Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Samsung i750
STRANA 1 OD 1
Bosko1975 Samsung i750 15.12.2006. 02:36 T2819

status: user
broj poruka: 2
dali neko zna koja je od prilike cena za Samsung i750?Doneo sam ga iz italije,ali neznam koliko ovde vredi.Ako ima neko pametnu ponudu neka napise koliko daje.telefon je nov i ima svu dodatnu opremu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj mnogo para 15.12.2006. 03:13 #10612

status: user
broj poruka: 46
pazi, taj telefon koji imas vredi para, i to dosta para!!!
ako nije skidan sa mreze ja bih trazio 400eur, ako jeste onda 350eur (ako nije dekodiran!).
nemoj da se zeznes, da ti neko isprica pricu i da ti 200eur, ako mene pitas ja ti dajem 300eur, jer toliko imam kod sebe :)))
ali budi pametan ostavi taj telefon sebi jer ako znas njegove specifikacije, onda mi veruj da trnutno na trzistu nema boljeg telefona sa tim os-om!!

neo™

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bosko1975 Hvala 15.12.2006. 11:58 #10622

status: user
broj poruka: 2

Ovaj nije skidan sa mreze i nije dekodiran jer nije bilo potrebno,radi na nase kartice.Hvala na tvojoj ponudi ali neki tip mi je vec davao 350e,mozda ga i ostavim za sebe kada je vec tako mada nisam navikao na ovakav meni.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs