Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
SMEM LI??
STRANA 1 OD 1
simke000 SMEM LI?? 10.12.2006. 18:06 T2791

status: user
broj poruka: 504

Smem li da javno napisem aktivacionu sifru za KAV 6.0.300.
VAzi godinu dana.
Bar kod mene i mojih radi.
Hvala!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pirana Kazi budi drug... 10.12.2006. 18:52 #10458

status: user
broj poruka: 7
Kazi budi drug...
Rado cemo da ga cujemo.
Naravno samo u naucne svrhe


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
plazina Re: SMEM LI?? 11.12.2006. 16:22 #10493

status: user
broj poruka: 53

::
:: Smem li da javno napisem aktivacionu sifru za KAV 6.0.300
:: VAzi godinu dana
:: Bar kod mene i mojih radi
:: Hvala!

Kazi ako Boga znas, meni su dva kljuca blacklisted.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 DZ3A3-7XGVU-DH1YX-NXJYP 11.12.2006. 16:46 #10495

status: user
broj poruka: 504
DZ3A3-7XGVU-DH1YX-NXJYP



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grabun Bravisimo 11.12.2006. 18:58 #10498

status: user
broj poruka: 105


E care svaka ti se dala !!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
plazina Re: DZ3A3-7XGVU-DH1YX-NXJYP 11.12.2006. 19:22 #10499

status: user
broj poruka: 53



:: DZ3A3-7XGVU-DH1YX-NXJY

Meni kaze da to nije sifra za 6.0.0.300, ili mozda negde gresim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner E ljudi da li je moguce da i dalje ima onih... 11.12.2006. 21:43 #10514

status: user
broj poruka: 7760
koji se loze na kasperski AV, pa to je smarac racunara, a neki i dalje misle da je AV program koji prijavljuje sve i svasta stvarno najbolji. Ja Evo i dalje koristim Nod32, znam neki ce da kazu kako je to program koji ne prijavljuje sve isvasta, ali posteno da priznam prijavio mi je par trojanaca koje KAV nije registrovao.
Trial traje 30 dana, nakon toga ga reinstaliras ponovo instalira i imas jos 30 dana, nervira mozda ali to je 15 minuta posla.
Koga i to nervira ima neki Nod32 Fix, pa mozes da ga koristis jos 15000000 dana pre isteka licence.

A masina nije usporena troma, i odgovara na svaku komandu.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan RE 11.12.2006. 22:25 #10518

status: user
broj poruka: 800

na asta-killer.ru ces naci mnogo serijskih za bilo sta.
a za kaspersky...nod32 je mnogo bolji i 10 puta brzi.samo mu promenis u registru vrednost koliko dana do isteka...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Re: DZ3A3-7XGVU-DH1YX-NXJYP 12.12.2006. 00:05 #10522

status: user
broj poruka: 1474

Soko
Novi Sad

::
::
::
:: :: DZ3A3-7XGVU-DH1YX-NXJY
::
:: Meni kaze da to nije sifra za 6.0.0.300, ili mozda negde gresim
Možda i nije meni radi na verziji 6.0.0.299.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: RE 12.12.2006. 02:03 #10530

status: user
broj poruka: 9395
NOD je ok, ali je mene samo tako zestoko prodao kod nekog worma da mi je celu masinu izbusio. Doduse i te kako sam sam kriv za celu situaciju, jer sam ga popio toliko naivno da ne smem odprilike ni da kazem kako... SUCKER x3
E sad isto bi mi se desilo i na laptopu da na njemu nisam imao Kaspersky koji mi je jos prilikom prebacivanja fajla preko mreze, otprilike izbacio poruku "R U NUTS"...
E sad ne pricam ovo u kontekstu da je Kaspersky zakon, vec samo zbog toga da, koji god AV program da se uzme, on vas moze stititi do nekih 30%, tako da podela na dobar i los AV program, apsolutno gubi svaki smisao.
Dakle, NOD32 mi je i dalje na toj masini, jer je neuporedivo manje opterecuje a nudi odprilike isti nivo zastite kao i KAV, koji opet toliko udavi masinu, da ponekad pri otvaranju vecih .xls fajlova pozelim da odem negde na kafu dok sve obavi. Medjutim za svaki slucaj na laptopu drzim KAV, jer mi nije toliko bitna brzina, koliko sigurnost sistema pa, svaki ekstra sumnjivi fajl skeniram obavezno sa oba AV.

Inace postoji patch za NOD koji neutralise sva vremenska ogranicenja.

::
:: na asta-killer.ru ces naci mnogo serijskih za bilo sta
:: a za kaspersky...nod32 je mnogo bolji i 10 puta brzi.samo mu promenis u registru vrednost koliko dana do isteka..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
plazina Re: Re: RE 12.12.2006. 16:22 #10545

status: user
broj poruka: 53



:: NOD je ok, ali je mene samo tako zestoko prodao kod nekog worma da mi je celu masinu izbusio. Doduse i te kako sam sam kriv za celu situaciju, jer sam ga popio toliko naivno da ne smem odprilike ni da kazem kako... SUCKER x
:: E sad isto bi mi se desilo i na laptopu da na njemu nisam imao Kaspersky koji mi je jos prilikom prebacivanja fajla preko mreze, otprilike izbacio poruku "R U NUTS"..
:: E sad ne pricam ovo u kontekstu da je Kaspersky zakon, vec samo zbog toga da, koji god AV program da se uzme, on vas moze stititi do nekih 30%, tako da podela na dobar i los AV program, apsolutno gubi svaki smisao
:: Dakle, NOD32 mi je i dalje na toj masini, jer je neuporedivo manje opterecuje a nudi odprilike isti nivo zastite kao i KAV, koji opet toliko udavi masinu, da ponekad pri otvaranju vecih .xls fajlova pozelim da odem negde na kafu dok sve obavi. Medjutim za svaki slucaj na laptopu drzim KAV, jer mi nije toliko bitna brzina, koliko sigurnost sistema pa, svaki ekstra sumnjivi fajl skeniram obavezno sa oba AV.
::
:: Inace postoji patch za NOD koji neutralise sva vremenska ogranicenja.
::
:: ::
:: :: na asta-killer.ru ces naci mnogo serijskih za bilo sta
:: :: a za kaspersky...nod32 je mnogo bolji i 10 puta brzi.samo mu promenis u registru vrednost koliko dana do isteka..
:: ::
:: ::
Ostavite onda taj patch za Nod
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Re: RE 15.12.2006. 23:17 #10636

status: user
broj poruka: 800



:: NOD je ok, ali je mene samo tako zestoko prodao kod nekog worma da mi je celu masinu izbusio. Doduse i te kako sam sam kriv za celu situaciju, jer sam ga popio toliko naivno da ne smem odprilike ni da kazem kako... SUCKER x
:: E sad isto bi mi se desilo i na laptopu da na njemu nisam imao Kaspersky koji mi je jos prilikom prebacivanja fajla preko mreze, otprilike izbacio poruku "R U NUTS"..
:: E sad ne pricam ovo u kontekstu da je Kaspersky zakon, vec samo zbog toga da, koji god AV program da se uzme, on vas moze stititi do nekih 30%, tako da podela na dobar i los AV program, apsolutno gubi svaki smisao
:: Dakle, NOD32 mi je i dalje na toj masini, jer je neuporedivo manje opterecuje a nudi odprilike isti nivo zastite kao i KAV, koji opet toliko udavi masinu, da ponekad pri otvaranju vecih .xls fajlova pozelim da odem negde na kafu dok sve obavi. Medjutim za svaki slucaj na laptopu drzim KAV, jer mi nije toliko bitna brzina, koliko sigurnost sistema pa, svaki ekstra sumnjivi fajl skeniram obavezno sa oba AV.
::
:: Inace postoji patch za NOD koji neutralise sva vremenska ogranicenja.
::
:: ::
:: :: na asta-killer.ru ces naci mnogo serijskih za bilo sta
:: :: a za kaspersky...nod32 je mnogo bolji i 10 puta brzi.samo mu promenis u registru vrednost koliko dana do isteka..
:: ::
:: ::

jbg,sta da radis...verovatno i njihovi autori prave viruse...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diamond73 ... 06.02.2007. 00:31 #11809

status: user
broj poruka: 111



Koristio sam dve godine kasperskog,sve najbolje o njemu.Samo preteruju oko podataka da gusi masinu,ljudi slabo prelaze na nove verzije ili ne podesavaju AV kako treba.

Najmanji broj false positive-a,odnosno laznih uzbuna.

I na zarazenim kompjuterima se pokazao odlicno.

Nod32 ne bih nikada instalirao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Viljuska Pomoc 16.03.2008. 16:35 #47978

status: user
broj poruka: 120

Simke ajde ako mozes da mi ponovo posaljes ono sto si mi poslao na mail?Promenjen mi je mail sada mi je kablovski.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646199.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs