Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Kako da promenim password na yahoo?
STRANA 1 OD 1
aco Kako da promenim password na yahoo? 12.07.2010. 17:20 T28104

status: user
broj poruka: 2788
Treba da promenim pass a ne znam kako. Googlao sam ali nikako da promenim. Ako neko zna nek mi ostavi mali tutorial.

Pozdrav :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: Kako da promenim password na yahoo? 12.07.2010. 17:28 #229917

status: user
broj poruka: 3519
Kad otvoris mail, idi na options(desni gornji ugao, a zatim na mail options). Učitava ti se nova strana, na kojoj ćeš kliknuti na Accounts( sa leve strane), a zatim na add or edit an account (odmah pored). Sad ti se otvara novi prozor u kom imaš ponuđene opcije i ti klikni na Edit. Ucitaće ti se nova strana i sa leve strane medju opcijama imaš ponudjeno kao poslednju stavku Account Information. Klikni na Account Information i učitava ti se nova strana na kojoj moraš da ukucaš svoju sadasnju lozinku. Kad ukucaš lozinku otvara ti se novi prozor i tu treba da klikneđ na change password. Otvara ti se nova stranica sa 3 polja. U prvo polje upiši trenutnu lozinku, a u ostala dva novu. Klikni na save i to je to.
Pozdrav.

GA-MA785GT-UD3H/ AMD Phenom II X2 550 BE/XFX GTX 260/4GB DDR3 Kingston HyperX /CFT-600-14CS/Chieftec Black Dragon/Asus VW225N/Altec Lansing ATP3


:: Treba da promenim pass a ne znam kako. Googlao sam ali nikako da promenim. Ako neko zna nek mi ostavi mali tutorial
::
:: Pozdrav :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco @Mortificat 12.07.2010. 17:36 #229920

status: user
broj poruka: 2788
Kada kliknem na options nemam mail options imam ovako: Colors, Show, More options, Import contacts, Add applications, Mail plus, Mail Classic, Set yahoo as my defalut webmail. Add me na msn cas ako imas. marko@kraljevo.com


Pozdrav :)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat glupi yahoo 12.07.2010. 17:43 #229923

status: user
broj poruka: 3519
Klikni na options, zatim idi na mail classic, pa onda ovo prethodno što sam napisao odradi. Ranije sam nekom drugu slao kako da promeni, ali sam zaboravio da je on koristio mail classic. Nadam se da ćeš se sad snaći. Nemam msn. Pozz.

GA-MA785GT-UD3H/ AMD Phenom II X2 550 BE/XFX GTX 260/4GB DDR3 Kingston HyperX /CFT-600-14CS/Chieftec Black Dragon/Asus VW225N/Altec Lansing ATP3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re: glupi yahoo 12.07.2010. 17:45 #229925

status: user
broj poruka: 2788
Hvala. Radi.

Pozdrav :)



:: Klikni na options, zatim idi na mail classic, pa onda ovo prethodno što sam napisao odradi. Ranije sam nekom drugu slao kako da promeni, ali sam zaboravio da je on koristio mail classic. Nadam se da ćeš se sad snaći. Nemam msn. Pozz
::
:: GA-MA785GT-UD3H/ AMD Phenom II X2 550 BE/XFX GTX 260/4GB DDR3 Kingston HyperX /CFT-600-14CS/Chieftec Black Dragon/Asus VW225N/Altec Lansing ATP3
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs