Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
KOJI LCD TV MONITOR 82CM DIJAGONALE PREPORUÈUJETE ?
STRANA 1 OD 1
Banez KOJI LCD TV MONITOR 82CM DIJAGONALE PREPORUÈUJETE ? 16.12.2006. 22:07 T2834

status: user
broj poruka: 5
IMAM SREÆU DA ÆE MI KUPITI LCD TV MONITOR. POTREBNO JE DA KAŽEM MODEL. KOJI MODEL MI PREPORUÈUJETE KAO NAJBOLJI IZ VAŠEG ISKUSTVA ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj sony bravia 17.12.2006. 00:52 #10682

status: user
broj poruka: 46
krinimal kakva je slika, a sto se modela imas ih u izobilju, samo treba da nadjes onaj koji tebi odgovara!

neo™

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gvlada Gledaj da ima HDCP 17.12.2006. 01:35 #10687

status: user
broj poruka: 61
Verovatno ovaj tv ne kupujes sa namerom da ga menjas za par godina, a iskreno niko ne zna da li ce i kada pustiti zastitu pa ti je bolje da odmah potrazis hdtv sa hdcp cipom. Ima ga i model koji je na promo strani Tempa (Samsung oko 79000din). Naravno tvoje oko treba da presudi o slici ali razmisli malo o rezoluciji, jeftiniji hdtv imaju 1366x768, a pravi hd i naravno samo skuplji modeli to imaju su 1920x1080, ja bih pre uzeo sa vecom rezolucijom, pozz.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Banez HDCP ? 17.12.2006. 13:57 #10703

status: user
broj poruka: 5
Ajde molim te pojasni na kakvu vrstu zaštite si mislio i šta je hdcp čip.
Mislim da si potpuno u pravu u priči o rezoluciji. Naravno thanks a lot za savete !!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs